Nieskazitelna

Skarpa Warszawska
2022-05-18
2022-05-18
Thriller psychologiczny Jacek Piekiełko Depresja Próby samobójcze

Nie ma ludzi nieskazitelnych. A za wszystko w zyciu przychodzi zaplata. Dobra ksiazka dajaca do myslenia.

Uważam że Pan Jacek to autor nie do końca doceniany, według mnie Jego książki to kawał dobrze wykonanej pisarskiej roboty a każda kolejna utwierdza mnie w przekonaniu że Jago kariera pisarska idzie we właściwym kierunku.
Polecam powieści Pana Piekiełko,czas spędzony z nimi to napewno czas spożytkowany właściwie..
Nie żałuję ani sekundy ,to autor którego powinno się czytać.

Nie żałuję ani sekundy ,to autor którego powinno się czytać.

Bez rewelacji. Wszystkiego się można domyślić, ale rozdziały są krótkie przez co książkę czyta się szybko.

Pióro autora zdecydowanie przypadło mi do gustu, książka jest lekka bez brutalnych, krwawych opisów. Narracja prowadzona z wielu perspektyw, co daje Nam możliwość zrozumienia toku myślenia wielu bohaterów. Idealna pozycja na jeden wieczór. Na pewno nie jest to książka, przy której się zmęczycie od pierwszych kartkach i będziecie chcieli rzucić w kąt. Dla mnie to jeden z lepszych thrillerów, jaki czytałam w ostatnim czasie. Nie jest to pozycja, w której z łatwością przewidzicie bieg wydarzeń i macie w głowie rozwiązanie zagadki. To pozycja, w której autor prowadzi fabułę w taki sposób, że trudno się oderwać. Kiedy już wydaje się, że zaraz coś się wyjaśni dostajemy kolejny element układanki, dzięki któremu fabuła zaczyna nabierać kształtu, a historia domyka się. Duży plus za wydarzenia z przeszłości, które dopełniają obraz aktualnych wydarzeń.

Co mi się spodobało najbardziej? Interesujące wątki psychologiczne. Realistyczny fabuła.
Odkrywanie traum bohaterów stopniowo. Dostajemy świetny obraz, jak toksyczne relację rodziców, wpływają na dzieci. Wciągająca od pierwszych kartek, napisana przystępnym językiem.

Podsumowując wielki ukłon w stronę autora, za naprawdę dobrze napisany thriller. ☺️.

Lubię książki, w których kobieta wymierza sprawiedliwość, a ta książka właśnie o tym jest.

Bardzo mnie wciągnęła, choć nie jest łatwa , niby spokojna akcja itd, ale momentami mnie przerażała, każdy rozdział kończył się w taki sposób,że ciężko było książkę mi odłożyć.

Niepokojąco dobra.

Niepokojąco dobra.

Niezły kryminał. Czuć inne pióro, ciekawie się czyta. Oczekiwałabym trochę więcej wyjaśnień na finiszu, ale coś za coś – mamy zwięzła formę i szybkie czytanie.

,,Nieskazitelna'' to wartościowa powieść od Jacka Piekiełki.
Książka ma przede wszystkim ważny przekaz, bo jest o krzywdzie i odczuciach z nią związanych.
Kto z nas nie zaznał krzywdy w życiu? Myślę że każdy, tylko na różne sposoby i poziomy.... Czasem stajemy przed wyborem czy reagować na jakieś zło w naszym życiu, czy spuścić głowę i iść dalej i niestety niema dobrego rozwiązania, niema złotego środka....
Piękna książka od p. Piekiełki.

,,Nieskazitelna'' to wartościowa powieść od Jacka Piekiełki.

Ciekawa, treściwa, napisana prostym stylem opowieść o nieprzerobionych traumach, zemście, układach, krzywdzie dzieci i sekretach. Polecam!

• Thriller