Nie ten mąż

Okładka książki Nie ten mąż Kathryn Croft
Okładka książki Nie ten mąż
Kathryn Croft Wydawnictwo: Słowne (dawniej Burda Media Polska) kryminał, sensacja, thriller
The Other Husband
Słowne (dawniej Burda Media Polska)
2021-10-27
2021-10-27
Ewa Kleszcz

Polecam. Jak dotąd każda książka tej autorki jest zaskakująca i pełna nieprzewidzianych zwrotów akcji ;) z niecierpliwością czekam na kolejne jej książki ;)

Takie sobie to było, w sumie nawet w pewnym momencie się wciągnęłam ale jakoś ogólnie bardzo mnie nie porwała.

Ani to ciekawe, ani wciągające. Jak dla mnie, to jest bardzo zła książka.

Ani to ciekawe, ani wciągające. Jak dla mnie, to jest bardzo zła książka.

Ta książka jest jak historia napisana przez nastoletnią dziewczynkę, która ma marzenie zostać kiedyś pisarką.

Bardzo mocno przeciętna , pamiętam że wcześniejsze tytuły tej autorki zrobiły na mnie o wiele większe wrażenie.

W sumie to dość nieoczekiwane zakończenie. Może zaskoczyć. Choć czasem zbyt się rozwleka.

Przeciętna i trochę mi się dłużyła.

Przeciętna i trochę mi się dłużyła.

Nie wiem jak można dać 10 gwiazdek tej szmirze. Miałam wrażenie że czytam wypociny nastolatki! Oceniam na jedną gwiazdkę, dwie dodatkowe daję przyciągającej wzrok okładce - dla niej tego gniota (niestety) kupiłam.

Ksiazka nie trzyma w napięciu. Ciekawy wątek ale słabe wykonanie.

Ksiazka nie trzyma w napięciu. Ciekawy wątek ale słabe wykonanie.

Kolejna książka tej autorki, która wciąga czytelnika i całkowicie go pochłania.
To powieść wielowątkowa, w której nic nie jest tym, czym się wydaje. Intrygi, zagmatwane kłamstwa i masa domysłów.
Czytałam tę powieść z ogromną przyjemnością i nie ukrywam, że do końca nie wiedziałam, kto jest winny... Zaskakująca pozycja.

Kolejna książka tej autorki, która wciąga czytelnika i całkowicie go pochłania.

• Audiobooki
  • Przeczytane 2022