Obsesja matki

Okładka książki Obsesja matki T.R. Ragan
Okładka książki Obsesja matki
T.R. Ragan Wydawnictwo: Filia Cykl: Faith McMann (tom 3) Seria: Mroczna strona kryminał, sensacja, thriller
Faith McMann (tom 3)
Mroczna strona
Wrath
Filia
2021-08-25
2021-08-25
9788381956055
Katarzyna Agnieszka Dyrek

Bardzo szkoda, że ta historia już się kończy..
Polecam!!
Mocne 8/10.
Ps. Z pewnością będę tęsknić.

Bardzo szkoda, że ta historia już się kończy..
Polecam!!
Mocne 8/10.
Ps. Z pewnością będę tęsknić.

Hej Kochani dzisiaj przychodze do was z książką "Obsesja matki" której autorką jest T.R RAGAN

Opis:
Faith McMann prowadziła normalne życie była szczęśliwą żoną oraz matka a zawodu była nauczycicielką. Lecz wszystko się po tragicznych wydarzeniach które spotkały jej rodzinę. Mąż Faith zostaje zamordowany a je dzieci zostały uprowadzone. Teraz bezlitośnie się mści.
Czy uda się jej odnaleźć i ocalić dzieci?

Świetna książka która opowiada ile zła może znajdować się na świecie i jak człowiek może być bez duszony i okrut wobec drugiego człowieka a do tego opisuje też jak może być niebezpieczna zrozpaczona i zdesperowana matka walcząc o swoje dzieci oraz do jakich musi się dopuszczać się czynów aby zbliżyć się do prawdy i cała ją poznać.

Jest to moje pierwsze spotkanie z Panią T. R Ragan i przyznaje, że było bardzo ciekawe i udane, ale od razu się przyznaje, że popełniłem błąd bo to jest trzeci tom i jak zwykle zacząłem od końca🤦‍♂️🙈. Muszę nadrobi dwa pierwsze tomy, ale na pewno sięgne po kolejne książki autorki.
Polecam

Opis:
Czy uda...

Nie pamiętam kiedy ostatnio w tak krótkim czasie skończyłam jakąkolwiek trylogię bądź serię. Wszyscy dobrze wiemy, że zazwyczaj potrzebuję co najmniej tygodni, w najgorszym wypadku lat, zanim coś zakończę. Ale ta trylogia napisana jest w taki sposób, że nie sposób zostawić to na dłużej, bo człowiek po prostu m u s i wiedzieć, co będzie dalej.

Nie przeczę, że to najbardziej nieprawdopodobnie brzmiąca fabuła ze wszystkich trzech części i ja doskonale sobie z tego zdają sprawę, ale z pełną premedytacją to ignoruję, bo po prostu świetnie się bawię podczas słuchania i kompletnie mnie nie obchodzi jak momentami bardzo nierzeczywiste się to wydaje. Kibicowałam ze wszystkich sił wszystkim bohaterom i gdyby ta książka skończyła sie inaczej niż happy endem zapewne rzuciłabym telefonem. Absolutnie fantastyczna rozrywka, po której wzdycham usatysfakcjonowana i szczęśliwa.

Nie przeczę, że to najbardziej...

Mamy tylko jedno życie. Działanie nigdy nie jest łatwe. Potrzeba odwagi, aby przeciwstawić się wrogom.

Bardzo dobre zwieńczenie trylogii. Jest dużo akcji, którą wciąga czytelnika i nie pozwala mu się oderwać. Niestety bohaterowie ponoszą konsekwencje, którą są nieproporcjonalne do sytuacji z jakiej wynikają. Główna bohaterka zachowuje się lekkomyślnie co momentami mnie irytowało. Zakończenie wydaje mi się, że lekko pospieszne, a z drugiej strony mam wrażenie że wszystko do tego momentu ciągnęło się niesamowicie. Dobra seria, którą warto przeczytać, szczególnie jeśli lubi się książki czy filmy sensacyjne.

Polecam przeczytać.

Polecam przeczytać.

Ebook,super .Zakończenie cyklu.Zło nie śpi .Uważajcie .

Ebook,super .Zakończenie cyklu.Zło nie śpi .Uważajcie .

Pochłonęłam cała serię na raz, nie tego się spodziewałam śledząc opinie i trochę szkoda że tak ważny temat, który został w prawdziwie przerażający sposób ukazany, zakonczyl się trochę fantazyjnie jak na te czasy, jakby autor się spieszył lub stracił wene. Mimo swojej opinii polecam gorąco tą serię.

Naciągane. Ważny temat, ale nierealistycznie przedstawiony. Niestety po amerykańsku. To nie jest komplement.

Świetna trylogia.
Polecam.

Świetna trylogia.
Polecam.

• Audiobooki

Dodaj cytat z książki Obsesja matki