Nigdy nie zapomnisz

Data 1. wydania:
2015-10-15
Ewa Kleszcz
Burda Publishing Polska
kobieta literatura amerykańska romans sensacyjny spadek USA śledztwo tajemnica thriller trauma uczucie wspomnienia zbrodnia
The Girl with No Past
kryminał, sensacja, thriller
Ewa Kleszcz

Nudna historia, akcja wręcz zerowa, kiepsko napisana, irytująca główna bohaterka użalająca się nad sobą przez większość książki. Strata czasu...

Nie tak dobra, jak jej poprzedniczki. Lekko mnie rozczarowała. Początek dość nudny, zero zwrotów akcji, ciągle działo się jedno o to samo. Od połowy zaczyna się różnić ciekawiej. Ciekawsza historia z lat poprzednich, coś się dzieje. Zakończenie dość przewodywalne, łatwo odgadnać kto jest prześladowcą. Bohaterka książki dosyć rozmemłana i depresyjna, momentami irytująca.

Książka wciąga od pierwszych stron. Ciekawe zwroty akcji. Mnie zakończenie zaskoczyło mimo, że momentami można się było pewnych rzeczy domyśleć. Przyjemna lektura.

Książka wciąga. Czyta się z zaciekawieniem co będzie dalej. Mocne, zaskakujące zakończenie

Łatwa, nudna, przez większość czasu dzieje się ciągle to samo, przewidywalna do ostatniego słowa książki. Czasem fajne momenty były, można było to jakoś wykorzystać, jednak autorką tego nie zrobiła, byłaby wyższa ocena. Jak dla mnie strata czasu.

Pierwsza książka Kathryn Croft, którą uważam za średnią. Przeczytałam kilka jej pozycji i czułam wówczas napięcie od pierwszej do ostatniej strony, w "Nigdy nie zapomnisz" tak nie było. Domyślałam się kto był prześladowcą głównej bohaterki i nie myliłam się. Oczywiście było parę zwrotów akcji i zaskakujących wydarzeń, ale nie czułam "tego czegoś".
Nie zmienia to faktu, że...

Niestety książka ta słabo przypadła mi do gustu, może dlatego że bardzo szybko domyśliłam się kto jest prześladowcą głównej bohaterki, oraz jaki sekret ona ukrywa. Okazało się że miałam rację w swoich przypuszczeniach , co mnie w tej historii jedynie interesowało to to kim tak naprawdę jest osoba prześladowcy i jaki ma związek z całą sprawą. Niestety odkrycie tego nie...

Kolejna świetna książka autorki, na której się nie zawiodłam. Wciągająca od pierwszej strony, trzymająca w napięciu do samego końca i te zakończenie... Którego się nie spodziewałam. Polecam

"Nigdy nie zapomnisz" to całkiem fajna, wciągająca historia młodej, samotnej kobiety, która na skutek wydarzeń z przeszłości nie potrafi odnaleźć się w dorosłym życiu. Jej codzienność stanowi praca w bibliotece i maleńkie mieszkanko, w którym większość mebli zamieniła na książki.
Pewnego dnia, w rocznicę wydarzeń, które odmieniły jej życie, dostaje wiadomość. Okazuje się,...

"NIGDY NIE ZAPOMNISZ" KATHRYN CROFT

Rewelacyjny thriller psychologiczny brytyjskiej autorki.
Będę szukać inne Jej książki. Pani ma talent i lekkie pióro do tworzenia niesamowitych historii.
Bardzo ciekawa historia, świetnie skonstruowana fabuła, zaskakujący styl i prosty język. To wszystko daje niesamowitą mieszankę, która wciąga od pierwszych słów i trzyma w napięciu do...

Dyskusje

• 2019