Psie sucharki 2. Wszystkie słowa, które musisz znać, żeby obsłużyć swojego psa

Okładka książki Psie sucharki 2. Wszystkie słowa, które musisz znać, żeby obsłużyć swojego psa Maria Apoleika
Maria Apoleika Wydawnictwo: Znak poradniki
poradniki
Znak
2021-12-08
2021-12-08
psie sucharki pies komiks

Super pozycja - spora dawka wiedzy napisana humorystycznym stylem i do tego zabawne rysunki :-)

Mniej obrazków, więcej wiedzy w porównaniu do pierwszej części. Psi alfabet, trochę ważnych informacji, trochę ciekawostek.

Lektura obowiązkowa dla miłośników psiaków. Ta część jest bardziej merytoryczną, niż pierwsza. Znajdziemy tu zdecydowanie więcej wiedzy, a mniej sucharkowych obrazków. Uważam, że jest warta przeczytania - naprawdę można wzbogacić swoją wiedzę o psiakach.

jak pierwsze "psie sucharki" były fajne, tak te są słabe i mam na półce z książkami w kategorii książek - które są dlatego, że skoro mam te wartościowe to i kilka cegieł też się gdzieś wciśnie

Dobra

Dobra

Bardzo interesująca książka dla początkujących (i nie tylko) psiarzy.
Myślę, że warto ją sprezentować znajomym, którzy planują zaproszenie psa do swojego życia.

Zabrakło mi m.in. hasła "kwadrat wzmocnień", "BAT", czy "analiza behawioralna" - myślę, że to całkiem przydatne pojęcia w kontekście uczenia psa.

Bardzo interesująca książka dla początkujących (i nie tylko) psiarzy.

Bardzo lubię komiksy tej autorki, cenię ją za odpowiadające mi poczucie humoru oraz szerzenie wiedzy na temat psiego dobrostanu w przystępny sposób. "Psie sucharki 2", jak i część pierwsza, to minikompendium wiedzy o psie właśnie w luźnej formie. Bardzo sympatyczne, dla młodszych i starszych miłośników czworonogów. :)

Ciekawe kompendium wiedzy na temat pieseczków, opatrzone zabawnymi grafikami 😏

Ciekawe kompendium wiedzy na temat pieseczków, opatrzone zabawnymi grafikami 😏

Książka zasługuje na wielkiego plusa pod względem otoczki graficznej. Jest książką lekką i szybko można przejść przez psi alfabet. Co do samej treści to uważam, iż idealnie nadaje się dla osób, które zaczynają swoje przygody z wychowaniem psa. Jednak warto zaznaczyć, że także osoby z doświadczeniem mogą skorzystać z poradnika i znaleźć coś dla siebie.

Słownik wiedzy wszelakiej na temat psów, dosłownie. Idealna pozycja dla miłośników psów. Hasła ułożone, jak w klasycznym słowniku, alfabetycznie, okraszone dowcipnymi komentarzami oraz rysunkami. Już po pierwszej porcji sucharków rozjaśniło mi się w głowie na temat moich suczek. Wiem jakie błędy popełniłem. Część druga nie tylko sprawia uśmiech podczas lektury, ale pogłębia niezbędną wiedzę przeciętnego każdego kochającego psy. Bawiąc uczy i ucząc bawi. Niestety trafiła mi się edycyjna niedoróbka. Na str. 139 na końcówkę tekstu nałożył się rysunek. Tekst jest ucięty i czytając na głos brzmi to jak zapowiedź autobusu przez przerywający megafon. Ktoś chyba zapomniał przy edycji, by umieścić obraz za tekstem.

• Przeczytane w 2022

Maria Apoleika Psie sucharki 2. Wszystkie słowa, które musisz znać, żeby obsłużyć swojego psa Zobacz więcej