Psie sucharki 2. Wszystkie słowa, które musisz znać, żeby obsłużyć swojego psa

Okładka książki Psie sucharki 2. Wszystkie słowa, które musisz znać, żeby obsłużyć swojego psa
Maria Apoleika Wydawnictwo: Znak poradniki
poradniki
Znak
2021-12-08
2021-12-08
psie sucharki pies komiks

Książka z cyklu "Wszystko, co chcieliście wiedzieć o psie, a boicie się zapytać", czyli z humorem i przymrużeniem oka o psach i ich niezliczonych fortelach. :-)
Polecam nie tylko miłośnikom psów!

Przyjemna książka, przeurocze obrazki, czyta się szybko i lekko, ALE jest niedopracowana pod względem stylistycznym - jest bardzo dużo literówek, a chyba w dwóch miejscach tekst jest ucięty przez źle nałożoną grafikę.

Jeśli znacie pierwszą część to wiecie mniej wiecej czego możecie się spodziewać.
To druga część z serii Psie Sucharki i dla posiadaczy piesełków to zdecydowanie na zabawniejszy poradnik jaki będziecie mieć okazję przeczytać. Dodatkową przyjemność z pewnością dostarczą Wam piękne ilustracje, które o ile to możliwe są jeszcze zabawniejsze.
Jestem pewna, że w pełni docenią i...

Każda osoba rozważająca przygarnięcie/kupienie psiaka powinna przeczytać tę książkę. Mam psy od kiedy jestem dzieckiem i rozwiało to kilka moich wątpliwości i przeczytałam sporo ciekawostek.

"Psie sucharki 2. Wszystkie słowa, które musisz znać, żeby obsłużyć swojego psa" to jeden z wielu poradników wydanych w tym roku, ale premierę miał dopiero w grudniu. Idealny na prezent świąteczny zatem?

Psie Sucharki pewnie każdy przynajmniej raz w internecie widział. Zabawne ilustracje, które obrazują jak faktycznie wygląda życie psa. Te cudowności tworzy autorka,...

Książka porusza ważne kwestie i na pewno każdy właściciel czworonoga powinien ją przeczytać, ale jeśli oczekujecie tych samych wrażeń co po Psich Sucharkach 1, możecie być rozczarowani. Grafiki nie są już tak zabawne, w tekście też niewiele humoru. Jednak i tak podkreślam, że pozycja jest ważna i powinna być obowiązkową lekturą dla wszystkich opiekunów piesełków.

Nastawiałem się na coś w klimatach pierwszej części "Psich Sucharków".
Trudno powiedzieć czy się zawiodłem czy nie. Książka podobała mi się mimo moich wcześniejszych oczekiwań. Można dowiedzieć się sporo ciekawych informacji na temat piesków i ich funkcjonowania.

Po pierwszej części, która totalnie trafiła w moje gusta, wzięłam tę książkę w ciemno. I to był mój błąd, który sprawił, ze się mocno rozczarowałam. Doceniam wysiłek autorki, jednak czytając tę encyklopedię stwierdzam, że część rzeczy nie jest dopracowana, a niektóre definicje czyta się jak gdyby były żywcem przepisane z Wikipedii.

* recenzja pochodzi z bloga www.naksiazki.blogspot.com

Na wstępie powiem, że spodziewałam się czegoś zupełnie innego; czegoś bardziej w klimacie części pierwszej.
Jest to jednak w 100% moja wina, wszak każdy wie, że czyta się i opisy, i podtytuły. Mnie jednak wyjątkowo umknęła ta wiedza tajemna, dlatego też przez pierwsze kilkanaście stron byłam zszokowana, iż książka ta...

Na półkach: , , , , ,

Otrzymując do zrecenzowania egzemplarz książki pt. '' Psie sucharki 2 Wszystkie słowa, które musisz znać, żeby obsłużyć swojego psa'' autorstwa nieznanej mi do tej pory Pani Marii Apoleiki, która to ukazuje w niej psiosucharkowy słownik związany z tym, jak mamy się zachować podczas przebywania z naszymi ulubionymi pieskami.

Ucieszyłam się na myśl, że mogę dowiedzieć tylu...

• 2021
  • 2022
  • Chcę kupić
  • Szukam
  • LPN

Maria Apoleika Psie sucharki 2. Wszystkie słowa, które musisz znać, żeby obsłużyć swojego psa Zobacz więcej