Psie sucharki. Wszystko, co powiedziałby twój pies, gdyby umiał mówić

Maria Apoleika Wydawnictwo: Znak poradniki

Oficjalne recenzje i

Pieskie życie

[ 4 ] Link do recenzji

Bardzo polecam tę książke
Mnóstwo kolorowych i ładnych obrazków. Są w niej różne ciekawostki i informacje jak należy zajmować sie psem itd.

Wymyślna "psiamowa", materiał ikonograficzny... masz ochotę wyciągnąć kredki i pokolorować ... i najważniejsze wpisy, które dają do myślenia. Słowem polecam dla wszystkich Właścicieli Brunów, Azorów, Burków.

Książka wydaje się gruba ale głównie składa się z psich obrazków - do przeczytania w pół wieczoru z czego więcej spędza się na chichraniu się niż rzeczywistym czytaniu. Są w niej opisane sytuacje codzienne z życia psa i opiekuna ale przedstawione są na tyle obrazowo i na tyle prosto i zabawnie, że nie ma najmniejszych kłopotów z przyswojeniem przekazanej wiedzy (chociaż...

Można pomyśleć że to tylko komiks..
Nieee... To bardzo mądrze i z serducha napisana książka o pieskach.
Każdy kto je lubi, przeczyta i zrozumie co mam na myśli.
Polecam!

Świetna książka, napisana lekko i przyjemnie. Potrafi rozbawić do łez, a przedstawione sytuacje są tak prawdziwe. Każdy kto posiada czworonoga będzie zachwycony tą książką.

Na półkach: , , , , ,

Pies w dom, Bóg w dom

Biblia każdego psiarza i podręcznik empatii - "Psie sucharki" tym razem w wersji książkowej. Maria Apoleika prowadzi czytelnika przez wszystkie etapy psio-człowieczej relacji: od momentu pojawienia się naszego pupila w domu aż do jego nieuchronnej śmierci. Cudowne, urocze, zabawne, wzruszające, mądre, uświadamiające i wciąż bardzo potrzebne w kraju,...

Książka jest cudowna i powinna być podręcznikiem dla każdego, kto rozważa posiadanie psa bądź jest początkującym opiekunem. Łączy bowiem trafny i bardzo pozytywny humor oraz kompendium wiedzy o tym, jak przygotować się na przywitanie psiego kompana. Tłumaczy z pozoru dziwne zachowania lub przestrzega nas przed najczęściej popełnianymi błędami. Dobra zabawa oraz dużo...

Bardzo sympatyczny utwór. Zawiera porady dotyczące psów, oraz zabawne obrazki. Jeśli kochacie pieski, to spodoba się Wam ta książka.

Jest to książka zabawna i urocza. Bardzo się cieszę, że znane i lubiane obrazki autorka zdecydowała się wydać w formie poradnika, pełnego mądrych i trafnych uwag kierowanych do przyszłych i obecnych właścicieli czworonogów.

Gdyby empatia do zwierząt i psów miała napisać książkę, to właśnie by napisała taką. Bardzo lekka, pełna humoru, ale jednocześnie poruszająca ważne kwestie, które mają wpływ na relację pies-człowiek. Książka jest dla każdego, kto albo chce zacząć przygodę z posiadaniem pupila, albo trochę lepiej chce zrozumieć specyfikę relacji. Nie znajdziemy w niej treserskich porad - nie...

Dyskusje

• 2020
  • 2019
  • 2020
  • Chcę w prezencie
  • 2019
więcej mniej

Maria Apoleika Psie sucharki. Wszystko, co powiedziałby twój pies, gdyby umiał mówić Zobacz więcej