Psie sucharki. Wszystko, co powiedziałby twój pies, gdyby umiał mówić

Maria Apoleika

Znak, Bloomsbury
poradniki
psie sucharki pies komiks

Kup książkę

Przeurocza książeczka z duża ilością komiksów znanych z Internetów. Szata graficzna i wartościowe obrazki zachwycają, jednak treść wydaje się jeszcze ważniejsza. Autorka podchodzi do tematu psa bardzo kompleksowo, z wielu perspektyw. Mówi o zdecydowanych plusach, jak i mniej pozytywnych aspektach opieki nad czworonożnym pupilem. Czuję się zainspirowana i mam już pomysł na...

Lekka i przyjemna książka z dużą dawką humoru i piękną oprawą graficzną. Z pewnością coś dla każdego wielbiciela psów. Polecam szczególnie tym, którzy planują powiększyć swoją rodzinę o mniej lub bardziej puszystego czworonoga.

Obowiązkowa pozycja dla wielbicielki psów. Świetne wesołe rysunki ( przy niektórych uśmiałam się do łez ), sporo ciekawych porad. To po prostu trzeba przeczytać.

Książka kupiona na prezent, ale nie mogłam się powstrzymać przed jej przeczytaniem i niech to stanowi najlepszą recenzję :) Przezabawna pozycja, która niezwykle trafnie opisuje pieskie zachowanie, na pewno wielokrotnie mój psiak właśnie tak sobie pomyślał, jak to zostało tutaj przedstawione :)

Cudowna; ciepła i prawdziwa :)

Bardzo fajny poradnik-album. Dużo rysunków do pośmiania się, trafiające w sedno psiego życia, a jednocześnie książka ma trochę wychowawczych i życiowych rad. Tytuł dobry dla osób mające psy, jak i dla tych, którzy do psiaka się przymierzają. Pani Maria bardzo mądrze pisze i rysuje:-D

Psich sucharków raczej nikomu nie trzeba przedstawiać - zabawne rysunki, które często mają głębsze przesłanie. Taka jest i ta książka. Lekka, mająca sporo obrazków, ale w warstwie typowo rozrywkowej są przemycone smrodki dydaktyczne. Jako behawiorysta zdecydowanie polecam!

Nie, nie posiadamy psa. Ale w najbliższym otoczeniu widzę, jak PEWIEN pies ze schroniska o imieniu Dżordż, zmienił życie co najmniej 5 osób. I jak ten jeden pies zmienił co najmniej 5 ludzi. I myślę sobie na brudno, że gdyby ten Dżordż potrafił mówić, to pewnie przyłożyłby cegiełkę do tej książki. Bo o psach można godzinami – mówić, opowiadać, plotkować itd., itp. I o...

Kocham pieski, a najbardziej jamniczki, lubię psie grafiki, motywy, itd., ale tu po prostu nie było śmiesznie. Na palcach jednej ręki mogłabym policzyć ile razy coś mnie rozśmieszyło/rozczuliło.
Sporo treści (a spodziewałam się tylko śmiesznostek) na temat wychowania psa, pewnych zachowań, niektóre rzeczy były dla mnie innowacyjne, niektóre znane mi metody zostały...

Na półkach: , , , ,

Prześmieszna. Dobra pozycja dla miłośnika psów. Zaawansowany opiekun doceni prawdę w dowcipie, a dla początkujących znajdzie się dodatkowo sporo przydatnych informacji. Kupiłam na prezent, kiedy jednak kontrolnie kartkowałam to tak jakoś wyszło, że przeczytałam.

Dyskusje

• 2019