Sztuka Świata Dysku

Okładka książki Sztuka Świata Dysku Paul Kidby, Terry Pratchett
Okładka książki Sztuka Świata Dysku
Paul KidbyTerry Pratchett Wydawnictwo: Prószyński i S-ka fantasy, science fiction
The Art of Discworld
Prószyński i S-ka
2005-10-13
2005-10-13
2005-10-20
83-7469-099-2
Piotr W. Cholewa

Okładka książki Czarujące obiekty latające Piers Anthony, Robert Bloch, Nelson Bond, Fredric Brown, Angela Carter, Arthur C. Clarke, John Collier, Roald Dahl, Thomas M. Disch, Peter Haining, Harry Harrison, Eric Knight, Stephen Leacock, C.S. Lewis, William F. Nolan, Mervyn Peake, Terry Pratchett, Fletcher Pratt, Robert Sheckley, Cordwainer Smith, Kurt Vonnegut, P.G. Wodehouse, John Wyndham, L. Sprague de Camp, praca zbiorowa
Czarujące obie... Piers Anthony, Robe...
Okładka książki Blask fantastyczny Terryego Pratchetta Joe Bennet, Terry Pratchett, Steven Ross
Blask fantasty... Joe Bennet, Terry P...
Okładka książki Legendy Orson Scott Card, Raymond E. Feist, Terry Goodkind, Robert Jordan, Stephen King, Ursula K. Le Guin, George R.R. Martin, Anne McCaffrey, Terry Pratchett, Robert Silverberg, Tad Williams
Legendy Orson Scott Card, R...
Okładka książki W hołdzie królowi Karen Anderson, Poul Anderson, Peter S. Beagle, Gregory Benford, John Brunner, Emma Bull, Stephen R. Donaldson, Martin H. Greenberg, Karen Haber, Barry N. Malzberg, Dennis L. McKiernan, Patricia A. McKillip, Andre Norton, Terry Pratchett, Mike Resnick, Elizabeth Ann Scarborough, Robert Silverberg, Judith Tarr, Harry Turtledove, Jane Yolen, Charles de Lint
W hołdzie królowi Karen Anderson, Pou...

Piękne grafiki i kilka garstek ciekawostek na temat świata.

Piękne grafiki i kilka garstek ciekawostek na temat świata.

Piękne rysunki, ciekawe i zabawne komentarze. Czego jeszcze można chcieć od takiego albumu?
Więcej:

Więcej:

Piękne grafiki i ciekawe historie z backstage'owej strony pisania książek (i robienia do nich ilustracji) :)

Prawdziwa gratka dla fanów Dysku! Album ma cudowne ilustracje i jest fajnie wydany. Jestem zachwycona i niczego bym w nim nie zmieniła.

Miłe dla oka ilustracje- "Paul" rzeczywiście obrazuje Świat Dysku zaskakująco dobrze :) chociaż mam wrażenie, że niektóre komentarze Pratchett'a są wymuszone :) ciekawostką na pewno jest to, że twórca Dysku był w Polsce! ^^

Super książka dla fanów Świata Dysku i Terrego Pratchetta. Mistrzowskie rysunki Paula Kidbye'go.

Uwielbiam styl tego autora, dla fanów Pratchetta - absolutna konieczność

Uwielbiam styl tego autora, dla fanów Pratchetta - absolutna konieczność

Książka-album. Wzbudzi uśmiech i każe zastanowić się nad talentem ilustratora każdemu, kto ją obejrzy (bardziej niż przeczyta, to pewne),a kto nie zna Świata Dysku. A jak ktoś Świat Dysku zna, odkryje, że jego własna wyobraźnia jest mierną błahostką w stosunku do kunsztu i wizji autora rysunków. Poczucie humoru, wyobraźnia, absolutna zgodność pisarza i rysownika - arcydzieło. Szkoda, że takie książki połyka się tak szybko w porównaniu z prozą. Jednej gwiazdki brakuje, bo książka po przeczytaniu pozostawia niesmak: mało, mało!

Wielkie marzenie pewnej osoby.

Wielkie marzenie pewnej osoby.

Genialne ilustracje! Bardzo ciekawie wydana.

Genialne ilustracje! Bardzo ciekawie wydana.

• Terry Pratchett
  • Pratchett