Wybij się

2019-01-01
2011-01-01
2009-10-13
Marketing Biznes Motywacja Facebook YouTube Twitter

Książka ta jest wyjątkowo wartościową pozycją dla każdego, kto interesuje się biznesem, marketingiem i rozwojem osobistym w erze cyfrowej. Gary Vaynerchuk, autor książki, z powodzeniem wykorzystał swoje doświadczenie i sukcesy w dziedzinie e-commerce oraz social media, by przedstawić czytelnikom praktyczne strategie, które pomogą im osiągnąć sukces w swoich działaniach biznesowych.

Autor w prosty i zrozumiały sposób tłumaczy, jakie korzyści niosą ze sobą narzędzia cyfrowe, takie jak media społecznościowe, i jak skutecznie wykorzystać je w marketingu. Gary Vaynerchuk pokazuje, jak ważne jest zrozumienie zachowań użytkowników internetu i jakie treści i podejścia są najskuteczniejsze w przyciąganiu i utrzymywaniu uwagi klientów.

Ponadto, książka "Wybij się!" skupia się na rozwoju osobistym i motywacji do działania. Autor zachęca czytelników do wykorzystania swojego potencjału i do podejmowania wyzwań, które pozwolą na osiągnięcie sukcesu w erze cyfrowej.

Podsumowując, książka "Wybij się! Jak działać i osiągać sukces w świecie digital" to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto chce osiągnąć sukces w biznesie i marketingu online. Zawiera ona praktyczne wskazówki, inspirujące historie i motywujące przesłanie, które z pewnością pomogą czytelnikom w osiągnięciu swoich celów. Gorąco polecam tę książkę!

Krótka i treściwa książka, jednak lekko już nieaktualna. Autor przedstawia swoje pomysły na wyrobienie swojej marki osobistej i zamienienie jej w biznes.

Książka ciekawa od strony merytorycznej, aczkolwiek rady w niej zawarte są już nieaktualne.

Książka dobra aczkolwiek zawarte w niej rady są często nie aktualne ze względu na szybkość zmian w social mediach. Na sam początek pracy w tym dziale... idealna. Na konkretne rady w 2020? Trochę za stara

Motywująca do ciężkiej pracy, przedstawiająca realia tzw. solopreneurship, zawiera kilka dobrych wskazówek i technik o tym jak zacząć tworzenie swojego brandu w sieci.

Ciekawa książka Garego. Napisana już ponad 10 lat temu, a jednak nadal bardzo aktualna. Można się z niej dowiedzieć, że Gary miał rację w wielu przypadkach. Można też sprawdzić w czym się pomylił. To bardzo pouczająca lekcja.

Książka nie jest zła, tylko już po prostu nieaktualna. Platformy i technologie się mocno zmieniły. Nie zmieniła się filozofia Gary'ego, ale ją można znaleźć w innych pozycjach. Raczej nie warto.

Książka o rozwijaniu własnej marki przy pomocy wszelkiej maści serwisów internetowych. Ciekawa historia autora, kilka praktycznych ciekawostek. Umiarkowanie przydatna.

Czytałem pierwszą wersję tej książki, czyli "Wybij się! Nie czekaj, działaj i przekuj pasję w bogactwo", dzięki której kilka lat temu założyłem konto na YouTube, zbudowałem markę osobistą, a z pieniędzy zarobionych na publikowanych filmach rozwijam się i swoje video studio. W tej odświeżonej wersji uświadomiłem sobie dwie rzeczy:

1. Poszedłem w dobrym kierunku.
2. Jest jeszcze wiele do zrobienia.

Znajdziecie tutaj praktyczne wskazówki jak budować swoją markę osobistą oraz jak i przede wszystkim gdzie postawić pierwsze kroki.

Na rozbudowę biura, w którym tworzę filmy przeznaczam wszystkie pieniądze uzyskane za pomocą usługi Google AdSense. O tym w co inwestuję zarobione na YouTube pieniądze poczytacie tutaj:

Pozdrawiam.

1. Poszedłem w dobrym kierunku.
2. Jest...

"Lepiej pomylić się dziesięć razy i mieć rację trzy razy, niż zrobić coś trzy razy i zawsze mieć rację."

Książka ta daje naprawdę wiele inspiracji do tego, jak przebić się w świecie social media.

Przeczytałam ją z ogromnym zaciekawieniem, chłonąc zawartą w niej wiedzę.

Znalazłam sporo pomysłów na działanie, dla własnego biznesu.

Polecam ją wszystkim, którzy chcą robić o wiele więcej dla siebie i swojej firmy.

Książka kupiona oczywiście w #osmpower

Gorąco polecam <3

Przeczytałam ją z ogromnym zaciekawieniem, chłonąc zawartą w niej wiedzę.

Znalazłam sporo pomysłów na działanie, dla własnego biznesu.

Polecam ją wszystkim, którzy chcą robić o...

• Biznes
  • Rozwój osobisty
  • Finanse
  • Chcę kupić
  • Poradniki

Dodaj cytat z książki Wybij się