Zapytaj Garyego

OSMconsult sp. z o. o.
2016-04-01
2016-04-01
Agnieszka Kowalczyk-Nowak
garyv garyvaynerchuck zapytajgaryego #zapytajgaryego zapytaj garyego osmpower

#1091 - Zapytaj Garyego - Gary Vaynerchuk Polska - Wydawnictwo OSMpower
#241/52/2022

Książka ma 444 strony. Swoją preierę miała w 2016 roku.

"Pieniądze i sława nie zmieniają ludzi, po prostu ich obnażają."

Książka ma formę pytań i odpowiedzi i dotyczy głównie zagadnień zwiąanych z biznesem i social mediami.

Nie zachęcam do czytania jej ciągiem, lecz do ograniczenia się do kilku pytań i odpowiedzi i wdrażania ich w swoje życie i biznes.

Dla mnie ta książka jest inspiracją, dlatego też polecam ją Wam do przeczytania i wdrożenia.

#1091 - Zapytaj Garyego - Gary Vaynerchuk Polska - Wydawnictwo OSMpower
#241/52/2022

Książka ma 444 strony. Swoją preierę miała w 2016 roku.

"Pieniądze i sława nie zmieniają ludzi, po prostu ich obnażają."

Nie zachęcam do czytania jej ciągiem, lecz do ograniczenia się...

Garyego znalazłem na youtube i obejrzałem wszystkie Jego wideo. Kupiłem tę książkę, która zawiera wszystko to, o czym Gary mówi na YouTube. Książka ma formę pytań i odpowiedzi na tematy motywacji, zakładania biznesu, korzystania z konkretnych platform social media, hustlingu itd. Jeśli ktoś zna Garyego z youtube, ta książka jest zbędna.

Pomimo świetnych opinii bardzo cieżko było mi przebrnąć przez tę książkę, aż w końcu ją porzuciłam. Przekaz jest taki - ciśnij ile się da, nie poddawaj się, próbuj, i nie narzekaj. Do jednych przemówi i będą traktować słowa Garego jako inspirację. Inni stwierdzą, że zupełnie nic nowego nie wnosi. Myślę, że jeśli słucha się Garego i zna jego przekaz, czytanie tej książki jest zbędne.

Naprawdę ciekawa pozycja która może zainspirować w pary kwestiach :)

Naprawdę ciekawa pozycja która może zainspirować w pary kwestiach :)

Świetna, inspirująca książka od jednego z najbardziej charyzmatycznych przedsiębiorców. Znajdziemy w niej cenne wskazówki dot. motywacji, prowadzenia biznesu i zarządzania zespołem + to kopalnia wiedzy z zakresu social media. Dałbym jeszcze wyższą ocenę, ale ostatnie 50 stron to pisanie o niczym.

Nie jest to książka wyłącznie o marketingu i biznesie. To książka ponadczasowa, która mimo zmieniających się narzędzi, nadal będzie wartościowa. Jest to książka o pewnej filozofii życia, którą wyznaje Gary.

Myślę, że jeszcze kilka lat temu, nie odważyłby się napisać takiej książki. Jednak teraz, przemawia przez niego doświadczenie, które trudno podważyć.

Jest to książka o tym jak być lepszym człowiekiem w świecie zdominowanym przez nowoczesne technologie. Opowiada o tym, jak zachować swoje wartości, a czasami iść pod prąd.

Jest to książka...

Ten gość to prawdziwy wulkan energii. Przedsiębiorca, inwestor, szef agencji marketingowej, dzieli się swoimi poglądami nt. biznesu, marketingu, zarządzania. Ciekawa postać i niestandardowe podejście.

3 cytaty na zachętę:
"Pieniądze i sława nie zmieniają ludzi, po prostu ich obnażają."

"W zasadzie robię, co w mojej mocy, żeby ludzie, z którymi mam codziennie do czynienia, zechcieli przyjść na mój pogrzeb."

"Ludzie od zawsze szanują i darzą sympatią menedżerów, którzy myślą przyszłościowo i prowadzą ich do miejsc, o jakich wcześniej nawet nie pomyśleli. Ale pokochają menedżera, który zostanie z nimi do 2 rano w pracy, żeby na przykład rozkładać towar na półkach."

3 cytaty na zachętę:
"Pieniądze i sława nie zmieniają ludzi, po prostu ich obnażają."

"W zasadzie robię, co w mojej mocy, żeby ludzie, z którymi mam codziennie do...

Książka napisana w klimacie AskGaryVeeShow więc wiadomo czego się spodziewać. Sporo biznesowych rad i dużo dowiedziałem się na temat social media. Dobrze podana wiedza, jak ktoś nie chcę oglądać wszystkich odcinków to może sięgnąć po tę książkę.

Fajna pozycja. Mocna. Polecam.

Fajna pozycja. Mocna. Polecam.

Gary jak zawsze ciśnie w pracy i książce. Zaczynał od sklepu z winami a teraz VaynerMedia i wiele innych. Pisze w książce jak cisnąć, aby osiągnąć to czego się chce.

• Biznes
  • Marketing