Zapytaj Garyego

Wydawnictwo: OSMconsult sp. z o. o.
Ask Gary Vee
biznes, finanse
Martiano

W jego najnowszej książce „Zapytaj Garyego” znajdziesz odpowiedzi na szereg pytań, między innymi takich: Jak się motywować do kontynuowania projektu, zanim zacznie on nabierać konkretnych kształtów? Gdybyś był właścicielem dwuhektarowej winnicy - co zrobić, żeby sprzedawać duże ilości wina,? Czym różniłbyś się od innych właścicieli winnic? Co jest priorytetem, dla prowadzenia działalność...

Co jest priorytetem, dla prowadzenia działalność jednoosobową?
Zasada „pieniądze to tlen” jest priorytetowa w prowadzeniu działalności jednoosobowej, to co jest drugie w kolejności? Produkt, zespół czy usługa?
Po studiach ciężko jest znaleźć posadę w marketingu, zwłaszcza konkretną. Jak szukać odpowiedniej pracy?
Czy ograniczenie ilości znaków na Twitterze/Vine/IG ma wpływ na wybór nazwy przez start-up? Jeśli tak, to jaki?
Co jest najtrudniejsze podczas rozpoczynania biznesu?
Ile w sukcesie jest pewności siebie, ile umiejętności, a ile szczęścia?
Jak długo rozsądnie podchodzący do funduszy przedsiębiorca może trzymać się bezpiecznego etatu? Kiedy musi zaakceptować, że na takim stanowisku mu nie wyjdzie? Czy kiedykolwiek jest za późno na rozpoczęcie działalności?
Czy jedyny żywiciel rodziny, który rezygnuje z bezpiecznej pracy na rzecz nowej i ekscytującej możliwości, wykazuje się brakiem odpowiedzialności?
Jak przekonać do siebie osobę, która negatywnie odnosi się do idei przedsiębiorczości? Co zrobić, jeśli tą osobą jest twoja mama?
Jak zainteresować klientów naszymi produktami lub usługami?
Jak szukać partnerów i tworzyć zespół?
Jak start-up świadczący usługi kreatywne może zdobyć 10 pierwszych klientów?
Firmy PR oferują szkolenia medialne dla kadry kierowniczej, których jakość bardzo się od siebie różni. Wiele przedsiębiorstw lekceważy ten fakt i wciąż korzysta z usług tych samych agencji. Jak znaleźć się w polu zainteresowania osób decyzyjnych?
Dlaczego należy się koncentrować na przychodach brutto?
Mam pomysł na aplikację, moi klienci docelowi chcą ją przetestować, ale najpierw muszę ją stworzyć, a nie jestem programistą. Masz dla mnie jakieś rady?
Tworzę aplikację i za jakieś sześć miesięcy będzie gotowy jej prototyp. Jak według ciebie powinienem zacząć pracować nad jej kreacją, żeby w chwili wypuszczenia na rynek znalazła wielu użytkowników?
Co jest największą przeszkodą w osiągnięciu sukcesu – brak czasu czy brak kapitału?

źródło opisu: www.garyv.pl

źródło okładki: www.garyv.pl

Przemek | 2018-06-03
Przeczytana: 03 czerwca 2018

Świetna, inspirująca książka od jednego z najbardziej charyzmatycznych przedsiębiorców. Znajdziemy w niej cenne wskazówki dot. motywacji, prowadzenia biznesu i zarządzania zespołem + to kopalnia wiedzy z zakresu social media. Dałbym jeszcze wyższą ocenę, ale ostatnie 50 stron to pisanie o niczym.

Z_błyskiem_w_oku | 2017-01-21
Na półkach: Przeczytane, Biznes

Ten gość to prawdziwy wulkan energii. Przedsiębiorca, inwestor, szef agencji marketingowej, dzieli się swoimi poglądami nt. biznesu, marketingu, zarządzania. Ciekawa postać i niestandardowe podejście.

3 cytaty na zachętę:
"Pieniądze i sława nie zmieniają ludzi, po prostu ich obnażają."

"W zasadzie robię, co w mojej mocy, żeby ludzie, z którymi mam codziennie do czynienia, zechcieli przyjść na mój pogrzeb."

"Ludzie od zawsze szanują i darzą sympatią menedżerów, którzy myślą przyszłościowo i prowadzą ich do miejsc, o jakich wcześniej nawet nie pomyśleli. Ale pokochają menedżera, który zostanie z nimi do 2 rano w pracy, żeby na przykład rozkładać towar na półkach."

Patryk Wójcik | 2017-03-12
Przeczytana: 10 marca 2017

Nie jest to książka wyłącznie o marketingu i biznesie. To książka ponadczasowa, która mimo zmieniających się narzędzi, nadal będzie wartościowa. Jest to książka o pewnej filozofii życia, którą wyznaje Gary.

Myślę, że jeszcze kilka lat temu, nie odważyłby się napisać takiej książki. Jednak teraz, przemawia przez niego doświadczenie, które trudno podważyć.

Jest to książka o tym jak być lepszym człowiekiem w świecie zdominowanym przez nowoczesne technologie. Opowiada o tym, jak zachować swoje wartości, a czasami iść pod prąd.

Duncan | 2017-02-10

Książka napisana w klimacie AskGaryVeeShow więc wiadomo czego się spodziewać. Sporo biznesowych rad i dużo dowiedziałem się na temat social media. Dobrze podana wiedza, jak ktoś nie chcę oglądać wszystkich odcinków to może sięgnąć po tę książkę.

tomektomczuk | 2016-07-27
Przeczytana: 27 lipca 2016

Świetnia książka, która zawiere wiele porad dotyczących biznesu, świata mediów społecznościowych i nie tylko. Jest to pierwsza książka, którą przeczytałem tego autora, ale już podczas czytania kupiłem jego dwie poprzednie. Gorąco polecam.

Patryk8888 | 2018-03-14
nameless | 2018-02-20