Okładka książki Przebij się! Jak możesz osiągnąć to co zbudowali najlepsi przedsiębiorcy biznes i mocną markę Gary Vaynerchuk
Gary Vaynerchuk Wydawnictwo: OSM Consult Sp. z o. o. biznes, finanse
biznes, finanse
Crushing It! How Great Entrepreneurs Build Their Business and Influence-and How You Can, Too
OSM Consult Sp. z o. o.
2018-01-01
2018-01-01
9788394981945
Gary Vaynerchuk Przebij się Crushing it OSMPower

Możnaby streścić w dwóch zdaniach:
1. Social media i budowanie marki osobistej konwertuje i jest super
2. Kup moja poprzednia książkę
Serio. Każdy rozdział wygląda tak: "był sobie człowiek, miał problem w biznesie, kupił moją książkę, nie ma problemu, jest szczęśliwy". No rozumiem, remarketing, ale ile można?
Dobre chyba tylko, jeśli brakuje Ci motywacji do budowania marki w social
A przeczytaj lepiej Zaufanie czyli waluta... Szafrańskiego

Możnaby streścić w dwóch zdaniach:
1. Social media i budowanie marki osobistej konwertuje i jest super
2. Kup moja poprzednia książkę
Dobre chyba tylko, jeśli brakuje Ci motywacji do budowania marki...

Gary Vaynerchuk jest dla wielu ludzi autorytetem i wcale mnie to nie dziwi, ponieważ jest niesamowicie popularny w social mediach. W tej książce opisuje krok po kroku jak zdobyć klientów na takich portalach internetowych jak, np.: Instagram, Facebook, YouTube. Możemy odnieść wrażenie, że "prowadzi nas za rękę" w prowadzeniu social mediów i pokazuje jak stworzyć silną markę osobistą. Dodatkowo, Gary MOTYWUJE nas do DZIAŁANIA.

Jeśli chcesz wybić się w internecie, to ta książka jest dla Ciebie ;)

Książka była dobra kilka lat temu, ale być może ktoś jeszcze nie wie, że social media są bardzo ważne i wręcz należy tam być.
Książka o budowaniu marki osobistej jak i biznesowej.
Autor udowadnia na podstawie wielu przykładów w jaki sposób social media pomogły wielu osobom wybić się i znaleźć swoje miejsce wśród firm, które odniosły sukces.

Ogólnie polecam przeczytać. Jestem osobą, która i tak już dość sporo działa w social mediach a planuję być jeszcze bardziej otwarty na to medium.

Książka o budowaniu marki osobistej jak i biznesowej.

Ogólnie polecam przeczytać. ...

Gary Vaynerchuk jest globalnym przedsiębiorcą, autorem bestsellerów New York Timesa, mówcą, osobowością internetową, inwestorem oraz wizjonerem w kwestiach marketingu oraz mediów społecznościowych. Doradza przedsiębiorcom oraz twórcom internetowym w kwestiach wizerunkowych, promocyjnych i strategii rozwoju biznesu. Jest bardzo aktywny w social mediach. Posiada swój program #AskGaryVee na YouTube, w którym rozmawia ze znanymi osobami na tematy dotyczące rozwoju, biznesu, marketingu, wizerunku, motywacji i wiele innych, które pomagają w działaniach biznesowych osób oglądających ten kanał. Gary jest właścicielem firmy VaynerMedia oraz VaynerX. Prowadził również kanał dotyczący wina Wine Library TV, którego tworzenie rozpoczął w 2006 roku. Jest postacią, która przewiduje trendy w mediach społecznościowych i kierunek w jakim będą zmierzać w przyszłości.

O czym jest książka?

W swojej najnowszej publikacji Gary pokazuje na bazie doświadczeń swoich fanów, jakie odnieśli sukcesy na przestrzeni dziewięciu lat po wydaniu i przeczytaniu jego pierwszej książki “Wybij się!”. Opisuje przykłady ciężkiej pracy osób, które wdrożyły jego porady i zyskały sławę w mediach społecznościowych. Dzięki podjęciu odpowiednich kroków czytelniczy jego pierwszej książki byli zdolni do porzucenia swojej dotychczasowej pracy i skupili się na zarabianiu pieniędzy online. Oczywiście nie była to łatwa droga, ponieważ wymagała wielu wyrzeczeń i ciężkiej pracy oraz nauki. Bardzo często po godzinach pracy do późnych godzin nocnych. Autor pokazuje zmagania swoich fanów i na podstawie ich historii uzupełnia je o nowe zalecenia jak zaistnieć w social mediach. Objaśnia kanał dotarcia do potencjalnych odbiorców, który sprawdzi się w naszym wypadku. Czy będzie to Facebook, Instagram, Snapchat, Twitter, Musica.ly, YouTube czy też Podcasty. Wybór należy do nas, wszystko zależy od naszych preferencji i sposobu w jaki chcemy docierać do szerszej publiczności.

Dla kogo jest ta publikacja?

Książką zainteresują się z pewnością osoby prowadzące własne biznesy oraz te, które pragną zaistnieć w mediach społecznościowych. Porady umieszczone w książce i namacalne przykłady, pomogą rozwinąć tradycyjne biznesy oraz usprawnić podjęte już działania online. Gary podpowiada co należy zrobić oraz uświadamia, jak ważna jest niezwykle ciężka praca w osiągnięciu wielkiego i trwałego sukcesu. Nie ma drogi na skróty, a jeśli ktoś chce nią pójść, to niestety szybko przekona się o kruchości takiego podejścia. Osoby opisane w książce pokazują jak od zera zbudować biznesy online warte miliony dolarów. Pokazują jak zdobywać przychylność fanów, kontrakty z markami i dawać ogromną wartość swoim fanom.

Czy warto przeczytać?

Dla osób zainteresowanych działaniami w mediach społecznościowych jest to pozycja obowiązkowa. Dowiecie się z niej jak budować silną markę osobistą i przebijać się ze swoimi treściami do szerszego grona osób w internecie. Dowiecie się do czego służy każda z wymienionych w książce platform i jakie kroki należy podjąć by zaistnieć. Gary przewiduje co może wydarzyć się za kilka lat w social mediach i jakie mogą przybrać kształt. Warto już teraz dowiedzieć się jaka przyszłość czeka na tym polu. Im wcześniej zdobędziecie wiedzę na ten temat wym szybciej będziecie mogli zareagować i pokierować właściwie swoimi działaniami na portalach społecznościowych. Co z pewnością przełoży się na Wasz olbrzymi sukces.

Wrażenia

Polecam gorąco tę książkę każdemu miłośnikowi mediów społecznościowych i fanom Garyego Vaynerchuka. Znajdziecie w niej wiele inspirujących historii dotyczących promowanie swojej osoby i własnych produktów online. Jest to publikacja, którą czyta się jednym tchem i z ogromną przyjemnością. Zawiera wiele cennych wskazówek i mobilizuje do działania i niepoddawania się. Sukces w jedną noc nie istnieje, potrzeba czasu by przebić się w świecie cyfrowych mediów. Od Ciebie zależy czy wsiądziesz do pociągu zwanego social mediami. Może okazać się, że jest to coś czego właśnie brakowało w Twoim biznesie i działaniach promocyjnych.

Tomasz
silanauki.pl

Przebij się! To książka, którą powinien przeczytać każdy, kto "bawi się" w social media i chce je systematycznie rozwijać. Autor opisuje w niej sposoby jak wykorzystać platform typu Twitter, Facebook, YouTube, Instagram, Printerest, Snapchat, podcasty oraz Tiktok (w książce opisany pod starą nazwą Musical.ly)
W książce znajdują się również historie sukcesu ludzi, którzy korzystając z rad Garrego Vaynerchuka wykreowali swoją markę i stali się influenserami w swoich dziedzinach.
Książka jest poniekąd kontynuacją pierwszej książki Vaynerchuka pt. Wybij się! (przeczytasz o niej na moim blogu www.ksiazkimotywacyjne.pl ).
W książce tej Gary sugeruje, że jeżeli chcesz się przebić przez morze konkurencji powinieneś korzystać z social mediów kilkanaście godzin dziennie. To trudne poświęcić tyle czasu na sociale, ale jak twierdzi Gary tylko to da Ci osiągnąć upragniony cel.
Podsumowując: jest to książka idealna dla każdego, kto korzysta z social mediów i chce przy ich uzyciu zbudować swoją marke osobistą.
Moja ocena 10/10 😉

W książce znajdują się również historie sukcesu ludzi, którzy...

Bardzo dobra książka. Wiele przykładów. Zastanawiam się tylko, czy nie lepiej jest zacząć od książki Wybij się, bo jest ona podstawą do tej książki.

Książka zawiera wiele prawdziwych historii ludzi, którzy osiągnęli sukces poprzez media społecznościowe. Książka dobra dla początkujących, którzy chcą wejść w świat social media. Gary opisuje w niej najpopularniejsze platformy i daje wskazówki, jak skutecznie działać. Książka zawiera typowo techniczne porady oraz trochę motywacji.

Moja opinia na: https://takieksiazki.blogspot.com/2019/10/gary-vaynerchuk-przebij-sie.html

Banalna i przereklamowana, jednak pokazuje widzenia autora w prosty i przejrzysty sposób. Coś w niej jest jednak mnie nie porwała. Może zainspirować i zmotywować, ale czy naprawdę to coś da?

Gary dobrze pisze ale...moim zdaniem tutaj mu nie wyszło.

Gary dobrze pisze ale...moim zdaniem tutaj mu nie wyszło.

• Biznes
  • Rozwój osobisty