Przebij się! Jak możesz osiągnąć to co zbudowali najlepsi przedsiębiorcy biznes i mocną markę

Gary Vaynerchuk Wydawnictwo: OSM Consult Sp. z o. o. biznes, finanse
Crushing It! How Great Entrepreneurs Build Their Business and Influence-and How You Can, Too
9788394981945
OSM Consult Sp. z o. o.
Gary Vaynerchuk Przebij się Crushing it OSMPower
biznes, finanse
9788394981945
Gary Vaynerchuk Przebij się Crushing it OSMPower

Możnaby streścić w dwóch zdaniach:
1. Social media i budowanie marki osobistej konwertuje i jest super
2. Kup moja poprzednia książkę
Serio. Każdy rozdział wygląda tak: "był sobie człowiek, miał problem w biznesie, kupił moją książkę, nie ma problemu, jest szczęśliwy". No rozumiem, remarketing, ale ile można?
Dobre chyba tylko, jeśli brakuje Ci motywacji do budowania marki...

Gary Vaynerchuk jest dla wielu ludzi autorytetem i wcale mnie to nie dziwi, ponieważ jest niesamowicie popularny w social mediach. W tej książce opisuje krok po kroku jak zdobyć klientów na takich portalach internetowych jak, np.: Instagram, Facebook, YouTube. Możemy odnieść wrażenie, że "prowadzi nas za rękę" w prowadzeniu social mediów i pokazuje jak stworzyć silną markę...

Książka była dobra kilka lat temu, ale być może ktoś jeszcze nie wie, że social media są bardzo ważne i wręcz należy tam być.
Książka o budowaniu marki osobistej jak i biznesowej.
Autor udowadnia na podstawie wielu przykładów w jaki sposób social media pomogły wielu osobom wybić się i znaleźć swoje miejsce wśród firm, które odniosły sukces.

Ogólnie polecam przeczytać. ...

Gary Vaynerchuk jest globalnym przedsiębiorcą, autorem bestsellerów New York Timesa, mówcą, osobowością internetową, inwestorem oraz wizjonerem w kwestiach marketingu oraz mediów społecznościowych. Doradza przedsiębiorcom oraz twórcom internetowym w kwestiach wizerunkowych, promocyjnych i strategii rozwoju biznesu. Jest bardzo aktywny w social mediach. Posiada swój program...

Przebij się! To książka, którą powinien przeczytać każdy, kto "bawi się" w social media i chce je systematycznie rozwijać. Autor opisuje w niej sposoby jak wykorzystać platform typu Twitter, Facebook, YouTube, Instagram, Printerest, Snapchat, podcasty oraz Tiktok (w książce opisany pod starą nazwą Musical.ly)
W książce znajdują się również historie sukcesu ludzi, którzy...

Bardzo dobra książka. Wiele przykładów. Zastanawiam się tylko, czy nie lepiej jest zacząć od książki Wybij się, bo jest ona podstawą do tej książki.

Książka zawiera wiele prawdziwych historii ludzi, którzy osiągnęli sukces poprzez media społecznościowe. Książka dobra dla początkujących, którzy chcą wejść w świat social media. Gary opisuje w niej najpopularniejsze platformy i daje wskazówki, jak skutecznie działać. Książka zawiera typowo techniczne porady oraz trochę motywacji.

Moja opinia na: https://takieksiazki.blogspot.com/2019/10/gary-vaynerchuk-przebij-sie.html

Banalna i przereklamowana, jednak pokazuje widzenia autora w prosty i przejrzysty sposób. Coś w niej jest jednak mnie nie porwała. Może zainspirować i zmotywować, ale czy naprawdę to coś da?

Gary dobrze pisze ale...moim zdaniem tutaj mu nie wyszło.

• Biznes
  • Chcę w prezencie