Zapytaj Garyego

Ask Gary Vee
biznes, finanse
Agnieszka Kowalczyk-Nowak
garyv garyvaynerchuck zapytajgaryego #zapytajgaryego zapytaj garyego osmpower

Garyego znalazłem na youtube i obejrzałem wszystkie Jego wideo. Kupiłem tę książkę, która zawiera wszystko to, o czym Gary mówi na YouTube. Książka ma formę pytań i odpowiedzi na tematy motywacji, zakładania biznesu, korzystania z konkretnych platform social media, hustlingu itd. Jeśli ktoś zna Garyego z youtube, ta książka jest zbędna.

Pomimo świetnych opinii bardzo cieżko było mi przebrnąć przez tę książkę, aż w końcu ją porzuciłam. Przekaz jest taki - ciśnij ile się da, nie poddawaj się, próbuj, i nie narzekaj. Do jednych przemówi i będą traktować słowa Garego jako inspirację. Inni stwierdzą, że zupełnie nic nowego nie wnosi. Myślę, że jeśli słucha się Garego i zna jego przekaz, czytanie tej książki...

Naprawdę ciekawa pozycja która może zainspirować w pary kwestiach :)

Gary jak zawsze ciśnie w pracy i książce. Zaczynał od sklepu z winami a teraz VaynerMedia i wiele innych. Pisze w książce jak cisnąć, aby osiągnąć to czego się chce.

Fajna pozycja. Mocna. Polecam.

Świetna, inspirująca książka od jednego z najbardziej charyzmatycznych przedsiębiorców. Znajdziemy w niej cenne wskazówki dot. motywacji, prowadzenia biznesu i zarządzania zespołem + to kopalnia wiedzy z zakresu social media. Dałbym jeszcze wyższą ocenę, ale ostatnie 50 stron to pisanie o niczym.

Nie jest to książka wyłącznie o marketingu i biznesie. To książka ponadczasowa, która mimo zmieniających się narzędzi, nadal będzie wartościowa. Jest to książka o pewnej filozofii życia, którą wyznaje Gary.

Myślę, że jeszcze kilka lat temu, nie odważyłby się napisać takiej książki. Jednak teraz, przemawia przez niego doświadczenie, które trudno podważyć.

Jest to książka...

Książka napisana w klimacie AskGaryVeeShow więc wiadomo czego się spodziewać. Sporo biznesowych rad i dużo dowiedziałem się na temat social media. Dobrze podana wiedza, jak ktoś nie chcę oglądać wszystkich odcinków to może sięgnąć po tę książkę.

Ten gość to prawdziwy wulkan energii. Przedsiębiorca, inwestor, szef agencji marketingowej, dzieli się swoimi poglądami nt. biznesu, marketingu, zarządzania. Ciekawa postać i niestandardowe podejście.

3 cytaty na zachętę:
"Pieniądze i sława nie zmieniają ludzi, po prostu ich obnażają."

"W zasadzie robię, co w mojej mocy, żeby ludzie, z którymi mam codziennie do...

Świetnia książka, która zawiere wiele porad dotyczących biznesu, świata mediów społecznościowych i nie tylko. Jest to pierwsza książka, którą przeczytałem tego autora, ale już podczas czytania kupiłem jego dwie poprzednie. Gorąco polecam.

• Chcę w prezencie
  • Biznes