Kup teraz - 1 oferta w cenie od 55.00 zł do 55.00 zł

Crush it
biznes, finanse
2019-01-01
Marketing Biznes Motywacja Facebook YouTube Twitter

Książka ciekawa od strony merytorycznej, aczkolwiek rady w niej zawarte są już nieaktualne.

Książka dobra aczkolwiek zawarte w niej rady są często nie aktualne ze względu na szybkość zmian w social mediach. Na sam początek pracy w tym dziale... idealna. Na konkretne rady w 2020? Trochę za stara

Motywująca do ciężkiej pracy, przedstawiająca realia tzw. solopreneurship, zawiera kilka dobrych wskazówek i technik o tym jak zacząć tworzenie swojego brandu w sieci.

Ciekawa książka Garego. Napisana już ponad 10 lat temu, a jednak nadal bardzo aktualna. Można się z niej dowiedzieć, że Gary miał rację w wielu przypadkach. Można też sprawdzić w czym się pomylił. To bardzo pouczająca lekcja.

Książka nie jest zła, tylko już po prostu nieaktualna. Platformy i technologie się mocno zmieniły. Nie zmieniła się filozofia Gary'ego, ale ją można znaleźć w innych pozycjach. Raczej nie warto.

Książka o rozwijaniu własnej marki przy pomocy wszelkiej maści serwisów internetowych. Ciekawa historia autora, kilka praktycznych ciekawostek. Umiarkowanie przydatna.

Czytałem pierwszą wersję tej książki, czyli "Wybij się! Nie czekaj, działaj i przekuj pasję w bogactwo", dzięki której kilka lat temu założyłem konto na YouTube, zbudowałem markę osobistą, a z pieniędzy zarobionych na publikowanych filmach rozwijam się i swoje video studio. W tej odświeżonej wersji uświadomiłem sobie dwie rzeczy:

1. Poszedłem w dobrym kierunku.
2. Jest...

"Lepiej pomylić się dziesięć razy i mieć rację trzy razy, niż zrobić coś trzy razy i zawsze mieć rację."

Książka ta daje naprawdę wiele inspiracji do tego, jak przebić się w świecie social media.

Przeczytałam ją z ogromnym zaciekawieniem, chłonąc zawartą w niej wiedzę.

Znalazłam sporo pomysłów na działanie, dla własnego biznesu.

Polecam ją wszystkim, którzy chcą robić o...

Inspirujący poradnik o tym, jak zainwestować w swoją pasję, dać jej szansę i zacząć na niej zarabiać. Motywuje do zmiany myślenia i do ciężkiej pracy. W końcu sukces sam się nie osiągnie.
Polecam tym, którzy mają dość swojej nudnej pracy i tym, którzy mają pasję i chcą się nią zacząć dzielić. Gary podaje wiele możliwości i pomysłów na rozwinięcie swojej marki.

Gary udowodnił wszystkim że rozumie Social Media. Udowadnia też że ma wielką motywacje do słabych drużyn futbolu amerykańskiego, chociaż o tym w tej książce nie wspomina.
Dużo więcej mówi o tym jak mając pasje można w prosty sposób, opisany krok po kroku stworzyć poważną firme robiąc to co sie kocha, wykorzystując social media. Użyte strony często są wymarłe, niemniej...

• Biznes
  • 2020
  • Rozwój osobisty
  • Finanse
  • Chcę kupić
  • 2020

Dodaj cytat z książki Wybij się