Tam, gdzie serce twoje

Okładka książki Tam, gdzie serce twoje Krystyna Mirek Patronat Logo
Patronat Logo
Okładka książki Tam, gdzie serce twoje
Krystyna Mirek Wydawnictwo: Filia literatura obyczajowa, romans
Filia
2019-03-13
2019-03-13
literatura polska małżeństwo powieść obyczajowa spotkanie współczesna kobieta

Piękna historia ale to nie książka którą czytałam jednym tchem.

Piękna historia ale to nie książka którą czytałam jednym tchem.

Historia o odnajdywaniu siebie, odwadze w poszukiwaniu tego co dla nas najlepsze i trudnych doświadczeniach. O tym, że dostatnie życie i kariera to nie wszystko, że warto to poświęcić dla odnalezienia swojej drogi.

Podobała mi się. Taka w gruncie rzeczy historia z happy endem, gdzie wszystko się układa. Szkoda, że w życiu tak się rzadko zdarza.

Piękna historia, polecam każdemu

Piękna historia, polecam każdemu

Historia,która daje do myślenia.
Pędząc za własnym szczęściem,można stracić z oczu to co w życiu najważniejsze i po czasie może się okazać,że to szczęście było tylko pozorem.
A czas płynie nieubłaganie i może okazać się,że już go nie ma na tyle by dało się wszystko naprawić.

To również historia ,która pokazuje jak ważna jest rozmowa.

To historia ,która pokazuje ile w życiu można zmienić i osiągnąć jeśli ma się przy sobie dobrych ludzi.

Zmiany przerażają ale czasami są konieczne.

Dobrego dnia

Historia,która daje do myślenia.

To również historia ,która pokazuje jak ważna jest rozmowa.

To historia ,która pokazuje ile w...

Piękna historia, która pokazuje, że zawsze należy walczyć o swoje szczęście. Swoim szczęściem możemy uszczęśliwić innych. Polecam

Przyjemny czasoumilacz...
Niestety zbyt sceptycznam z natury :)

Przyjemny czasoumilacz...
Niestety zbyt sceptycznam z natury :)

Kolejna rewelacyjna i fascynująca powieść mojej ulubionej autorki już za mną. Uwielbiam czytać powieści o miłości ze szczęśliwym zakończeniem , oraz o tym ,że w życiu warto dostać drugą szansę aby zacząć wszystko od nowa. Piękna książka.

Ot, takie przeciętne lekkie czytadło.

Ot, takie przeciętne lekkie czytadło.

audio - Edyta Olszówka - musiałam przyśpieszyć odtwarzanie bo nie miałam cierpliwości...
Historia jak wiele u klasy de lux.
Ale ja proszę o adres tego pensjonatu!!! Jadę tam!!!

Historia jak wiele u klasy de lux.
Ale ja proszę o adres tego pensjonatu!!! Jadę tam!!!

Moim zdaniem to jedna z lepszych książek Pani Mirek. Momentami humorystyczna, czasami wzruszająca.

• Przeczytane 2019
  • Przeczytane w 2019