Tam, gdzie serce twoje

Wydawnictwo: Filia
literatura polska
aleqsia

Podobno los zawsze daje drugą szansę. Jednak Ci, którzy ją przegapią, muszą przygotować się na wiele komplikacji… Laura poświęciła wszystko dla swojego małżeństwa. Stała się mistrzynią kompromisu, w końcu z roku na rok miała mniej do powiedzenia. Aż pewnego dnia o czwartej nad ranem coś w niej pękło. Rzuciła wszystko i udała się w podróż na drugi koniec Polski, nad morze, by odzyskać swoje...

Laura poświęciła wszystko dla swojego małżeństwa. Stała się mistrzynią kompromisu, w końcu z roku na rok miała mniej do powiedzenia. Aż pewnego dnia o czwartej nad ranem coś w niej pękło. Rzuciła wszystko i udała się w podróż na drugi koniec Polski, nad morze, by odzyskać swoje serce.

Albert dawno temu znalazł prawdziwy skarb. Wyłowił z morza wyjątkowe złoże bursztynu. Z nikim się nie podzielił, ukrył je głęboko. Podobnie zamknął swoje serce. U schyłku życia postanowił naprawić wyrządzone krzywdy. Szybko jednak przekonał się, że to nie takie proste.

W małym nadmorskim pensjonacie Laura spotyka ludzi, którzy serdecznie ją przyjmują, chociaż podobnie jak ona, znajdują się na życiowych rozstajach.

Każde z nich szuka miłości, największego skarbu, który zwykle ukrywa się tam, gdzie wzrok nie sięga. Czy uda im się ją odnaleźć?

źródło opisu: Filia

źródło okładki: Filia

Książkanonstop | 2019-03-18
Na półkach: Przeczytane, Od wydawnictw
Przeczytana: 18 marca 2019

Dokładnie trzynastego marca miała premierę kolejna książka Krystyny Mirek. Autorki pięknych powieści obyczajowych dla kobiet. Pełnych zrozumienia dla ludzkich błędów i słabości. Ciepłych i serdecznych. W których nie brakuje mniej lub bardziej delikatnych zwrotów fabuły.

W zasadzie... różnimy się. I jest to wspaniałe, gdyż dzięki temu jesteśmy dla siebie ciekawymi rozmówcami. Możemy poznawać odmienne spojrzenia na świat. Czerpać z wiedzy drugich. Są jednak takie dwie kwestie, które nas scalają. To wolność i miłość. Niezależnie od tego, czy budujemy jakiekolwiek relacje, czy też raczej od nich stronimy, czujemy potrzebę wolności. To w żadnym stopniu siebie nie wyklucza. Jak najbardziej realną rzeczywistością może stać się wolna miłość. Nie chodzi mi tutaj koniecznie o wolne związki. Raczej o zdrową relację opartą na zaufaniu, szczerości, wierności i lojalności. Tylko taka może dać trwałe szczęście i satysfakcję.

Niestety Laura Andrychowska nie może powiedzieć, że czuje się...

Magda | 2019-03-16
Przeczytana: 15 marca 2019

Niesamowicie wciągająca opowieść o życiu, trudnych wyborach, złych decyzjach, przebaczeniu. Czyta się jednym tchem i ciężko się oderwać. Pani Krysia czaruje słowami i powstają niebanalne historie. Polecam serdecznie. ☺️

Beata | 2019-03-19
Na półkach: 2019, Przeczytane