Glow and Shadow. Walka o marzenia

Okładka książki Glow and Shadow. Walka o marzenia Ana Rose
Okładka książki Glow and Shadow. Walka o marzenia
Ana Rose Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Heartbeats
Wydawnictwo WasPos
2019-05-20
2019-05-20
polski autor romans miłość

Okładka książki Colombian mafia. Nierozerwalne więzi Ana Rose, K. A. Zysk
Colombian mafi... Ana Rose, K. A. Zys...
Okładka książki Colombian mafia. Niezapomniane wakacje Ana Rose, K. A. Zysk
Colombian mafi... Ana Rose, K. A. Zys...
Okładka książki Grzeszna muzyka Nana Bekher, Camilla En, Iwona Feldmann, Mateusz Gostyński, AT. Michalak, Ana Rose, Anna Wolf, K. A. Zysk
Grzeszna muzyka Nana Bekher, Camill...

Nie należała do książek fajnych ani ciekawych. Nawet jak przekartkowalam kilka stron wiedziałam co się dzieje. Cofanie się do wydarzeń z perspektywy drugiej osoby strasznie nudne.

Niestety nie podobał mi się sposób narracji w książce. Czytanie
tych samych wydarzeń najpierw z perspektywy bohatera a następnie bohaterki (lub na odwrót) jest po prostu męczący i nudny. Takie zazębianie wcale nie wnosiło nic nowego do historii. Miałam wrażenie, że historia robi dwa kroki do przodu i jeden w tył. Dużo przyjemniejsze są książki również ujmujące dwie perspektywy, ale zachowujące ciągłość wydarzeń. Gdyby pominąć ten "zabieg stylistyczny" (przepraszam, nie wiem czy użyłam odpowiedniego sformułowania) to książka byłaby nie tylko przyjemniejsza, ale i o połowę krótsza. A jeśli chodzi ogólnie o historię to była ona strasznie płytka. Sięgnęłam po tą książką jako coś lekkiego do czytania, więc nie miałam wygórowanych oczekiwań, ale nie spodziewałam się aż takiej nudnej historii. Bardzo możliwe, że na to spostrzeżenie miała wpływ narracja.

Niestety nie podobał mi się sposób narracji w książce. Czytanie

Ostatecznie książka mi się podoba nawet bardzo natomiast muszę przyznać ze na początku trochę mnie męczyło jej słuchanie , lektorzy bardzo przyjemni ale fabula tak trochę się wlokła ostatecznie bardzo polecam jednak ostrzegam ze to książka dla młodych czytelników.

52 książka przeczytana w tym roku!
Nie podobała mi się, nawet audiobook nie pomógł. Bardzo się męczyłam słuchając jej. Pomysł autorka miała ciekawy ale z wykonaniem coś poszło nie tak, miałam wrażenie że czytam/słucham "książki" z wattpada. Nudna, przewidywalna, szkoda na nią czasu. Mamy pytanie dlaczego było powtarzanie wydarzeń z dwóch perspektyw, po co to było?
Nie, nie i jeszcze raz nie.

52 książka przeczytana w tym roku!
Nie, nie...

Bardzo nie lubię powtórzeń w rozdziałach. Najpierw mamy jego perspektywę, później jej a generalnie prawie cały rozdział jest ponowieniem poprzedniego.
Bohaterowie to idealna piękna młodzież, która zdobywa same sukcesy. Cheerleaderki i piłkarze, którzy tworzą wprost idealne pary.
Dialogi też na dość niskim poziomie.
Lekka laktura na zabicie nudy.

Dialogi też na dość niskim poziomie.
Lekka laktura na zabicie nudy.

Cóż, mam do tej książki mieszane uczucia😅

Podobała mi się, nawet bardzo, gdyż ja lubię taką tematykę jak tutaj❤️
Bohaterowie są fajnie wykreowani, pomimo ich kilku wad i tak się polubiliśmy z tą dwójką wręcz przeidealizowanych bohaterów. Jednak są niedociągnięcia, które miejscami są niestety widoczne🤭 Niektóre dialogi, wydają się płytkie i zbędne, a zachowanie bohaterów i ich pomysły dziecinne🙈 Ale pomimo wszystko fajnie spędziłam czas z tą książką, przy której nieraz się zaśmiałam. Na plus na pewno jest to, że książka jest przesłodzona, a niektórzy z was wiedzą, że poszukiwałam takiego romansu gdzie panuje sama słodycz, więc zaspokoiłam tą książką swoją małą zachciankę😂

Ja mam już porównanie z nowszymi książkami spod pióra Any Rose, która zrobiła ogromny postęp z pisaniem, wyrobiła sobie pióro, które jest płynne i przyjemne, przez co czyta się bardzo szybko.

Jeśli więc zaczęliście, albo macie zamiar zacząć od tej książki, nie zrażajcie się od razu do autorki, tylko polecam zapoznać się z jej nowszymi historiami, które zapewniam, że są super😍❤️

Cóż, mam do tej książki mieszane uczucia😅

Podobała mi się, nawet bardzo, gdyż ja lubię taką tematykę jak tutaj❤️

Polecam

Polecam

Fajna książka o losachh młodych ludziach z pasjami. Polecam

Fajna książka o losachh młodych ludziach z pasjami. Polecam

taka trochę bajka dla dzieci. całkiem przyjemna w odbiorze.

taka trochę bajka dla dzieci. całkiem przyjemna w odbiorze.

Wow, to było mega doświadczenie. Szybko i rewelacyjnie się czytało. Fajne postacie i ich wątki. Polecam serdecznie

• Romans

Dodaj cytat z książki Glow and Shadow. Walka o marzenia