Wojownik

Okładka książki Wojownik Ana Rose
Okładka książki Wojownik
Ana Rose Wydawnictwo: Akurat Cykl: Grzeszni (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Grzeszni (tom 3)
Akurat
2022-07-13
2022-07-13

Okładka książki Colombian mafia. Nierozerwalne więzi Ana Rose, K. A. Zysk
Colombian mafi... Ana Rose, K. A. Zys...
Okładka książki Colombian mafia. Niezapomniane wakacje Ana Rose, K. A. Zysk
Colombian mafi... Ana Rose, K. A. Zys...
Okładka książki Grzeszna muzyka Nana Bekher, Camilla En, Iwona Feldmann, Mateusz Gostyński, AT. Michalak, Ana Rose, Anna Wolf, K. A. Zysk
Grzeszna muzyka Nana Bekher, Camill...

Dalsze losy paczki przyjaciół z Miami.

Ash i Hope od samego początku nie przepadają za sobą. Każde ich spotkanie kończy się spięciem bądź kłótnią, w której skaczą sobie do gardeł. Jeden jedyny raz wylądowali w łóżku i rzekomo żadne nie pamięta nic z tamtej nocy. Ale czy na pewno? Ich spięte ciała zdradzają, że jednak mają się ku sobie.

Ash po ostatnim rozstaniu nie zamierza się wiązać, a tym bardziej angażować. Zbyt mocno dał się ponieść uczuciu i dostał po dupie. Przez to stał się wyrachowanym dupkiem. Znowu Hope jest z tych silnych kobiet, które niezależnie od sytuacji radzą sobie same. To wszystko zasługa przeszłości, która ją ukształtowała. Jest bardzo inteligentna, mądra, posiada silną wolę, ale czy zawalczy o swoje szczęście? Czy tych dwoje ma szansę na wspólną przyszłość?

Po wielu przeczytanych recenzjach postanowiłam sięgnąć po książkę autorki. Padło na cykl GRZESZNI, co prawda na tom trzeci, ale nie przeszkadzało mi to w czytaniu bez znajomości poprzednich tomów. Jest to oddzielna historia, więc śmiało można czytać tak, jak ja.

Bardzo fajna, wciągająca książka od pierwszych stron. Z dawką humoru, strachu i odrobiną adrenaliny. Dlaczego odrobiną? Dostajemy wątek kryminalny, który jak dla mnie został zbyt mało rozwinięty. Mamy moment grozy, pobudzony jest w nas strach i czekamy na wydarzenie, że się coś zadzieje i ciach zostaje to ucięte. Spokojnie można było tutaj bardziej się rozwinąć, podnieść w nas tę adrenalinę, byłoby znacznie ciekawiej.

Ale tak, poza tym, dostajemy tajemnice, zaplanowaną intrygę, a wydarzenia z nią związane nadały nagłego zwrotu akcji. Pojawią się gwałty jeden za drugim. I tu, przyznam szczerze, mnie autorka wyprowadziła w pole. Byłam pewna, że kto inny za tym stoi.

Zakończenie nie jest z tych zaskakujących, tu można się spodziewać tylko jednego. I nie odebrało mi to przyjemności z czytania, wręcz przeciwnie. Styl autorki jest tak fajnie wypracowany, że aż wciąga. Nie chcesz i nie możesz oderwać się od lektury. Co do bohaterów, to z początku ta dwójka w jakiś sposób mnie irytowała, ale z biegiem czasu przekonałam się do nich. I to zasługa autorki, która w fajny i przemyślany sposób ich wykreowała..

Dalsze losy paczki przyjaciół z Miami.

Ash po ostatnim rozstaniu nie...

▫️Tytuł: Wojownik. Tom 3
▫️Seria: Grzeszni
▫️Autor: Ana Rose @ana.rose.autorka
▫️Wydawnictwo: Muza @wydawnictwomuza
▫️Premiera: 13.07.2022 r.
(Współpraca reklamowa @wydawnictwomuza)
▫️▫️▫️
Czy są z nami fani Any Rose? My przyznamy, że gościmy na swoich półkach parę książek autorki ze względu na piękny wygląd okładek nie mając niestety okazji zerknąć do środka. Tym razem udało nam się zatrzymać przy Wojowniku na dłużej i chętnie podzielimy się z wami naszymi wrażeniami. 🙂

Kochani przede wszystkim możecie tak jak my zacząć od lektury tomu III całe serii gdyż powiada historie innych odrębnych bohaterów, a autorka umiejętnie zaznajamia czytelnika z odpowiednią dozą fabuły pozwalającej się odnaleźć w paczce przyjaciół. Poznałyśmy Hope i Asha którzy uogólniając są dwoma postaciami, które swoje przeżyli w życiu. Ash jest zniszczony przez przeszłość która ukształtowała jego obecny, gburowaty, wyniosły charakterek. Stał się playboyem, który kobiety traktuje jak zabawki i nie ma zamiaru zmieniać niczego w swoi życiu, aby przypadkiem znów nie narazić swojego serca.

Hope okazała się być kobietą która zdecydowanie wyhodowała sobie grubą skorupę, przez to czego doświadczyła w przeszłości. Stała się z pozoru silna, niezłomna ale nadal pozostały niezabliźnione rany które mogą skruszyć jej twardą powłokę ukazując powrót kruchą, niepewną osobę.

Książka nie zamyka się tylko na relacji hate-love. Opowiada o przyjaźni która gra w serii kluczową role. W dodatku wątkiem pobocznym jest zbrodnia tocząca się na ulicach – gwałty i morderstwa na kobietach, przez co zaciekawienie książką stale wzrasta. Zapał do lektury lekko gasi irytujące zachowanie Asha, który momentami przekracza wszelkie granice ale kto wie, może dzięki temu stał się postacią, która na dłużej zostanie w pamięci. Takich dupków nie zapomina się tak łatwo 😁

My po lekturze wojownika chętnie sięgniemy po poprzednie tomy, a Wy? Macie już lekturę za sobą ? 🙂

@wydawnictwomuza @grzeszne_ksiazki dziękujemy za egzemplarz ❤️

▫️Premiera: 13.07.2022 r.
(Współpraca reklamowa @wydawnictwomuza)

#wojownik #grzeszni #3 #anarose #wydawnictwoakurat #recenzja
###
Powiedzieć, że Ash i Hope od początku nie przypadli sobie do gustu, to tak jakby nic nie powiedzieć. Co prawda nie przeszkodziło im to wylądować w łóżku, ale upojna noc, której przebiegu oboje nie pamiętają, nie poprawiła ich wzajemnych relacji.
Hope sprawia wrażenie silnej kobiety, która potrafi poradzić sobie z każdym facetem, ale to tylko zewnętrzna skorupa: pod nią kryje się krucha, wrażliwa dziewczyna z mroczną przeszłością. Ash, który z powodzeniem gra rolę aroganta, ma za sobą skomplikowane relacje z kobietami. Pozornie nic nie wskazuje na to, żeby ta dwójka mogła się dogadać. Do czasu... Miastem wstrząsa seria brutalnych gwałtów, a Ash i Hope łączą siły, by wspólnie stawić czoła zagrożeniu.
###
Jest to trzecia część serii jednej z moich ulubionych autorek. Ta historia była na pewno o wiele bardziej interesująca i wciągająca od poprzedniej. Bardzo spodobał mi się wątek kryminalny.
Podczas czytania można było odczuć napięcie, strach i adrenalinę, a zakończenie jest nieprzewidywalne.
Ta część była według mnie najlepsza z całej serii. Polecam sięgnąć po nią!
###
#silnakobieta #wrażliwadziewczyna #mrocznaprzeszłość #arogant #skomplikowanerelacje #gwałciciel

#wojownik #grzeszni #3 #anarose #wydawnictwoakurat #recenzja
###
Hope sprawia wrażenie silnej kobiety, która potrafi poradzić...

„Złamało mnie życie. Stałem się zupełnie innym człowiekiem, całkowitym przeciwieństwem poprzedniego ja. Dawny, miły i spokojny Ash odszedł w zapomnienie. Na jego miejscu pojawił się zimny i nieczuły Ash.
Zraniony do głębi Ash.”

Nawet nie chcę mówić, jak bardzo czekałam na tę część. Ash intrygował mnie swoją postacią bardzo i z ogromną niecierpliwością wypatrywałam mojego egzemplarza, ale jak to ze mną bywa, niemoc czytelnicza i swoje odleżała. Teraz za nią złapałam i przeczytałam ją w ekspresowym tempie. Uwielbiam styl pisania autorki, który jest lekki i przyjemny, dzięki czemu czas z nią spędzony był naprawdę miły. Otrzymujemy tu dwójkę bohaterów, którzy są świetnie wykreowani, Hope nie jest szarą myszką wręcz przeciwnie, nie daje sobie w kaszę nadmuchać, ma cięty język i jest bardzo pewna siebie. Ash jest chłopakiem po przejściach, ale uwielbiam go. Spędzają razem prawdopodobnie upojną noc, z której niestety, oboje nic nie pamiętają. Później ich drogi jeszcze kilkukrotnie się przecinają, aż Hope zaczyna pracę w siłowni Asha. Ich częste spotkania sprawiają, że pomiędzy tą dwójką zaczyna iskrzyć. Co było dalej? Nie powiem, musicie dowiedzieć się sami. :)

Bardzo fajnym pomysłem było dodanie kryminalnego wątku do całej historii, który jeszcze bardziej ubarwił tę opowieść i zachęcał czytelnika do tego, aby poznał zakończenie jak najszybciej. Ja nie mogłam się od niej oderwać ani na chwilę i z niecierpliwością będę wyczekiwała kolejnych powieści autorki.

Co otrzymałam od tej powieści? Mnóstwo emocji, interesującą i nieprzewidywalną fabułę, świetnie wykreowanych bohaterów, sporo tajemnic, intryg, ale i mój ukochany motyw hate-love. Ja jestem w tej historii zakochana i wiem, że jeszcze do niej z chęcią powrócę. Liczę tylko na to, że na kolejną powieść, autorka nie będzie kazała nam czekać zbyt długo. Daję jej 8/10 i gorąco polecam!

Paula

Zraniony do głębi Ash.”

Mam dla Was genialną propozycję z wątkiem hate-love. Lubicie?

Główni bohaterowie to Ash i Hope. Nie przepadają za sobą. Jednak los sprawia, że spotykają się na imprezie, po której lądują razem w łóżku. Rano okazuje się, że nie pamiętają jak doszło do tego, że spędzili ze sobą namiętną noc. Na dodatek w okolicy grasuje gwałciciel. Hope zaczyna pracować w siłowni Asha. Prowadzi zajęcia z samoobrony. Częste spotkania tych dwojga zbliżają ich do siebie. Tylko czy wojownicza i temperamentna Hope dogada się z takim playboyem? I kto okaże się gwałcicielem?
Przekonajcie się sami.
Autorka kolejny raz sprawiła, że nie mogłam oderwać się od tej książki ani na chwilę. Świetna i wciągająca fabuła. Ciekawie wykreowani bohaterowie. Czekają Was do odkrycia tajemnice, intrygi i zagadka do rozwiązania. Przyznam, że ten tom spodobał mi się najbardziej. Będzie gorąco i niebezpiecznie.
Jeśli lubicie w książkach motyw hate-love to będziecie zachwyceni. Główni bohaterowie doprowadzają siebie do szewskiej pasji, a nas czytelników do łez ze śmiechu swoimi przepychankami słownymi. Uwielbiam genialne teksty, które pisze autorka. Natomiast wątek kryminalny bardzo mnie wciągnął i próbowałam rozwiązać zagadkę kto okaże się gwałcicielem. Podczas czytania czułam napięcie, strach i adrenalinę. Dostałam mnóstwo emocji, a zakończenie jest nieprzewidywalne. Poproszę o więcej takich historii. Spędziłam bardzo ciekawie czas z tą książką.
Podoba mi się styl autorki i z niecierpliwością będę czekała na jej kolejne książki.
Będziecie zachwyceni tą serią.
Polecam!

Mam dla Was genialną propozycję z wątkiem hate-love. Lubicie?

Ash i Hope ścierają się, że aż miło. Każde spotkanie wywołuje lawinę spięć. Jedno z nich prowadzi ich do łóżka ale to wcale niczego nie prostuje - wręcz przeciwnie. Sytuacja robi się jeszcze bardziej napięta.
Ash ma za sobą wyczerpujące relacje z kobietami, co dla niego było nauczką, by nie wiązać się emocjonalnie i każdą kolejną kobietę traktować jako przygodę na jedną noc.
Przeszłość Hope napawa grozą. To ona ukształtowała ją i pozwoliła jej zyskać potrzebną siłę i wolę walki. Może liczyć tylko na siebie.
Czy mimo wszystko dla tej dwójki jest szansa? Czy drogi Hope i Ash zejdą się czy może definitywnie rozejdą? Co takiego się wydarzy i jak na nich wpłynie?

"Grzeszni" - seria obłędna sama w sobie. Każdy kolejny tom czytałam z wypiekami na twarzy. Teraz przyszła kolej na trzeci.
Hope to bohaterka, która z jednej strony zachwyca i budzi podziw a z drugiej ma się ochotę krzyczeć ile sił w płucach na jej zaciętość i upartość. W jej przypadku nie ma prosto i łatwo. Nie ma prosto. Ona jest skomplikowana a przed mężczyzną, który zechce z nią być czeka ogromne wyzwanie.
Ale jak wiadomo mężczyźni je uwielbiają. Są wojownikami, jak nasz główny bohater. A Ash to Ash. Dla niego nie rzeczy możliwych. Świetnie wykreowany bohater. Ze wszystkimi pożądanymi cechami charakteru.
Z racji na temperament obojga bohaterów, ich pazur i zadziorność oraz waleczność było gorąco. I to bardzo. Cudownie podkręcana atmosfera. Te iskry między nimi.
Sceny uniesień zdecydowanie oddziaływały na zmysły. Piękne, zmysłowe, pełne pasji i ognia.
Dla równowagi został dodany element grozy. Ta niepewność ciągu dalszego wydarzeń. Dobrze zostało budowane napięcie. Ten dreszczyk emocji i nieprzewidywalności finału.
Lektura pasjonująca, wciągająca i dostarczająca odpowiedniej dawki rozrywki. A przede wszystkim emocji - o to w głównej mierze chodzi. Ale mam małe zastrzeżenie - im bliżej końca wydarzenia jak dla mnie zbyt szybko się na siebie nakładały. Niepotrzebnie aż tak tempo wydarzeń przyspieszyło. Fakt, że ładnie i spójnie się ze sobą wszystko łączyło. Taki malutki minusik ode mnie, który finalnie na tle całej historii wygląda jak mikroskopijna skaza. Dlatego też uważam, że po lekturę koniecznie należy sięgnąć. Sczrgy, jeśli dwa pierwsze tomy serii przypadły Wam do gustu - ten również się spodoba.

Polecam

Współpraca Wydawnictwo Muza S.A.

Przeszłość wpływa na każdego z ludzi i kształtuje to, jacy jesteśmy później. Rozliczamy się z przyszłością na swój sposób, staramy się być lepsi, chociaż raz wychodzi to na dobra raz na złe, staramy się uczyć na błędach, aby nikt nas już nie skrzywdził.
Hope była twardą kobietą i chciała, aby to, co przeżyła stało się czymś, co nie może jej już zniszczyć i z tego powstała skorupa, bariera ciężką do przebicia. Pewnego wieczoru chciał poderwać Hope pewien mężczyzna takim tekstem, że bardziej zraził ją do siebie, niż zachęcił. Prostackie zachowanie odepchnęło kobietę, lecz poranek był zaskakujący, gdyż oboje razem obudzili się w jednym łóżku, razem mieć nie pamiętając, a tym bardziej nie rozumiejąc w ogóle, jak do tego doszło.

Ash został bardzo zraniony, więc postanowił już nikogo nie dopuścić do siebie, do swojego serca. Kogoś, kto może go zranić i przez to stał się ,,Kogucikiem" a kobiety były dla niego zabawka,  przygoda na jedną noc, która nie łączyła się z zaangażowaniem, lecz pewnego wieczoru poznając Hope od razu można było wyczuć pomiędzy nimi, że ,,coś wisi w powietrzu ". Ash postanowił zaproponować kobiecie, aby ta została trenerka w siłowni, która otworzy z kolegą. Hope widzi w tym wielką szansę, aby pomóc kobietom, by umiały się bronić. Nauka samoobrony ma zapobiec najgorszemu, gdyż w mieście od jakiegoś czasu ktoś gwałci, a nawet morduje kobiety.
Szokujące w tym wszystkim są SMS-y z zastrzeżonego numeru,  które dostaje Hope mające na celu zastraszyć ją.

Najlepsze w tych książkach jest to, że autorka zadbała o to, że jeśli nie czytaliśmy poprzednich części, to spokojnie możemy przeczytać tą, którą chcemy, gdyż są one indywidualnymi historiami i tylko małymi wątkami połączone. Ciekawa książka z tajemnicami i motywem hate-love.

Po co do miasta przyjechali niespodziewanie brat i ojciec Hope ?
Kto jest winny zbrodniom w mieście ?
Czy pomiędzy Hope i Ash wyrazy się coś więcej ?

Tego dowiecie się, czytając książkę.

💖

Lubicie historię z motywem hate-love? Ja bardzo uwielbiam te przepychanki między bohaterami. A kiedy dostaje tak pełna napięcia, emocji i zaskakujących zwrotów akcji historię jak w przypadku tej od @anarose_autor to już pełnia szczęścia.
"Wojownik" to już trzeci tom serii Grzeszni. Autorka przybliża nam w tym tomie historię Asha i Hope serwując nam historie od której ani na chwilę nie można się oderwać i ktora wciąga już od pierwszych stron🔥❤️
Hope to z pozoru silna, niezależna, waleczna, a przy tym pyskata i wredna młoda kobieta. Szczególnie w relacjach damsko męskich potrafi pokazać pazurki i ognisty temperament. Jednak pod maską pewnej siebie wojowniczki skrywa się wrażliwa dusza, która wiele w życiu przeszła. I choć jej serce przepełnione jest ranami, a duszę wypełnia mroczna przeszłość o której wolałaby nie pamiętać to stara się iść do przodu i nie poddawać się przeciwnościom. Ash to znajacy swoją wartość i siłę wojownik, ktory niejednokrotnie udowodnił to podczas walk na ringu. Do tego przystojniak który skradł i złamał nie jedno damskie serce. Sam kiedyś oddtrącony i zraniony zaczął wykorzystywać kobiety tylko do zaspokajania własnych cielesnych przyjemności. Żadnej z nich nie dopuszczając do siebie na dłużej. Wszystko się zmienia kiedy poznaje Hope, ta dziewczyna z jednej strony podnosi mu ciśnienie i wzbudza złość z drugiej intryguje i fascynuje. Ta dwójka nieustannie że sobą walczy, naprzemiennie odpychając się i przyciągając. Ich relacja wzbudziła we mnie całą mase skrajnych emocji i odczuć. Anna Rose potrafi budować napięcie między bohaterami, serwując przy tym sceny, które niejednokrotnie powodują uczucie gorąca i szybsze bicie serca. Do tego sprawiajac, że z każdą kolejną strona byłam bardziej zaintrygowana tą historią nie mogąc sie doczekać co jeszcze czeka bohaterów i jak zakończy się ta pełna napięcia i nieoczekiwanych zwrotów akcji historia.
"Wojownik" to nie tylko romans z motywem hate-love, ale też historia która pokazuje, że aby na nowo ułożyć sobie życie trzeba zamknąć przeszłość bo ona nie da o sobie zapomnieć. Przeciwnie wróci i upomni się o Nas, raniąc przy tym i zadając jeszcze większy ból i cierpienie.
Jest to też historia która pokazuje, że kiedy mamy wokół siebie właściwych ludzi na których możemy liczyć to jesteśmy w stanie pokonać demony i stawić czoła największym przeciwnością. Gorąco polecam Wam tą książkę. Niezapomniane przeżycia gwarantowane😍🔥
Dziękuję @grzeszneksiazki @wydawnictwomuza za egzamplarz do recenzji. @anarose wyczekujesz kolejnych pełnych emocji historii.

Wylądowali razem w łóżku, pomimo że od początku się nienawidzili. Niestety żadna z nich nie pamięta tej nocy. Nie poprawiło to ich relacji. Niedługo potem przeszłość Hope zaczyna się o siebie upominać. Ash postanawia jej pomóc. Czy da radę? Co z tego wszystkiego wyniknie?

Jest to moje pierwsze spotkanie z piórem autorki i niestety ale się mocno zawiodłam. Jest to trzeci tom cyklu „Grzeszni”. Spokojnie możecie zacząć czytać ten cykl od tego tomu, ponieważ nie ma jakiś on spoilerów do poprzednich części (pomimo, że pojawiają się tamci bohaterowie),jak że i jest on osobną historią Asha i Hope. Co mi się nie spodobało? Kreacja dwójki głównych bohaterów. To właśnie z ich perspektyw poznajemy wydarzenia. Hope udaje przed wszystkimi, że jest silną kobietą, jednak głęboko w sobie tłumi niechciane emocje, czyli de facto wszystkie. Jest przekonana, że jest w stanie wszystkich pokonać (tu chodzi o głównie o gwałciciela). Jej zachowania były czasami dziecinne i nieprzemyślane. Ma ona mroczną przeszłość, którą jak poznałam zrobiło mi się smutno przez co przeszła i to było jedyne uczucie, oprócz irytacji podczas czytania tej książki. Ash na początku książki zachowuje się jak kompletny dupek. Później się trochę zmienia, choć dalej go nie polubiłam. Jest przystojny i silny oraz dba o swoich przyjaciół i rodzine. Ich relacja bardzo szybko się zmieniła. Miałam wrażenie, że od nienawidzę cię do kocham cię minęła jedna strona. Akcja na początku była spokojna, a póżniej przyśpieszyła. Nagle zaczęło się dużo dziać i informacje, knucia i tajemnice na raz wyszły. W tej książce znajdziemy bardzo dużo dialogów, dzięki czemu jak myśle udało mi się tak szybko przeczytać tą książkę. Opisów w tej książce praktycznie nie ma. Jedyny fragment, który mnie zdziwił, to był na samym końcu, który stanowił punkt kulminacyjny. 2/10

Znacie serię "Grzeszni"? Ja znam i  lubię;) Pierwsza część podobała mi się najbardziej. A jak wypadła 3 cz ?

Jak to bywa z tą seria, czyta się dobrze i szybko. Lubie styl pisania autorki, jest taki lekki. Ksiazka wciaga niemal od pierwszych stron a zwrotów akcji nie zabraknie. Autorka znów zabiera nas do świata przyjaciół. Tym razem poznajemy bliżej Asha i Hope. Przyznam się Wam,że nie polubiłam od razu Asha. Bohater jest hmm... jak to powiedzieć.... dupkiem, irytuje, drażni. Ale widzimy jak przemiana w nim zachodzi. Poznajemy go lepiej. Hope to silna postać, charakterna, z przeszłością. Nie ukrywam,że momentami też mnie drażniła.

Jedna noc, zmieni wszystko. Do tego w okolicy dochodzi do serii gwałtów. Hope zaczyna współpracę z Ashem. Chce poprowadzić zajęcia z samoobrony dla kobiet. Każde spotkanie Asha z Hope kończy się kłótnią, jednak widać,że tworzy się pomiędzy nimi pewna więź.

Ta część podobała mi się znacznie bardziej niż poprzednia. Oprócz wątku Asha i Hope , mamy też do wyjaśnienia zagadkę, a raczej znalezienie sprawcy gwałtów. Nie od razu udało mi się wytypować sprawcę i to mi się podobało. Podejrzewałam różne osoby. Oczywiście w tle też widzimy, co u dobrze nam już znanym bohaterów.

Tajemnice, intrygi, trudna przeszłość. Fabuła wciąga, ciekawi bohaterowie, którzy z każdą stroną zyskują w oczach. Trzeba ich po prostu trochę lepiej poznać. Sporo się dzieje, a historia bohaterów nie  jest lekka. Książka idealna na wieczór. Dziękuję @wydawnictwomuza za egzemplarz.

• Romans
  • NIE CZYTAM
  • Zz mam papierowe poprzednie części serii

Dodaj cytat z książki Wojownik