Pocałuj mnie wiosną

Tłumaczenie: Monika Wisniewska
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
The First Kiss of Spring
ew_cia

Gdyby życie mogło być tylko piękną bajką Caitlin Timberlake zrobiła w Nowym Jorku oszałamiającą karierę. Jednak to nie projektowanie narzut było jej największym marzeniem. Kiedyś chciała zmieniać świat. W końcu postawiła wszystko na jedną kartę i postanowiła wrócić w rodzinne strony. W Eternity Springs poznaje Josha, który próbuje odciąć się od swojej przeszłości. To spotkanie sprawia, że w...

Gdyby życie mogło być tylko piękną bajką

W Eternity Springs poznaje Josha, który próbuje odciąć się od swojej przeszłości. To spotkanie sprawia, że w Caitin budzi się pragnienie, jakiego wcześniej nie znała. Po raz pierwszy kobieta nie myśli tylko o pracy.

Nie wiadomo, czy tak pięknie rozpoczęta historia skończy się dobrze, bo Josh nie zamierza wpuszczać nikogo do swego życia. Jednak Caitlin nie podda się tak łatwo. Zawsze jest nadzieja, że wszystko potoczy się inaczej…

źródło opisu: Wydawnictwo Kobiece

źródło okładki: Wydawnictwo Kobiece

AZorka | 2019-05-16

Jestem tak samo niezdecydowana w ocenie tej książki, jak najwyraźniej autorka podczas jej tworzenia.Chwilami zalatuje małomiasteczkowym, waniliowym romansikiem, by za chwilę tchnąć gorącą scenką, która jednak zaraz zostaje spłycona do poziomu "białego harlequina". Główna bohaterka niby kobieta z ikrą, a jednak daje sobą pomiatać. Postać męska niby bad boy a jednak płytki i nijaki laluś, ulubieniec starszych pań. I to wszystko podszyte obowiązkową traumą i czarną przeszłością Josha, która jednak została opisana pobieżnie i niechlujnie. Początek mknie z prędkością burzy (aż wydarzenia stają się mało realne), żeby nas potem usypiać przez resztę książki. Wymęczyłam się, satysfakcja znikoma.

anett | 2019-05-25
Na półkach: 2019, Przeczytane