Ktosiek

Cykl: Korzenie i skrzydła (tom 1.)
Wydawnictwo: AdTempus
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
ktosiek
Beatus

Pełna uroku lektura dla dzieci i… dorosłych czytających dzieciom! Do starego domu w małym mieście sprowadza się kilkuletni chłopiec, który poznając zakamarki zdziczałego ogrodu i okolicy, odkrywa… skomplikowane zasady rządzące światem i ludźmi. Zabawne przygody, pierwsze rozczarowania, dziecięce zauroczenia i pogoń za marzeniami prowadzą go do odkrycia, kim naprawdę jest. Ktosiek jest...

Pełna uroku lektura dla dzieci i… dorosłych czytających dzieciom!
Ktosiek jest fascynującą opowieścią o tym, że nie wolno tracić nadziei, choć czasami łatwiej zgubić się w świecie, niż w nim odnaleźć. To podróż w krainę minionego dzieciństwa, która ukazuje dorosłych widzianych oczami dzieci i dzieci w oczach dorosłych.
***
Ktosiek to książka piękna i poruszająca (…). Jedna z najmądrzejszych powieści, jakie kiedykolwiek czytałem (…). Dzieci będą śledziły losy Ktośka z wypiekami na twarzy. Będą też zadawały rodzicom wiele pytań (…). Najwięcej na lekturze tej powieści zyskają dorośli, gdyż książka ta jest kopalnią myśli i obserwacji, wobec których nie da się przejść obojętnie.
Recenzent: ks. dr Marek Dziewiecki

źródło opisu: https://adtempus.pl/ktosiek/

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Beatus | 2019-02-06

Książka dostała Feniksa 2019! Rewelacja!