Tak cię straciłam

2019-04-03
2019-04-03
2015-04-23
Maria Olejniczak-Skarsgård
kłamstwo manipulacja obsesja poszukiwanie prawdy samotność thriller trauma więzienie zabójstwo

Muszę przyznać, że to kawał dobrego thrillera, który wciąga nas fascynująca fabułą i trzyma w napięciu do ostatnich kartek w napięciu. Bardzo ciekawie została połączona przeszłość z teraźniejszością, bo jednocześnie poznajemy historię Susan oraz młodych, bogatych i uprzywilejowanych chłopców. Choć z początku zastanawiałam się jak to wszystko łączy, ale im bardziej zagłębiałem się w czytaniu miałam dwie swoje wytypowane osoby odpowiedzialne za wszystko. A tu klops, bo moje założenia nie były nawet blisko prawdy.
Autorka ukazuje też jak manipulacja, współzależność i pieniądze maga wszystko załatwić, by zatuszować swoje ohydne czyny. A zemstą i zadra na sercu moga tkwić w człowieku bardzo długo i popchnąć do złych czynów, które zranią inne osoby.
Warto przeczytać. A ja na pewno sięgnę po książki Autorki.

~ Jak ja uwielbiam książki które wywołują masę emocji!! 📖🔥
Świetna historia bardzo poruszająca i denerwująca ,emocje tu w bardzo konkretny i mocny sposób się przeplatają , opowieść porywa od początku do końca.
Co może być gorszego od śmierci dziecka ? A co jeśli osoby z twojego otoczenia wmówiły by ci że własne zabiłaś? Niesłusznie skazana ,wychodzi na wolność i po nitce do klębka odkrywa szokująca prawdę.... totalny sztos !

~ Jak ja uwielbiam książki które wywołują masę emocji!! 📖🔥

Ciekawa, porywająca - polecam.

Ciekawa, porywająca - polecam.

Bardzo ciekawa książka. Trzyma w napięciu do samego końca. Do końca nie wiedziałam, kto za czym stał ;)

Świetny thriller trzymający w napięciu od pierwszej strony . Czyta się szybko i nie można się oderwać .to już kolejna książka tej autorki przeczytana prze zemnie i na pewno nie ostatnia . Polecam

Im dalej tym gorzej, ogólnie niesmak. Zakończenie całkiem bez sensu, takie nijakie jak cała książka.

Typowa Jenny - ciągle utrzymujące się napięcie i wiele elementów zaskoczenia. Za to właśnie lubię autorkę - przez cala książkę buduje napięcie, by na koniec powalić finałem. Historie z przeszłości, wpływają na teraźniejszość przeplatając się ze sobą. Przyznam, iż ta cześć bardziej „skomplikowana” od innych ze względu na dużą ilość postaci i ich powiązań między sobą. Mam wrażenie, że momentami wystąpiły drobne błędy logiczne, które być może pochodzą od tłumacza, co i tak nie umniejsza książce. Bardzo polecam, na koniec zabawa jak na rollercoasterze.

Świetna powieść - już dawno nie czytałam czegoś równie dobrego. Naprawdę warto :)

Świetny thriller. Jeden z takich, które lubię. Niebywała intryga. Susan - dzieciobójczyni wychodzi z więzienia i nie ma niczego. Zostawił ją mąż, a poczucie winy związane z uduszeniem swojego kilkumiesięcznego syna nie daje jej spokojnie żyć. Pewnego dnia kobieta natrafia na ślad tego, że jej syn być może żyje. Fakt ten porusza lawinę zdarzeń...

Ciekawie poprowadzona fabuła. Muszę przyznać, że od początku niesłusznie podejrzewałam jedną postać. Zakończenie mnie zaskoczyło i było kilka ciekawych zwrotów akcji.