Niki i Tesla. Magiczna rękawica supercyborga

Okładka książki Niki i Tesla. Magiczna rękawica supercyborga Steve Hockensmith, Bob” Pflugfelder „Science
Okładka książki Niki i Tesla. Magiczna rękawica supercyborga
Steve HockensmithBob” Pflugfelder „Science Wydawnictwo: Wydawnictwo RM Cykl: Niki i Tesla (tom 4) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Niki i Tesla (tom 4)
Nick and Tesla's Super-Cyborg Gadget Glove: A Mystery with a Blinking, Beeping, Voice-Recording Gadget Glove You Can Build Yourself
Wydawnictwo RM
2018-05-11
2018-05-11
Michał Zacharzewski
wynalazki muzeum kosmos

Okładka książki Niki i Tesla. Awantura o energię słoneczną Steve Hockensmith, Bob” Pflugfelder „Science
Niki i Tesla. ... Steve Hockensmith, ...
Okładka książki Niki i Tesla: Efekty specjalne na miarę Oscara Steve Hockensmith, Bob” Pflugfelder „Science
Niki i Tesla: ... Steve Hockensmith, ...
Okładka książki Niki i Tesla. Bunt armii robotów Steve Hockensmith, Bob Pflugfelder
Niki i Tesla. ... Steve Hockensmith, ...

Jak już wspominałam przy ostatniej książce z serii "Niki i Tesla: Magiczna rękawica supercyborga " to kolejna książka z cyklu książek dla młodzieży. Celem autorów, czyli „Science Bob’a” Pflugfeldera oraz Steve’a Hockensmitha było stworzenie książek, które rozbudzą zainteresowania fizyką i techniką. Publikacja jest stworzona dla ciekawskich dzieci, które pragną przygód i nauki w jednym.

"Niki i Tesla: Magiczna rękawica supercyborga "

Akcja najnowszej książki rozgrywa się w Muzeum Nauki, Przemysłu i Techniki Północnej Kalifornii.
Tym razem bohaterowie uczestniczą w przygotowaniu wystawy – Sali Geniuszy, muzeum naukowym, nazwanym X-tremalnym Naukorium. Jest to bardzo wyjątkowa wystawa, gdzie wykorzystywane są animatrony, poruszające się i mówiące modele naukowców i wynalazców. Niestety jak to w książka bywa nie wszystko idzie po naszej myśli, wystawa staje pod znakiem zapytania bo animatrony same się uruchamiają i nie ma nad nimi kontroli. Nasi bohaterowie mają do rozwiązania zagadkę, pomogą im w tym przyjaciele Silasem i DeMarco. Czy dzieci rozwiążą zagadkę i jakie przygody na nich czekają ? Tego wszystkiego musicie dowiedzieć się sięgając po lekturę.

Wszystkie części książek o przygodach o Niki i Tesla są godne polecenia, lecz najnowsza książka przeszła nasze wyobrażenie. Synek nie mógł się od niej oderwać i nawet pyszny smakołyk nie odciągnął go od książki 😅. Przyciągająca jest już sama okładka, a to, co znajdziemy w środku, te akcje, opisy, po prostu bombowe💣. Znakomita lektura dla nastoletnich dzieci, które lubią fizykę, a także chemię. Oprócz przygód bohaterów są tu opisy doświadczeń, które można wykonać samemu. Środek publikacji także wygląda estetycznie i zachęcająco. Bardzo ładne wykonanie, chociażby widoczny podział rozdziałów. Duża czcionka, która dla mnie jako mamy jest bardzo ważna. Jak widać same plusy😊. Gorąco polecam!!!

• Dla dzieci
  • Artur
  • Maczałem palce
  • Biblioteczka
  • Czytane więcej niż jeden raz

Dodaj cytat z książki Niki i Tesla. Magiczna rękawica supercyborga