Autor bestsellerów

Wydawnictwo: Storytel Original
AMisz

„Nazywam się Jerzy Grobicki, mam czterdzieści jeden lat i właśnie umieram. Tak zaczyna się jedna z moich książek, co jest zabawne, bo naprawdę nazywam się Jerzy Grobicki, mam czterdzieści lat z okładem, a więc prawie czterdzieści jeden, i właśnie przed chwilą dowiedziałem się, że być może niebawem umrę.” Storytel Original i Marcin Ciszewski prezentują historię najpopularniejszego pisarza w...

Storytel Original i Marcin Ciszewski prezentują historię najpopularniejszego pisarza w kraju, amanta, konesera trunków i kobiet, seksistę, którego śmiertelna diagnoza zmusza do zrewidowania swoich życiowych postaw. „Californication” łączy się tu z polskimi realiami, a Ciszewski pokazuje, że Jerzy Pilch nie ma monopolu na historie o pisarzach-seksoholikach. W świecie celebrytów, skandali i wielkich pieniędzy rozgrywa się opowieść o miłości, której nikt się nie spodziewa, najbardziej sam zainteresowany. Ten przekonuje się, że mając wszystko, tak naprawdę nie miał nic cennego. Tylko czy wystarczy mu czasu, by odzyskać to, co niegdyś sam odrzucił? Głosem autora bestsellerów przemówi Cezary Pazura.

źródło opisu: Storytel, 2018

źródło okładki: Storytel.pl 2018

Piotr | 2018-09-19
Na półkach: Przeczytane, Audiobooki
Przeczytana: 19 września 2018

Serial audio napisany w formie "strumienia świadomości" oraz w genialnym wykonaniu Cezarego Pazury. Polecam.

Dąbek | 2018-10-14
Przeczytana: 14 października 2018

Bardzo przyjemnie się słucha. W powieści występują postaci o nazwiskach z innych książek Ciszewskiego. Tak jak by główny bohater, który jest pisarzem i tak jak Ciszewski stworzył serię sf o podróży w czasie, był otoczony bohaterami wszystkich książek Ciszewskiego. Bardzo fajna zabawa konwencją. Polecam.

Mandriell | 2018-10-24
Przeczytana: 21 września 2018