Układanka

Tłumaczenie: Dorota Stadnik
Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Pieces of Her
giovanna

Autorka bestsellerów z numerem 1 powraca z nową powieścią w stylu bestsellerów z New York Timesa "Pretty Girls and The Good Daughter" - historii jeszcze bardziej elektryzującej, prowokującej i trzymającej w napięciu niż wszystko, co napisała wcześniej. A co, jeśli osoba, którą twoim zdaniem najlepiej znałeś, okazuje się kimś, kogo nigdy nie znałeś? Andrea wie wszystko o swojej matce, Laurie....

A co, jeśli osoba, którą twoim zdaniem najlepiej znałeś, okazuje się kimś, kogo nigdy nie znałeś? Andrea wie wszystko o swojej matce, Laurie. Wie, że spędziła całe życie w małym miasteczku na plaży w Belle Isle; wie, że nigdy nie pragnęła niczego więcej, niż spokojnego życia jako filaru społeczności; ona wie, że nigdy nie zachowała tajemnicy w swoim życiu. Ponieważ wszyscy znamy nasze matki, prawda? Ale wszystko to zmienia się, gdy wycieczka do centrum handlowego wybucha przemocą, a Andrea nagle widzi zupełnie inną stronę niż Laura. Ponieważ okazuje się, że zanim Laura była Laurą, była kimś zupełnie innym. Przez prawie trzydzieści lat ukrywała się przed swoją poprzednią tożsamością, leżąc nisko w nadziei, że nikt jej nie znajdzie. Ale teraz została ujawniona i nic już nigdy nie będzie takie samo. Policja chce odpowiedzi, a niewinność Laury jest na linii, ale nie będzie rozmawiać z nikim, nawet z własną córką. Andrea jest w desperackiej podróży podążając śladami przeszłości matki. A jeśli nie będzie w stanie odkryć ukrytych sekretów, dla każdego z nich może nie być żadnej przyszłości.

źródło opisu: http://www.harpercollins.pl/

źródło okładki: materiały wydawnictwa

raczek | 2018-10-14
Przeczytana: 14 października 2018

Już kiedyś przy okazji jakiejś innej książki Karin napisałem , że jak dla mnie to najlepsza pisząca kobieta w tym gatunku i ta książka tylko mnie w tym utwierdziła. Zaczyna się od wielkiego bum i kiedy sie wydaje, że dalej już będzie spokojniej kolejny cios między czytelnicze oczy. To jedna z tych książek , którą jak czytasz wieczorem, a masz na 6 rano do pracy to wstajesz niewyspany bo - jeszcze jeden rozdział.

Daimonia Frey | 2018-10-13
Przeczytana: 13 października 2018