The Walls
Ag2S

CZY ZABIŁBYŚ, BY RATOWAĆ SWOJĄ RODZINĘ? Praca w więzieniu dla skazanych na śmierć nie była szczytem marzeń Kristy Tucker, ale kobieta jest wdzięczna za zajęcie, dzięki któremu może utrzymać syna i chorego ojca. Kiedy poznaje Lance’a Dobsona, wierzy, że jej życie odmieni się na lepsze. Po ślubie okazuje się jednak, że znalazła się w piekle pełnym przemocy i strachu. Kristy jest twarda i gdy...

CZY ZABIŁBYŚ, BY RATOWAĆ SWOJĄ RODZINĘ?

Kristy jest twarda i gdy brutalność Lance’a się nasila, zastanawia się, czy nie wprowadzić w czyn pomysłu podsuniętego jej przez więźniów, z którymi pracowała.

Teraz musi zdecydować, czy zaryzykuje wszystko, by chronić rodzinę.
Czy dysponuje środkami, które pozwolą jej popełnić przestępstwo doskonałe?

MURY to trzymająca w napięciu powieść napisana przez autorkę światowego bestsellera LALECZKA.

źródło opisu: https://www.czarnaowca.pl/kryminaly/mury,p2096028838

źródło okładki: https://www.czarnaowca.pl/kryminaly/mury,p2096028838

Wydawnictwo Czarna Owca po raz kolejny udowodniło, że jeśli chodzi o wydawców literatury kryminalnej, nie ma sobie równych. Ich książki budzą zainteresowanie z uwagi na niepowtarzalną fabułę, mroczny klimat, jak i ogromny ładunek emocji, który dostarczają czytelnikom.

Dlatego też sięgając po najnowszą powieść „Mury”, amerykańskiej autorki Hollie Overton, wydanej z ramienia tegoż Wydawnictwa, byłam przekonana, że to będzie świetna przygoda. Nie przypuszczałam tylko, że historia przedstawiona na kartach tej książki, zszokuje mnie do tego stopnia, iż łzy będą spłypływać strumieniami z oczu, a emocje wystrzelą mnie na Orbitę.

„Mury”, to nieszablonowa historia kobiety, która w życiu zawsze miała pod górkę. Dzięki swojemu uporowi i wsparciu ojca, pokazała że samotna młoda matka nie musi być skreślona na starcie w dorosłość. Po skończonej szkole znajduje pracę, która nie jest może szczytem jej marzeń, ale zdecydowanie pozwala utrzymać na przyzwoitym poziomie siebie, nastoletniego syna i...

Matylda Saresta | 2018-09-21

Totalne dno...
Tym bardziej beznadziejne, że reklamuje się tak rewelacyjną i obiecującą okładką.
Główna bohaterka - kompletna porażka: drażniąca rozmemłana jęcząca "Marta", naiwna, choć w założeniu "twarda" - błagam...
Ckliwe ekspresowe romansidło z natłokiem innych zbędnych i niepasujących informacji, mające na celu nie wiem co. Potem miało zrobić się "groźnie" - było tandetnie, nawet nie śmiesznie - żałośnie.
Narracja sztywna, papierkowa, bez klimatu, polotu i magii.

PORAŻKA. Nie polecam.

Milena Bizoń | 2018-09-24