Układanka

Karin Slaughter Wydawnictwo: HarperCollins Polska kryminał, sensacja, thriller
Pieces of Her
Dorota Stadnik
HarperCollins Polska
choroba nowotworowa literatura amerykańska niebezpieczeństwo poszukiwanie prawdy relacje rodzinne samotność tajemnica thriller zabójstwo
Pieces of Her
kryminał, sensacja, thriller
Dorota Stadnik

Dobra, dobra książka. Fajna fabuła i postacie, tło, akcja. Ogólnie wszystko na plus. Niby wiesz o swojej matce wszystko, a tu ZONK :) jak w teleturnieju "idź na całość" haha. Odkrywasz kolenie elementy układanki i próbujesz je poskładać w całość. Ale czy efekt końcowy cię zadowoli. Warto przeczytać. Polecam. Bez zbytniego rozpisywania. Książka naprawdę dobra.

Ta książka jest niczym sushi pośród słabej jakości burgerów. Świetnie zarysowana fabuła z wieloma niespodziewanymi zwrotami akcji. Fakt, wszystko rozwija się nieco powoli, ale dzięki temu uzyskujemy napięcie i buduje się w nas pewien niepokój.

Jestem na tak!

Jedyne co mi przeszkadzało to odczucie iż główna bohaterka Andy ma około 16 lat, gdyż w rzeczywistości ma 32. Jej...

Andrea ma świetne relacje ze swoją matką, Laurą. Jej plany co do przyszłości okazują się nierealne. Wraca więc do rodzinnego miasteczka Belle Isle i wprowadza się do matki. W jej domu przy plaży czuje się naprawdę bezpiecznie.
Wkrótce jednak okazuje się, że Andrea zna tylko część życia Laury. Wszystko za sprawą zdarzenia w galerii handlowej, gdzie Laura zabija napastnika i...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świetna. Tempo, akcja, zaskoczenie.

można przeczytać mogłaby być krótsza

Autorkę lubię, ale z tą książką nie szło mi za dobrze. Początek nudnawy, potem się trochę rozkręciło, ale fajerwerków nie było.

Zawiła historia. Czyta się dobrze.

Bardzo fajna książka niby zwykła rodzina, a jedno popołudnie zmienia całe dotychczasowe życie i dowiaduje się prawdy o sobie. Jest akcja, tempo. Polecam

W dniu swoich urodzin Andrea jest świadkiem czegoś, co na zawsze zmieni jej życie. To widok matki, Laury, która pozbawia życia szaleńca atakującego ludzi w restauracji. I co dalej? Dalej to już Andrea będzie musiała zmierzyć się z przeszłością, tajemniczymi wydarzeniami sprzed lat, prawdą o swojej matce, a także stoczyć walkę o własne życie. „Układanka” to dobry thriller...

Bardzo szybko się czyta. Dość wartka akcja. Polecam

Dyskusje