Bardzo złe miejsce

Okładka książki Bardzo złe miejsce Tim Weaver
Okładka książki Bardzo złe miejsce
Tim Weaver Wydawnictwo: Albatros Cykl: David Raker (tom 5) kryminał, sensacja, thriller
David Raker (tom 5)
Fall from Grace
Albatros
2018-08-14
2018-08-14
Robert Waliś
Robert Waliś

Trochę przekombinowana i zbyt długa ale czyta się fajnie, jest mroczny klimat, opisy starego domu, angielskich wrzosowisk a to lubię. Styl i fabuła kojarzą mi się z serią Simona Becketta o Davidzie Hunterze.

Znam dobrze twórczość Weaver'a to moje przedostanie spotkanie z tym autorem, chyba, że pojawi się coś jeszcze po polsku. Tym razem akcja mocno ewolouję, odkrywam bardzo złożoną siatkę relacji rodzinnych, które przechodzą w życie zawodowe. Sporo lokacji nadaje dynamizmu. Są nawiązania do wcześniejszych książek i zapowiedź kontynuacji przygód Davida.

Ciekawa historia. Czytało się bardzo dobrze :)

Ciekawa historia. Czytało się bardzo dobrze :)

Ebook.Bardzo Złe Miejsce.To bardZo dobra książka.Lubię te stare mroczne domy.

Ebook.Bardzo Złe Miejsce.To bardZo dobra książka.Lubię te stare mroczne domy.

Kolejna część przygód równie fascynująca i wciągająca co poprzednie. Zakończenie: petarda! Tim Weaver nie spoczywa na laurach.
Polecam! :)

Polecam! :)

Moje drugie spotkanie z twórczością Tima Weaver'a i zdecydowanie polecam!
Ciekawa, zagmatwana historia, z nie jednym zakończeniem. Bohaterowie również pełni tajemnic i nie dokończonych spraw. Skrywający się za maski, które jak spadną to pokarzą za dużo.

Czytając w ciągnęłam się bez reszty.

Moje drugie spotkanie z twórczością Tima Weaver'a i zdecydowanie polecam!

Czytając w ciągnęłam się bez reszty.

Bardzo spodobala mi sie wartka akcja i tajemnica niemal do konca ksiazki. Nie bylo nudno.

Kolejna świetna książka, którą śmiało mogę polecić.

Kolejna świetna książka, którą śmiało mogę polecić.

To już 3 książka tego autora. Podoba mi się styl w jakim jest napisana
Nie ma ludzi bez tajemnic i kłamstw
Odkrywanie powoli kim naprawdę byli i dlaczego zniknęli wciąga.
Polecam

To już 3 książka tego autora. Podoba mi się styl w jakim jest napisana
Nie ma ludzi bez tajemnic i kłamstw
Odkrywanie powoli kim naprawdę byli i dlaczego zniknęli wciąga.
Polecam

Bardzo dobry thiller. Czytało się bardzo dobrze, wciągająca historia.

Bardzo dobry thiller. Czytało się bardzo dobrze, wciągająca historia.

Dodaj cytat z książki Bardzo złe miejsce