Podróż do krainy umarłych

Okładka książki Podróż do krainy umarłych Joanna Jax Patronat Logo
Patronat Logo
Okładka książki Podróż do krainy umarłych
Joanna Jax Wydawnictwo: Videograf Cykl: Zanim nadejdzie jutro (tom 1) powieść historyczna
powieść historyczna
Zanim nadejdzie jutro (tom 1)
Videograf
2018-09-19
2018-09-19
Inne

Miłość ma na oczach bielmo, ale życie bez niej jest nic niewarte

Ksiazka rewelacyjna.Czyta sie swietnie i szybko .Dialogi troche humorystyczne.Powiesc godna polecenia.

Ależ to się dobrze czyta! Mimo niewesołych okoliczności fajne przełamywanie tekstu humorystycznymi dialogami. Uwielbiam język... i Błażeja. <3

No cóż. Powieść może byłaby lepiej przeze mnie oceniona, gdyby nie dialogi. Autorka nie umiała ukryć w nich swojej wiedzy historycznej. Bohaterowie najczęściej trafnie przewidują, co ich czeka w przyszłości, co bardzo mi przeszkadzało. Dodatkowo nie ma głębi postaci. Ciężko do kogoś się przywiązać. Sam trudny temat nie ratuje tej pozycji

I tak oto zaczynam nową serię Joanny Jax "Zanim nadejdzie jutro" Dzisiejsza książka jest 1 tomem serii. Jesteśmy na Kresach Wschodnich wśród zwykłych ludzi którym zwykłe życie przerywa wojna. Zaczynają się wywózki na Sybir i każdy broni się jak może. Ludzie tracą wszystko i uczą się nowego życia w nieprzyjaznych dla siebie warunkach. Polecam.

Historia która zawsze mnie porusza .Lubię książki których akcja dzieje się w czasie II wojny światowej. Uświadamiają mi że my w obecnych czasach nie mamy powodów do narzekań.
POLECAM

POLECAM

Trudne czasy i trudne losy bohaterów. Jak w książce Jax losy grupy osób na tle wydarzeń historycznych. Tym razem akcja rozgrywa się w latach 1937-1940 na kresach wschodnich.

Bardzo moje klimaty. Ludzie i ich życia, do tego trochę historii z 1. I 2. Wojny Światowej.

Książka o wszystkim i o niczym.. po prostu momentami nudna...

Książka o wszystkim i o niczym.. po prostu momentami nudna...

Kolejna rewelacyjna saga Joanny Jax. Super się czyta! Polecam i czas na kolejne tomy :)

Gatunek literatury, który uprawia Joanna Jax to zdecydowanie mój czytelniczy faworyt. Z " Podróżą do krainy umarłych " zapoznałam się w formie audiobooka i to spowodowało odjęcie jednego punktu w mojej ocenie. Infantylizm lektorki jest trudny do zniesienia.