Wielki Ogarniacz Życia we dwoje, czyli jak być razem i się nie pozabijać

Okładka książki Wielki Ogarniacz Życia we dwoje, czyli jak być razem i się nie pozabijać Pan Buk, Pani Bukowa
Pan BukPani Bukowa Wydawnictwo: Flow books Cykl: Wielki Ogarniacz Życia (tom 2) poradniki
poradniki
Wielki Ogarniacz Życia (tom 2)
Flow books
2018-08-29
2018-08-29
związek

Okładka książki Wielki ogarniacz kuchni Pan Buk, Pani Bukowa
Wielki ogarnia... Pan Buk, Pani Bukow...
Okładka książki Wielki Ogarniacz Pracy, czyli jak robić i się nie narobić Pan Buk, Pani Bukowa
Wielki Ogarnia... Pan Buk, Pani Bukow...

Zbuk

2045

Jestem fanką pani Bukowej i obserwuję ją na Facebooku. Jej poprzednia książka "Wielki ogarniacz życia, czyli jak być szczęśliwym nie robiąc niczego" bardzo mi się podobała, bo była taka inna niż wszystkie, przezabawna i świetnie mi się ją czytało. W tej nie ma już tej świeżości debiutu. Tematem jest życie we dwoje przedstawione zarówno z perspektywy jej, jak i jego i nic odkrywczego niestety tutaj nie znalazłam poza utartymi schematami na temat związków. No i te cytaty z Internetów to w większości pojawiły się na profilu autorki na Facebooku. Niemniej jednak to wciąż warta polecenia pozycja, napisana z humorem, lekko, którą się dobrze czyta. Ogólnie na plus, ale bez fajerwerków.

Aktualnie skończyłam czytać tą książkę, przy niej było dużo śmiechu, lecz wszystkiego z niej na poważnie brać nie można. Żeby się zrelaksować i odpocząć naprawdę polecam!❤️

Pośmiać się można, ale życia z nią nie ogarniesz.

Pośmiać się można, ale życia z nią nie ogarniesz.

No cóż książkę pożyczył mi kolega z pracy, przypadek nie sądzę;)... A tak poważnie, od takie spojrzenie na siebie i naszą druga połowę z przymrużeniem oka. Można i się pośmiać, odprężyć i odmóżdżyć na chwilę. Z życia wzięte:)

Kiedyś byłam ogromną fanką Pani Bukowej. Jednak to ostatnia książka właśnie tej „autorki” 🤭 po jaką sięgam. Niestety nie uśmiałam się tak jak przy tej pierwszej.

Kolejny raz po tego typu książce upewniam się, że wolę codzienne, małe inspiracje obrazkowe niż w formie wydanej książki.

Przezabawna książka jak dla mnie :) Polecam dla relaksu !

Przezabawna książka jak dla mnie :) Polecam dla relaksu !

Książka z gatunku tych lekkich, przyjemnych i zabawnych. Ona kocha go. On kocha ją. I próbują się przy tym nie zabić.
„Wielki Ogarniacz Życia we dwoje, czyli jak być razem i się nie pozabijać” może nie objawia jakiejś prawdy i wieeeelkiej tajemniiiicy o relacjach damsko – męski, ale z pewnością stanowi swoisty pryzmat, przez który niejedna para może spojrzeć na swój związek.
Ot, czytadełko na wieczorny czas, po całym męczącym dniu, by zrestartować umysł.

Majstersztyk. Moja przygoda z Panią Bukową i Panem Bukiem rozpoczęła się właśnie od tej części. Śmiałam się do łez. Po prostu uwielbiam tę parę, doskonale rozumiem zarówno damski i męski punkt widzenia w niej zawarty, bo świetnie odzwierciedla moje małżeństwo. Jeśli chcecie się trochę odstresować, zapomnieć o troskach, to jest to pozycja idealna. Szczerze polecam 👏

Tak jak poprzednia część, ta także skradła moje serce. Perypetie związkowe Państwa Buków to przekrój każdej pary. Książka pokazuje jak z humorem podejść do życia.

W #wielkiogarniaczżycia czyli #jakbycszczesliwymnierobiacniczego Pani Bukowa znalazła sobie faceta. Dlatego powstała druga książka. Tym razem jest to #wielkiogarniaczżyciawedwoje. W książce tej możemy zobaczyć, jak im się żyje razem. I widzimy, że jest to życie normalne. Czasem śmiech, czasem łzy. Choć ja, czytając te książkę, śmiałam się cały czas. Dlatego polecam Wam te książkę. A biorąc pod uwagę zakończenie wiem, że będzie trzecia część, na którą czekam.

Pani Bukowa Wielki Ogarniacz Życia we dwoje, czyli jak być razem i się nie pozabijać Zobacz więcej

Video

Video