Wyzwanie czytelnicze LC

Seria: Mistrzowie Literatury
Wydawnictwo: Rebis
As intermitencias da morte
Ag2S

Znienawidzona przez ludzkość, sfrustrowana Śmierć postanawia porzucić swoje zajęcie. To zaskakujące wydarzenie początkowo wydaje się błogosławieństwem, by później odsłonić skomplikowane zależności pomiędzy Kościołem, Państwem i zwykłym codziennym życiem. Wychodząc od nieprawdopodobnego zdarzenia, autor podąża naprzód, prowadząc czytelnika za rękę w rozważaniach o życiu, śmierci, miłości,...

Znienawidzona przez ludzkość, sfrustrowana Śmierć postanawia porzucić
Wychodząc od nieprawdopodobnego zdarzenia, autor podąża naprzód, prowadząc czytelnika za rękę w rozważaniach o życiu, śmierci, miłości, sensie – lub jego braku – naszego istnienia. Śmierć, jako punkt wyjścia i główny bohater powieści, pozwala autorowi z właściwym dla siebie humorem i ironią zastanowić się nad życiem i kondycją współczesnego człowieka.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

książek: 2003
majkey | 2019-01-13
babooshka | 2019-01-13
megan | 2019-01-12

Co nas czeka w 2019 roku?

Przyjrzeliśmy się najgorętszym literackim zapowiedziom na cały rok 2019. Możemy zapewnić, że będzie to czytelniczo satysfakcjonujący rok, w którym nie zabraknie książek znanych autorów oraz ciekawych debiutów. Zaledwie pobieżny ogląd tego, co zaplanowali polscy i zagraniczni wydawcy, gwarantuje, że na półce „Chcę przeczytać” znajdzie się wiele dobrych tytułów.