Okładka książki Projekt zdrowie. Szwedzki poradnik inteligenta. Jak świadomie wyćwiczyć ciało i umysł Anders Hansen, Carl Johan Sundberg
Anders HansenCarl Johan Sundberg Wydawnictwo: Smak Słowa zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Hälsa på recept: träna smartare, må bättre, lev längre
Smak Słowa
2017-06-14
2017-06-14
Tomasz Oczkowski

Mnie zmotywowała do odrobiny ruchu.

Mnie zmotywowała do odrobiny ruchu.

Jak dla mnie powinna być to lektura obowiązkowo w szkołach. Polecam każdemu.

Jak dla mnie powinna być to lektura obowiązkowo w szkołach. Polecam każdemu.

Bardzo fajna książka. Można się dowiedzieć sporo ciekawych i ważnych informacji. Jest kierowana bardziej do typowych kanapowców, ale ludzie ćwiczący też znajdą coś dla siebie. Porusza temat aktywności fizycznej jak ona wpływa na życie, mózg itp Polecam

Jeżeli wiesz, że ruch jest bardzo ważny dla twojego ciała i ta wiedza ci wystarcza to nie musisz czytać tej książki. Jeśli chcesz dowiedzieć się trochę więcej lub poczytać co odkryły badania naukowe to myślę, że możesz sięgnąć po tą książkę.
Zainteresowały mnie tylko niektóre tematy jak epigenetyka lub starzenie się. Niektóre informacje podane w siwych polach również mnie zainteresowały.
Osobiście nie podoba mi się fakt, że informacje napisane grubymi literami powtarzane są w głównym tekście. Powinna być to jakaś nowa rzecz lub wstęp do nowego akapitu.

Nic nowego, nic odkrywczego, nic ciekawego. Idźcie na spacer.

Nic nowego, nic odkrywczego, nic ciekawego. Idźcie na spacer.

Cóż tak to jest poradnik, jest sporo rad co zmienić i jak zmienić, aby przeżyć dużo lat nie cierpiąc przykutym do łóżka. Książkę można przeczytać, zapisać parę rzeczy, ale czytać warto z przymrużeniem oka. Bo sama książka, mimo poważnego tematu jest pisana przystępnie i na swój sposób z takim optymizmem. Nic nie jest stracone, nasze ciało jest jedno i warto o nie zadbać na każdym etapie życia.

Powiem tak, każdy po przeczytaniu jej zrobi trening! nie ma innej opcji ;)

Powiem tak, każdy po przeczytaniu jej zrobi trening! nie ma innej opcji ;)

Podręcznik zachęcający do ćwiczeń. Mnie przekonał. :)

Podręcznik zachęcający do ćwiczeń. Mnie przekonał. :)

Lubię Szwedzką prostotę, a tutaj kolejny przykład jak w prosty sposób poprawić swoje zdrowie.

W ciekawy sposób przedstawienie różnych eksperymentów z tematyki sportu i wpływu na człowieka. Zawiera konkretne wskazówki ile powinniśmy tego sportu zażywać i jak często. Bardzo przyjemnie się czyta.

• Zdrowie