Noc

Tłumaczenie: Monika Szewc-Osiecka
Cykl: Martin Servaz (tom 4)
Wydawnictwo: Rebis
8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
La nuit
Marczewek

Wyczekiwany powrót Servaza i jego przerażające starcie z Hirtmannem! Norweska inspektor Kirsten Nigaard prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa na platformie wiertniczej. Na zbiórce brakuje jednego mężczyzny. W jego kabinie Kirsten trafia na plik zdjęć. Kilka dni później odwiedza Martina Servaza w jego biurze. Nieobecny mężczyzna nazywa się Julian Hirtmann, tak samo jak przebiegły morderca,...

Wyczekiwany powrót Servaza i jego przerażające starcie z Hirtmannem!

Kilka dni później odwiedza Martina Servaza w jego biurze. Nieobecny mężczyzna nazywa się Julian Hirtmann, tak samo jak przebiegły morderca, którego policjant ściga od kilku lat.

Ku swemu zaskoczeniu na niektórych zdjęciach Martin Servaz rozpoznaje siebie.

Jest śledzony, obserwowany.

Dla Kirsten i Martina to początek przerażającej podróży.
U jej celu, pośród ciemności, czeka na nich bezlitosny wróg.

źródło opisu: katalog wydawnictwa

źródło okładki: katalog wydawnictwa

pr0tessa | 2017-03-15
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 15 marca 2017

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Martin Servaz powraca i bardzo dobrze, bom tesknila. Tym razem zwiazany juz chyba na zawsze z Julianem Hirtmannem, ktorego prawdopodobnie spotkamy w kazdym nastepnym tomie (bo zakonczenie pozwala miec nadzieje na nastepne tomy).

Galahad | 2017-02-26
Na półkach: Przeczytane, 2017