Siła

Wydawnictwo: Nowa Proza
The Power
poradniki
Ag2S

W tej książce chcę Ci wskazać drogę do niesamowitego życia. Musisz bardzo dużo się dowiedzieć i dużo zrozumieć – na temat swój i swojego życia. To dobra wiedza. Prawdę mówiąc, „dobra” to mało powiedziane: to coś niesamowitego! Życie jest o wiele łatwiejsze niż sądzisz, a gdy zrozumiesz jego działanie i tkwiącą w Tobie Siłę, w pełni doświadczysz jego magii – i wtedy Twoje życie naprawdę stanie...

Życie jest o wiele łatwiejsze niż sądzisz, a gdy zrozumiesz jego działanie i tkwiącą w Tobie Siłę, w pełni doświadczysz jego magii – i wtedy Twoje życie naprawdę stanie się niesamowite!

Oto podręcznik odkrywający tajniki najpotężniejszej siły we wszechświecie – Siły, która da Ci wszystko, czego zapragniesz.
Gdyby nie Siła, nie urodziłbyś się. Gdyby nie Siła, na Ziemi nie byłoby ani jednej istoty ludzkiej. Każde odkrycie, każdy wynalazek, każde dzieło rąk ludzkich bierze swój początek z Siły. Idealne zdrowie, niesamowite relacje z ludźmi, wymarzona praca, życie pełne szczęścia, a także pieniądze, których potrzebujesz, żeby robić i mieć wszystko, co zechcesz, pochodzą z Siły.
Wymarzone życie jest bliżej, niż przypuszczasz, ponieważ Siła zdolna zapewnić Ci wszystko, czego pragniesz,
tkwi w Tobie!
Żeby coś stworzyć, coś zmienić, wystarczy jedna rzecz . . .
SIŁA.

źródło opisu: Nowa Proza, 2012

źródło okładki: http://www.nowaproza.eu

książek: 1951
skarbka78 | 2014-01-01
Przeczytana: 01 stycznia 2014

Bardzo pozytywny, optymistyczny i pięknie wydany poradnik z przejrzystym układem treści, uzupełniony kolorowymi, energetycznymi obrazkami. Książka zdecydowanie warta przeczytania.

zuszka | 2015-05-09
Przeczytana: 09 maja 2015

Kiedy „Siła” trafiła w moje ręce, nie mogłam do niej nie zajrzeć. Pięknie wydana książka przyciąga jak magnes.
A sama zawartość? Dla mnie bardzo życiowa, choć nie jest wcale odkrywcza. Ukazuje to, o czym doskonale wszyscy wiemy, ale nie wszyscy uświadamiamy sobie, jak wielkie znaczenie ma w życiu.
Tytułowa Siła dla jednego będzie Wiarą, dla innego po prostu rodzajem terapii psychologicznej - jedno i drugie jest przewodnikiem i kierunkowskazem naszego życia.
Autorka wplata mnóstwo cytatów tematycznie odzwierciedlających poruszane przez nią zagadnienia. Dla mnie były to takie refleksyjne przystanki.
„Siła” jest napisana bardzo prostym językiem, z jasnym, konkretnym przekazem. Moim zdaniem to właśnie stanowi podstawową zaletę tej książki. Bo czy o sprawach ważnych i naukowo potwierdzonych należy mówić tylko fachowym językiem? Może czasem i do dorosłego należy przemówić językiem dziecka?
Polecam! Myślę że może pomóc wielu osobom odnaleźć w sobie siłę, która stanie się źródłem...

Książkowo_czyta | 2013-01-04
Przeczytana: 31 grudnia 2012

Na wstępie pragnę podziękować Wydawnictwu Nowa Proza za udostępnienie egzemplarza do recenzji.

"Siła" jest kontynuacją "Sekretu", który także wyszedł spod pióra Rhondy Byrne... Tym razem wraz z autorką zgłębiamy istotę i tajemnicę siły miłości jako mocy sprawczej w każdym właściwie aspekcie ludzkiego życia...

Miłość bowiem jak się okazuje działa bardzo podobnie jak znane nam już z "Sekretu" Prawo Przyciągania czyli aby coś otrzymać najpierw trzeba coś dać; Dając miłość otrzymujesz ją, natomiast jeśli dajesz nienawiść/złość one na pewno także do Ciebie ostatecznie powrócą...

Książka ta może pomóc czytelnikowi spojrzeć z nieco innej perspektywy na codzienną egzystencję... Według mnie warto więc poświecić czas na lekturę tej nietuzinkowej publikacji...

* https://www.facebook.com/KsiazkowoLC *

charu | 2014-11-01
Przeczytana: 01 listopada 2014

No cóż. Nie było rady.. jako osoba ćwicząca się w pozytywnym myśleniu, musiałam tę książkę po prostu przeczytać. A zrobiłam to z dużą przyjemnością. "Siła" faktycznie jest jakby rozbudowanym "Sekretem", ale tak czy tak warto po nią sięgnąć. To jakby utrwalenie wszystkiego na gruncie odczuwania miłości i wdzięczności.

Kolejna książka Rhondy Byrnes dla fanów prawa przyciągania. Książka jest podzielona na kilka części: związki, zdrowie, pieniądze etc. Poza szczegółowym wyjaśnieniem jak działa prawo przyciągania w różnych sytuacjach, autorka podaje kilka praktycznych rad jak stosować to prawo. Moje ulubione to przykładowo zabawa z banknotami podczas ich wydawania (strona z wizerunkiem symbolizuje bogactwo, odwrotna brak pieniędzy), czy wyobrażanie sobie w czasie wydawania pieniędzy, że np. przekazujesz te pieniądze na cele charytatywne, albo, że właśnie jako szef firmy płacisz kasjerce za godzinę pracy.
Bez względu na to, czy ktoś wierzy w prawo przyciągania czy nie, myślę, że powinien znaleźć coś w tej książce co mu przypadnie do gustu, albo przynajmniej na niektóre rzeczy spojrzy inaczej, albo chociaż do niektórych spraw jak np. sprawy finansowe, nabierze lżejszego, zdystansowanego stosunku :)

xCarolinex | 2014-01-15

Dużo lepiej napisana niż "Sekret". Sformułowania są prostsze i bardziej przejrzyste. Jednak jeżeli chodzi o filozofie te dwie książki nie różnią się od siebie. Pomimo tego, że nie lubię czytać dwa razy tego samego, sięgnęłam po nią chętnie.Polecam osobom, które wierzą w siłę pozytywnego myślenia!

czytelniczka | 2014-03-08
Przeczytana: 08 stycznia 2014

Książka uwiodła mnie przepiękną grafiką. Wzbogacona o liczne cytaty - podoba mi się to. Treść bardzo optymistyczna, dodaje Siły ;)

Bozena | 2012-09-24
Na półkach: Teraz czytam, Ulubione

Super książka. Polecam czytać ją raz w miesiącu. Nie sądzę, żeby to mogła być przesada. Szybko zapominam, więc jeśli chcę czerpać jakieś korzyści z mądrości zawartych w tej książce to muszę ją ciągle studiować:-)

Łędina | 2012-11-28

Jadźka | 2012-10-30
Przeczytana: 21 października 2012

Tytuł „Siła” autorstwa Rhondy Byrne trafił do mojej biblioteczki całkowicie niespodziewanie. Nazwa książki wydała mi się intrygująca, a już sam opis wystarczył, abym mogła zastanawiać się, o czym ona będzie. Spodobało mi się również bardzo ładne wydanie, cała oprawa wygląda estetycznie i efektownie. Po zapoznaniu się z treścią mam trochę mieszane uczucia co do jej wartości, z lekka mnie zaskoczyła, ale również nieco rozczarowała. Niemniej jednak książka ma w sobie to „coś”, co pozwala na wewnętrzne poznanie własnej osoby.

„Siła” to książka, która opowiada czytelnikowi o nim samym, o tym, co zrobić, aby w życiu osiągnąć pełne szczęście. Według autorki nie potrzeba żadnych zewnętrznych czynników, bowiem w nas samych znajduje się tajemna ‘siła’, która odpowiednio wykorzystana jest w stanie zdziałać cuda. Dzięki niej można poznać tajniki ‘siły’, za pomocą których ułatwisz sobie życie i uszczęśliwisz nie tylko siebie, ale również swoich bliskich…

Przez długi czas zastanawiałam...