Sekret milionera. Milioner wyjawia tajemnice szybkiego zdobycia fortuny

Tłumaczenie: Krzysztof Doroszewski
Wydawnictwo: Medium
The Instant Milionaire
poradniki

Co człowiek musi uczynić, aby przełamać wszystkie bariery, które przeszkadzają mu w osiągnięciu powodzenia w życiu? Czy istnieje taki sekret, który może otworzyć nas na bogactwo świata? W książce Marka Fishera stary milioner dzieli się swą wiedzą na ten temat z młodym człowiekiem, który poszukuje sposobu na zrealizowanie swoich aspiracji. Pełna napięcia, niemal sensacyjna fabuła "Sekretu..."...

W książce Marka Fishera stary milioner dzieli się swą wiedzą na ten temat z młodym człowiekiem, który poszukuje sposobu na zrealizowanie swoich aspiracji. Pełna napięcia, niemal sensacyjna fabuła "Sekretu..." pozwala autorowi wprowadzić czytelnika w tajniki ludzkiej psychiki, ukazując możliwości, jakie otwiera współpraca z podświadomością.

źródło opisu: Wydawnictwo Medium, 1994

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl

Jula | 2014-11-16
Przeczytana: 14 listopada 2014

Kolejna książka, która daje do myślenia. I nie tylko tym, którzy chcieliby zostać milionerami.
Pojawia się w niej wiele prawd o nas samych. O naszych zachowaniach, na które normalnie nie zwracamy uwagi. Ponadto uzmysławia nam, że w wielu przypadkach sami nie wiemy, czego tak naprawdę oczekujemy.
Powiem szczerze, że choć o wielu faktach zawartych w książce zdawałam sobie sprawę i znałam już wcześniej opisane tam mechanizmy, to niedługie opowiadanie i tak zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Polecam. Jest to kolejna powieść z cyklu tych, które potrafią zmienić spojrzenie na świat i na własne życie. A przez swoją bogatą treść sprawiła, że zapomniałam o pewnych aspektach, które w powieści mnie irytowały.

Joasia Markowska | 2011-05-20

Książka jest fajna, gdy się ją czyta. Nastraja optymistyczne, lecz niestety nie jest łatwo kierować się zasadami zawartymi w sekrecie milionera. Gdyby to było takie proste wszyscy bylibyśmy milionerami. Albo co najmniej połowa z nas. ;)

janko0123 | 2013-02-10
Przeczytana: 16 kwietnia 2012

Ktoś powiedział ,każdy by mógł zostać milionerem po przeczytaniu tej książki,a czemu tak nie jest,zadawałem sobie to pytanie wiele razy,czytałem tą książkę i będę powracał do niej jak najczęściej,aby zostać miljonerem trzeba być przygotowanym na jego przyjecie ,a nam się wydaje tylko że możemy być miljonerami.

kris81CK | 2017-01-01
Przeczytana: styczeń 2017

Książka przedstawia kilka sposobów na to, w jaki sposób z dnia na dzień stawać się bogatszą osobą (i wbrew tytułowi książki nie chodzi tu o materialny aspekt bogactwa). Jak dla mnie za dużo w niej mistycyzmu i symboliki.

Kairon | 2016-05-11
Przeczytana: 11 maja 2016

Kojarzy się z Potęgą podświadomości Josepha Murphy, z tym że nauka jest pokazana na konkretnym przykładzie co pomaga w zrozumieniu.

Ciekawa 8/10

art3 | 2013-01-20
Na półkach: Przeczytane, Audio
Przeczytana: 20 stycznia 2013

Jak dla mnie bardzo duża dawka wiedzy o samorozwoju w łatwo strawialnej pigułce. POLECAM!

demo094 | 2016-11-27
Przeczytana: 25 listopada 2016

Daje do myślenia, krótka i bardzo przystępna.

O powiększaniu kapitału i inwestycjach bardzo powierzchnie, dlatego zostawia bardzo duże pole do osobistej interpretacji.

Nie znam osoby która przeczytała i narzekała. Książka na jeden wieczór ale zostawia z ciekawymi myślami o bogactwie.

Wiktoria Madej | 2011-06-10
Przeczytana: 10 czerwca 2011

bardzo interesująca książka zawiera wiele ciekawych porad jak zdobyć majątek, o sile która tkwi w każdym człowieku, o sposobie realizacji marzeń, zdobywaniu w życiu tego, czego się pragnie...

madzik33 | 2017-01-03

Całkiem przyjemnie czyta się tą książkę. Nie jest długa, opowiada ciekawą historie i zmusza do refleksji. Czy faktycznie jest w niej zawarty sekret? Myślę, że dużo więcej tu symboliki niż jakiegoś "gotowego przepisu", więc niektórzy czytelnicy mogą czuć się zawiedzeni. Polecam, warto czasem przemyśleć swoje życie.

AnnaFiend | 2017-05-06
Przeczytana: 06 maja 2017

"Ludzie, którzy tracą czas, czekając aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają. Najlepszy czas na działanie jest TERAZ!"