Skazany na miłość

Tłumaczenie: Ewa Błaszczyk.
Cykl: Poślubić wicehrabiego (tom 4)
Wydawnictwo: Amber
The wedding deception
romans

Małżeństwo z rozsądku - tylko to pozostaje Claire Truscott po tragedii, jaka ją spotkała. Bogaty lord Fairhurst wydaje się idealnym kandydatem. Lecz osobliwy żart jego brata niweczy misterny plan pięknej Claire i ma nieprzewidziane skutki. Tak jak nieprzewidziane są ścieżki miłości, która kpi sobie z małżeńskiej maskarady...

Magdalena | 2013-12-16
Przeczytana: 16 grudnia 2013

Jest to moja chyba trzecia książka tej autorki i pierwsza, która bardzo mi się podobała. Książka jest lekka i przyjemna, nawet nie wiem, kiedy przeczytałam 100 stron. Sama byłam zaskoczona. Rozkwit miłości był bardzo sympatycznie opisany.
Bohaterowie sympatyczni i ciekawi. Bardzo fajne czytadło na wieczór.

Tsss | 2013-09-10

Książka jest jedną z nielicznych romansideł, które mi się podobały. Fajnie i lekko się ją czyta. Potrafi wprowadzić czytelnika w odpowiedni nastrój i zachęcić by czytał kolejne rozdziały z wielką chęcią. Polecam

Sunrise | 2012-08-28

Świetna książka, bardzo wciągająca. Napisana z humorem i lekkością.

wioletta | 2012-08-15

jedna z tych przy których śmiało można powiedzieć ,że się zrelaksujesz.Lekka ,z humorem i przyjemna.Na przyjemne popołudnie

Misia20121996 | 2015-12-30

Jak zwykle przyjemnie się czytało.
Bardzo lubię twórczość autorki.

Kasia W-ka | 2011-01-09
Przeczytana: 08 stycznia 2011

Świetna!!!!! Z lekkim humorem i wciągająca!!!!

Nika16wow | 2016-10-13
Przeczytana: 09 października 2016

Bardzo przyjemna lektura na jesienne, ponure wieczory. Szybko się ją czyta, jest lekka i niezbyt wymagająca. Ma wszystko czego potrzeba dobremu romansowi historycznemu. Jedyne do czego się przyczepię to zakończenie. Moim zdaniem beznadziejne. Łatwe do przewidzenia i w ogóle nie zaskakujące. Jak na tą autorkę bardzo dobrze napisana powieść. Mogę szczerze polecić.

fantaghirooo | 2016-12-02
klopotliwa | 2016-11-04