Smak skandalu

Cykl: Poślubić wicehrabiego (tom 5)
Wydawnictwo: Amber

Inne wydania

Gwendoline jest przerażona. Jej młodsza siostra chce podstępem zmusić do małżeństwa pewnego wicehrabiego. śmiały plan zakłada zakradnięcie się do pokoju mężczyzny i&…, do jego łoża. Gwendoline udaje się w ostatniej chwili powstrzymać nierozważną dziewczynę i zapobiec gorszącym plotkom. Ale oto spostrzega, że sama może stać się bohaterką skandalu. Jak bowiem wytłumaczy wicehrabiemu swoją obecność w jego sypialnia Tłum. Januszewska Aleksandra Rok wydania: 2008,

monishka90 | 2014-10-15

Dobrze czytało mi się tą książkę, Gwen i Jason są wspaniali, a sama fabuła ciekawa i wciągająca. Polecam

Sakarya | 2013-09-15
Przeczytana: 28 sierpnia 2013

Kolejna książka z cyklu "Poślubić wicehrabiego". Tym razem w sidła miłości wpadnie brat bliźniak lorda Fairhursta, który ponownie wciela się w jego skórę i przybywa do jego posiadłości, aby przeprowadzić dochodzenie w sprawie zadziwiająco niskich dochodów z majątku. Pojawienie się "wicehrabiego" wywołuje wielkie poruszenie wśród panien na wydaniu i niebawem w odwiedziny do jego posiadłości przybywają liczne matrony ze swymi pociechami na wydaniu. Sam "wicehrabia" bynajmniej nie jest tym zbyt zmartwiony. Aby dobrze przyjrzeć się podejrzanym osobom, musi najpierw takowe wytypować. W tym celu postanawia poznać okolicznych mieszkańców i jak najwięcej się o nich dowiedzieć. Wizyty gości i przyjmowanie zaproszeń na przyjęcia i bale wydawane przez okolicznych mieszkańców jest mu na rękę. A pomóc ma mu w tym Gwendoline, która nieoczekiwanie pojawia się w nocy w jego sypialni, akurat w momencie, gdy jej piękna siostra tak umiejętnie rozbudza w nim pożądanie i budzi go ze słodkiego snu...

książek: 2010
bookish | 2014-09-20
Przeczytana: 20 września 2014

dosyć zabawna historia, z nutką intrygi, ale zawierająca w sobie coś z kryminału. jednak przez początek ciężko przebrnąć, ponieważ ciągnie się niemiłosiernie, ale kiedy się rozkręci to faktycznie nosi miano romansu.

Magdalena | 2013-12-20
Przeczytana: 20 grudnia 2013

"Poślubić wicehrabiego" bardzo mi się podobała i na "drugiej" części również się nie zawiodłam. Tym razem miłość znalazł Jason i to w bardzo sympatyczny sposób. Szybko mu poszło w sumie, ale mimo to bardzo sympatycznie. Świetnie się ją czytało, nawet nie wiem kiedy przeczytałam prawie połowę. Bardzo podobała mi się Gwendolin, taka odważna i inteligentna kobieta. Jest to miłą odmianą po mało rozgarniętych bohaterkach, które czasami się pojawiają. Bardzo polecam do przeczytania.

milanowa | 2013-04-02
Przeczytana: 02 kwietnia 2013

Ech.. Jak ja nie lubię zawodzić się na książkach. O dziwo, ostatnio zdarza mi się to dość często.
Zazwyczaj jest tak, ja nawet tego oczekuje, że historia wciągnie mnie od pierwszej strony. Jednak kiedy po kolejnych 50 tak się nie dzieje, zaczynam tracić nadzieje. Jeśli po kolejnej pięćdziesiątce mam dość - wiem, że ta książka nie jest dla mnie.
Nie jestem jeszcze jakąś znawczynią tego gatunku, ale czytałam kilka naprawdę wspaniałych książek i uważam, że nie można tracić czasu na coś, co ci nie pasuje.
Historia wydawała się przyjemną i miłą, pełną tajemnic i drugiego dna, ale jednak po zakosztowaniu pierwszych kilku rozdziałów, moje marzenia uleciały jak płatki na wietrze.

Angelika | 2015-12-09
Przeczytana: 09 grudnia 2015

Książka jest fantastyczna, czyta się ją jednym tchem. Jako romans historyczny powinna wydawać się nudna .Wciąga od pierwszej strony . polecam każdemu .

Julia | 2014-05-12
Przeczytana: 12 maja 2014

Piękna opowieść (nie należy się zrażać, że historyczna) o tym, że jeśli znajdzie się odpowiednią osobę, to cały świat przestaje mieć znaczenie. Trochę wątków erotycznych :]. Powieść, którą czyta się szybko i przyjemnie.

Nika16wow | 2016-08-10
Przeczytana: 09 sierpnia 2016

Moim zdaniem książka o wszystkim i o niczym. Powieść uważam za jedną z najgorszych jakie czytałam w swoim życiu. Nie polecam.

fantaghirooo | 2016-12-01
Montgomerry | 2016-11-12