Szlachetna przysięga

Wydawnictwo: Amber

zalotna Nicole to podstępna kusicielka. Hrabia Cameron zrobi wszystko, by pokrzyżować jej plany i udaremnić małżeństwo z jego naiwnym bratankiem.Postanawia rozmówić się z dziewczyną na balu maskowym, jednak wskutek nieporozumienia bierze za Nicole jej starszą siostrę najcudowniejszą i najbardziej niezależną kobietę, jaką kiedykolwiek spotkał. Lecz piękna Anna z tajemniczych powodów odrzuca wszelkie awanse hrabiego...

Klaudia Sowa | 2018-04-07
Przeczytana: 07 kwietnia 2018

Mój powrót do Romansów Historycznych - tym razem zaczynam od Adrienne Basso.

Co zrobić, kiedy lekkomyślny siostrzeniec jest zakochany w damie, która jest podstępną kusicielką? Wziąć sprawy w swoje ręce i pokazać prawdziwe oblicze damy serca swojego siostrzeńca! A co jeśli z tej nie typowej maskarady, plan się nie powiedzie?

Hrabia Richmond jest człowiekiem niezwykle praktycznym. Swojego siostrzeńca, chce ożenić z dziewczyną na jego poziomie. Niestety młodzieniec zakochał się w zubożałej pannie, która jest niezłą kokietką. Richard, postanawia ujawnić grę i plany owej damy, by odwieść swojego siostrzeńca na myśl o małżeństwie.

Niestety nie wszystko przebiega zgodnie z planem - w skutek nieporozumienia, Richard bierze Annę za Nicole i później się jej oświadcza. Jednakże niezależna Anna, nie zamierza zostać żoną hrabiego.

Marzeniem Anny jest wolność i plany malarskie. Wychodząc za mąż, Anna wyrzekłaby się tej wolności. Poza tym rodzina, nie ułatwia jej zadania (rodzice non stop...

wiola | 2015-02-25

Książka którą szybko się czyta i jest przyjemna. Akcja toczy się w miarę szybko chodź czasem niektóre wątki są zbytnio przerysowane ale da się przeżyć. Na końcu pięknie opisana miłość matczyna i odnalezienie się w macierzyństwie.

Maria Legawiec | 2012-01-13
Przeczytana: 05 grudnia 2015

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

"Uczuciowa maskarada i groźba skandalu w powieści jednej z najpopularniejszyc ameykanskich autorek romansów historycznych"

Magdalena | 2013-06-09
Przeczytana: 05 czerwca 2013

Straszna okładka.
Sama książka była sympatyczna, typowe romansidło. Nawet fajna.

domka14 | 2018-09-04
Przeczytana: 27 sierpnia 2018