Świat bez ciebie

Tłumaczenie: Ewa Bobocińska
Cykl: Między wierszami (tom 4)
Wydawnictwo: Jaguar
Here without you
ew_cia

W miłości Reida i Dori pojawiają się komplikacje. Na scenie pojawia się River, czteroletni syn Reida i Brooke Cameron, który zaraz po urodzeniu został oddany do adopcji. Gdy po pewnym czasie pomoc społeczna odbiera go z domu z powodu rażącego zaniedbania Brooke i Reid postanawiają wspólnie adoptować własne dziecko.

źródło opisu: http://wydawnictwo-jaguar.pl

źródło okładki: http://wydawnictwo-jaguar.pl/books/swiat-bez-ciebie/

Kominek | 2017-07-02
Przeczytana: 02 lipca 2017

Doskonałe domknięcie całego cyklu, czterech pogodnych, inspirujących, lekkich i doskonałych powieści obyczajowych kierowanych w dużej mierze do młodszego odbiorcy. Jestem jednak przekonany, że i starszy znajdzie w niej i w nich coś dobrego dla siebie. Tammara Webber bardzo miło zaskoczyła mnie swoją pierwszą powieścią, a po kolejne sięgałem już w ciemno.

Wszystko, co ważne i dobre do odkrycia w tym miejscu:

Zapraszam też na Instagram, tam ostatnio najwięcej się dzieje:

Na półkach: Przeczytane, Jaguar

Właśnie skończyłam czytać książkę na którą przez jakiś czas nie miałam zupełnie czasu, a która bardzo, ale to bardzo mnie kusiła ponieważ to ostatnia - czwarta już część z serii "Między wierszami" wydawnictwa Jaguar. Poprzednie trzy recenzje możecie oczywiście znaleźć tutaj na stronie: "Między wierszami", "Tam gdzie ty", "Dobrze ci tak". I już na początku napiszę Wam, że najlepiej czytać te książki w kolejności ponieważ są one ze sobą w pewien sposób powiązane. opowiadają bowiem o tych samych bohaterach.

Emma, Graham, Reid i Brookie to czwórka osób, którą poznacie już na samym początku tej serii książek, W dalszych częściach przeczytacie o różnych perypetiach i życiowych zawirowaniach tych postaci. Są oni bowiem nastoletnimi, znanymi gwiazdami filmowymi. W części trzeciej poznaliśmy także Dori, która zdecydowanie różni się od reszty ponieważ jest jak najbardziej zwyczajną dziewczyną, a nie wielką, znaną aktorką. I to własnie w niej Reid (bożyszcze wszystkich kobiet) zakochuje się...

Alex | 2017-04-24
Przeczytana: 23 kwietnia 2017

"Świat bez ciebie"
Tammara Webber

Sekrety mają wszyscy, większe bądź mniejsze, ale nikt nie jest od nich wolny. Czasem ciążą na sercu, zakłócają radosne chwile i nie pozwalają zapomnieć o tym, co już raz boleśnie zraniło. Nie są ujawniane z obawy, że zniszczą kruche szczęście, tak nieoczekiwane z jednej strony i zmieniające tak wiele, bez którego już trudno sobie wyobrazić dalszą egzystencję. Czy warto podjąć ryzyko zachowania tajemnicy?

Reid ma świetną passę w życiu zawodowym i przede wszystkim osobistym, chociaż pewne sprawy nie do końca toczą się tak jakby tego pragnął. Po raz pierwszy to kim jest, albo raczej za kogo uważa go opinia publiczna, sprawia mu kłopot. Rodzice jego dziewczyny nie byli zadowoleni z ich spotkań i nie wiedzą o ich związku. Na razie Dori nie chce by jej uczucia do Reida zostały ujawnione, jak do tej pory to chłopak unikał wszelkich deklaracji, teraz jednak wolałby by ta kwestia była określona, ale dostosowuje się do sytuacji. Ma nadzieję, że w końcu...

Charmy | 2017-08-05
Przeczytana: 05 sierpnia 2017

Świetne zakończenie cyklu! Przyznam, że ksiązki przeczytałam bardzo szybko i jedna po drugiej, więc nawet nie czytałam opisówek czy recenzji, dlatego niespodziewane były dla mnie rzeczy, które się w niej pojawiły i wg mnie wyszło to tylko na plus. Niezwykłe przemiany bohaterów i ich nowe decyzje mogłyby dać przykład niejednemu nastolatkowi. Z zainteresowaniem śledziłam losy tych bohaterów i towarzyszyłam w okresie "dorastania". Bardzo fajna odskocznia, od codziennego dorosłego już życia :)

Malwka1106 | 2017-05-31
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 29 maja 2017

Z niecierpliwością czekałam na tę książę, koniecznie chciałam się dowiedzieć jak cała seria się zakończy. No i niestety się rozczarowałam, czegoś mi w niej zabrakło. Może większej dawki emocji, jakiegoś dramatyzmu. Według mnie nic tu takiego nie było, a może po prostu się czepiam. Jak dla mnie najsłabsza z części.

magdadzialena | 2017-09-13
Na półkach: Przeczytane, 2017