Tylko jeden sekret

Tłumaczenie: Irena Muszalska
Cykl: Tylko jedna noc (tom 2)
Wydawnictwo: Sonia Draga
En enda hemlighet
karollllllla

Oczekiwanie dobiegło końca. Kontynuacja bestsellera Simony Ahrnstedt już tu jest! „Tylko jeden sekret” to kolejna powieść, od której nie sposób się oderwać. Opowiada o silnych kobietach, wielkiej namiętności i tajemnicach, które wszyscy mamy. Trzydziestoletnia Isobel Sorensen pracuje jako lekarz wojskowy i widziała już wszystko. Niezależnie od tego, co się wokół niej dzieje potrafi zachować...

Trzydziestoletnia Isobel Sorensen pracuje jako lekarz wojskowy i widziała już wszystko. Niezależnie od tego, co się wokół niej dzieje potrafi zachować spokój, chłodną głowę i profesjonalizm. Ale kiedy dowiaduje się, że Medpax, organizacja pozarządowa, która jest jej oczkiem w głowie ma problemy, zupełnie traci opanowanie. Ktoś odciął dopływ pieniędzy i wygląda na to, że zrobił to z powodów osobistych.
Alexander De la Grip, najmłodszy syn najbardziej arystokratycznej rodziny w Szwecji jest pozbawionym moralności złotym młodzieńcem znanym z dwóch rzeczy: urody i podbojów. Noce spędza na imprezowaniu i sypianiu z kobietami, bo jeżeli nigdy się nie zatrzyma to może okropna pustka go nie dogoni. Kiedy, oczywiście na kacu, spotyka rozwścieczoną piękną lekarkę, od razu podejmuje decyzję. Isobel będzie jego następną zdobyczą. Zrobi wszystko, żeby tak się stało.
Isobel jest przyzwyczajona do zainteresowania ze strony mężczyzn i liczy na to, że będzie potrafiła poradzić sobie z człowiekiem, który ma to, czego Medpax tak desperacko potrzebuje – nieograniczone zasoby pieniędzy. Ale ludzie nie zawsze są tacy, jacy się wydają. Alexander i Isobel nie mogą się sobie oprzeć. Na próbę zostanie wystawione wszystko to, w co do tej pory wierzyli. Pytanie tylko, czy Isobel, po tym jak kiedyś została głęboko zraniona, będzie jeszcze potrafiła wyjawić swoją tajemnicę?
”... Ahrnstedt przykłada się do researchu. To świetna historia miłosna przyprawiona rodzinnym dramatem i scenami seksu. Bez wątpienia ożywi szare dni!” Aftonbladet

źródło opisu: Sonia Draga, 2017

źródło okładki: www.soniadraga.pl

mania_kch | 2017-08-09
Na półkach: 2017

Świetna historia. Lekka, przyjemna i dojrzała.
Zdecydowanie bogatsza w akcje i ciekawszą fabułę jak część pierwsza. Nie zabraknie również emocji zwłaszcza tych skrajnych dotyczących wątku Petera i Giny.
Polecam :)

esin | 2017-07-20
Na półkach: 100 in 2017

Czekałam na ta historię już od początku poprzedniego tomu opisującego losy Natalii. Tym razem autorka przedstawia nam losy Aleksandra, arystokraty znanego z licznych skandali, który po ostatniej wizycie w Szwecji jeszcze bardziej popada w ciąg imprezowania i licznych jednonocnych przygód. Równocześnie przeplatane są rozdziały z perspektywy Isobel, znanej lekarki ratującej ludzi w krajach trzeciego świata. Na tej dwójce skupią się "Tylko jeden sekret". Jak dla mnie całkiem interesujące zestawienie. Rozdziały z ich punktu widzenia czytały mi się bardzo szybko, co innego jeśli chodzi o dodatkowy wątek, który autorka uwielbia wplatać w wiodącą historię. A mianowicie Peter i jego droga po przyznaniu się do winy. Cóż... nie darzę tego bohatera nawet odrobiną sympatii, także czytanie jego fragmentów szło mi jak po grudzie.

Co do następnego tomu. Pod koniec dowiadujemy się kogo będzie dotyczyć. Ktoś, kto zginął jednak zostanie cudownie uratowany ?
Ostatnie kilka zdań mówi wszystko.

Małgorzata | 2017-07-18
Przeczytana: 18 lipca 2017

Według mnie druga część serii jeszcze lepsza od pierwszej. Więcej się dzieje, i zdecydowanie więcej emocji jak w pierwszej. Przynajmniej dla mnie. Gorąco polecam, nie pożałujecie.
Czy, wnioskując z epilogu, zanosi się na część trzecią? Ktoś coś wie?

Arlettt | 2017-07-19
Przeczytana: 19 lipca 2017

Drugi tom, kolejni bohaterowie.
Świetnie napisana, czyta się szybko, polecam.

Kasiek121 | 2017-10-18
Przeczytana: 17 października 2017

Ta czesc nie była (wg mnie) tak bardzo ekscytująca.

Dorka | 2017-07-11
Przeczytana: 11 lipca 2017

Polecam, świetna na letnie wieczory.

madzia01010 | 2017-10-18
Na półkach: Posiadam