Zgłosuj na książki roku 2017

Cykl: Bridge (tom 3)
Wydawnictwo: Burda Książki
Over the Edge
ew_cia

Olivia Bridge zawsze była grzeczną dziewczynką. Miała dobre stopnie, miłych przyjaciół i świetną pracę, którą załatwili jej bogaci rodzice. Zdecydowana żyć po swojemu porzuca swój dotychczasowy świat i angażuje się w pomoc swoim braciom, którzy otwierają w Nowym Jorku sieć fitness klubów. Kiedy już jej się wydawało, że odnalazła swoje miejsce, uświadamia sobie, że jest rozdarta między dwoma mężczyznami, którzy stawiają poważne wyzwanie jej dobroci.

Will Donovan ma fundusze, dzięki którym marzenie braci Bridge’ów może się spełnić. Uważa, że warto zaryzykować i zaciągnąć do łóżka ich zasadniczą siostrę. Liv jest najinteligentniejszą i najbardziej pruderyjną dziewczyną, jaką kiedykolwiek znał. Już nie może się doczekać, kiedy złamie jej opór.

Ian Savo nie stosuje się do niczyich zasad. Zdarza mu się sypiać z dziewczynami swojego przyjaciela, kiedy więc Will przedstawia mu Liv, Ian ma ochotę i na nią. Nigdy jednak nie przyszło mu do głowy, że mógłby się zakochać...

„Trzecia część serii Wild to doskonała lektura, która z pewnością zainteresuje nowych czytelników i zaspokoi ciekawość stałych fanów. Można tu znaleźć wszystko: romantyczne uczucia, wartką akcję i sceny przepełnione seksem. Wild nie boi się pisać o fantazji seksualnej wielu kobiet, jaką jest posiadanie dwóch kochanków. Czytelniczki mogą spełnić tę fantazję, śledząc losy głównej bohaterki. To nie tylko kolejna część sagi o rodzeństwie Bridge’ów, ale również świetna samodzielna powieść“.

RT Book Reviews

źródło opisu: burdaksiazki.pl

źródło okładki: burdaksiazki.pl

Betty | 2017-06-23

Zdecydowanie, nieodwołalnie najlepsza ze wszystkich trzech części...i na serio nie chodzi o bardzo obrazowe opisy scen erotycznych, ale o nietypowy związek, jego ewoluowanie, o łamanie konwenansów i ogólnie przyjętych norm moralnych.
Muszę powiedzieć, że w naszym nadal mało tolerancyjnym świecie, trójkąty miłosne są takim samym tabu jak związki homoseksualne i rzadko kto ma odwagę, aby w ogóle poruszać ten temat na forum, dlatego tym bardziej ukłon i szacunek dla Pani Wild. Wszyscy zawsze skupiają się na aspektach seksualnych, czysto fizycznych, a mało kto ma ochotę zagłębiać się w emocjonalną i psychiczną stronę takich związków i tego jak z cała pewnością ciężko jest budować związek, który właściwie z góry skazany jest na porażkę, przynajmniej pod względem kulturowym i towarzyskim. Tak czy inaczej, to temat, który można wałkować bez końca, bo ilu ludzi tyle opinii, aj wracając do książki, bardzo cieszę się, że nie jest to kolejny romans bez przekazu, ale mimo lekkiego stylu,...

| 2017-06-24
Na półkach: 2017, Poliamoria, Przeczytane, Romans

Jak zwykle po przeczytaniu książki i przed napisaniem komentarza, zapoznałam się z innymi jakie się tutaj pojawiły. I przeważa opinia, że historia jest mocno przerysowana. I ja się z tym zgadzam.
Miłosne trójkąty sprawdzają się tylko wtedy, gdy nie bierze się pod uwagę dalekiej przyszłości i dzieci, jakie miałyby się pojawić. Nie jesteśmy społeczeństwem aż tak nowoczesnym i wyrozumiałym, by pozwolić takim związkom przetrwać. Zawsze znalazłoby się coś lub ktoś, co zniszczyłoby taką miłość.
Zacytuję maleńki fragment, którym powinna książka się zakończyć:

– To nie jest łatwe dla nikogo…
– To dlatego, że próbujemy zrobić coś, co jest niemożliwe! – krzyknąłem.

Ale przyznam, że czytało się szybko i przyjemnie.

Natalia | 2017-07-22
Przeczytana: 09 lipca 2017

Olivia Bridge to najmłodsza dziedziczka rodu. Dziewczyna od zawsze jest zależna od swoich rodziców, którzy pragną kierować jej życiem. Aby uniknąć z nimi wszelkich negatywnych kontaktów, Liv postanawia zamieszkać z braćmi w Nowym Jorku. Olivia jest piękna - co nie uchodzi uwadze płci przeciwnej. Jej bracia nie pozwalają zbliżyć się do niej żadnemu mężczyźnie, co tylko potęguje w niej sprzeciw.
Dziewczyna poznaje Willa, przystojnego miliardera, który podobnie jak ona, zmierza się z pokrętnym losem "dziedzica" rodu. Nie od razu zaczynają pałać do siebie sympatią, lecz gdy dochodzi między nimi do bliższych zdarzeń, Liv i Will pozostają pod wpływem wspólnego uroku.
W ich idealnej relacji, pojawia się Ian - współlokator Willa i jego przyjaciel. Romantyczna natura i pociągająca tajemniczość - jaką emanuje - wywołuje w Liv szybsze bicie serca.
Kogo wybierze kobieta? Czy zaryzykuje i podda się miłości? Jak dwaj różni mężczyźni, wpłyną na jej przyszłość?

"Może Cameron miał...

dobrerecenzje | 2017-06-26
Przeczytana: 26 czerwca 2017

Niekiedy ludzie mówią, że miłość jak już zagości w naszym życiu i rozpanoszy się w naszym sercu to jest tylko dla jednej osoby. A my, jako jedna połówka pasująca do drugiej nie możemy rościć sobie praw do kochania dwóch osób naraz.
Dla jednych jest to kwestia sporna spychana na boczny tor, dla innych jest to temat tabu.
Człowiek jako przedstawiciel rasy rozumnej i odczuwającej bodźce od zewnątrz powinien być z takimi problemami na porządku dziennym i stawiać temu czoła.

Olivia, to dorosła kobieta, obyta w świecie śmietanki towarzyskiej i wiedząca czego od życia oczekuje. Wraz ze swoimi braćmi bez pomocy bogatych rodziców stworzyła imperium biznesu stawiając sportowe kluby o bardzo bogatym wyposażeniu.
Tym razem jednak na drodze do sukcesu stanie zarozumiały kierownik budowy łamane przez właściciel, który będzie wtrącał swoje pięć groszy nie tam gdzie trzeba.
Młody Will – bogaty człowiek uwielbia uwodzić młode, piękne, zamożne dziewczątka, a później porzucać je z zimnym sercem...

silwana | 2018-01-24
Przeczytana: 24 stycznia 2018

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Jak do tej pory ta książka autorki podobała mi się najmniej. Styl autorka nadal ten sam, ale nie przemawia do mnie historia w której na końcu jest trójkąt. Do samego końca kibicowałam Willowi i nie spodobało mi się to, że na końcu główna bohaterka wybiera dwóch.

marta_s_z | 2017-06-22
Na półkach: Przeczytane, Kindle, 2017
Przeczytana: 22 czerwca 2017

wahałam się nad opinią ponieważ fajnie się książkę czytało, jednak w mojej opinii ten happy end trochę naciągany był

HERBACIARA | 2017-06-16
Przeczytana: 16 czerwca 2017

Lekko się czyta, ale "nie kupuję" tej historii. Wiem, że różne się rzeczy dzieją w relacjach międzyludzkich, ale ta historia jest tak przesłodzona, że stała się niewiarygodna. Poza tym przestawienie dziwnych konfiguracji damsko-męskich to trochę za mało, żeby książka była dobra - przynajmniej dla mnie.

Aleksandra Krupińska | 2018-02-09
Na półkach: 2018, Przeczytane