Upojenie

Cykl: Pokusa (tom 3) | Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Wydawnictwo: Amber
Blush for Me
ew_cia

„Nikt nie pisze z taką pasją i takim sercem jak Kristen Proby. Uwielbiam ją!” Sylvia Day Po bestsellerze "Bliskość" Kristen Proby rozpieszcza nasze zmysły kolejną smakowitą powieścią o pięknych właścicielkach gorącej restauracji Pokusa... Katrina Meyers jest znawczynią win i kobietą na wskroś rzeczową. Nie boi się niczego... poza lataniem samolotem. Jednak pewnego dnia musi wsiąść do tej...

Katrina Meyers jest znawczynią win i kobietą na wskroś rzeczową. Nie boi się niczego... poza lataniem samolotem. Jednak pewnego dnia musi wsiąść do tej pułapki, którą jak na złość przez całą podróż wstrząsają turbulencje z piekła rodem. Katrina jak tonący chwyta się brzytwy – w tym przypadku jest nią przystojny pasażer obok. Ryan MacKenzie nie może przestać myśleć o seksownej nieznajomej z samolotu. Kiedy tak ufnie się do niego przytuliła, obudziło się w nim uczucie, o które sam siebie nie podejrzewał. Jako właściciel świetnie prosperującej firmy winiarskiej Mac uważa, że ma wszystko pod kontrolą i nie spodziewa się niespodzianek od losu, zwłaszcza jeśli o uczucia chodzi. Lecz kiedy odwiedza Pokusę, znów spotyka Katrinę...

Ale oboje są zadeklarowanymi singlami i nie zamierzają tego zmieniać. Kiedy jednak Katrina znajdzie się w niebezpieczeństwie, oboje nie mogą dłużej zaprzeczać, że łączy ich o wiele więcej niż obłędny seks...

źródło opisu: wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: wydawnictwoamber.pl

Ewelina229 | 2018-03-12
Przeczytana: 12 marca 2018

Takie to lekkie czytadło na jeden wieczór w celu odreagowania po długim tygodniu, bez oczekiwań na konkretną lekturę wysokich lotów...
Ostry seks, ostre bezpośrednie teksty... On wyjątkowo przystojny, Ona piękna energiczna inteligentna kobieta... POKUSA restauracja winiarnia prowadzona przez 5 wspaniałych kobiet...

Co mnie skusiło? Samolot, strach przed pierwszym lotem, atak paniki... to tak jakbym czytała o sobie, powróciły wspomnienia i dlatego też chciałam zapoznać się z tą lekturą i poznać Kat :)

Jeżeli lubicie ten typ lektury i nie macie wysokich wymagań - polecam, lekka, nie jest naciągana i przedłużana na siłę. Ale jeżeli nie lubicie słodkich historyjek połączonych z erotyzmem to nawet nie próbujcie po nią sięgać :)

magpie101 | 2017-10-25
Przeczytana: 25 października 2017

Bardzo lubie ksiazki Kristen Proby, sa lekie i przyjemne, z gory mozna liczyc na szczesliwe zakonczenie :).
Zazwyczaj najpierw mezczyzna zdobywa kobiete, pozniej jest pokazany ich slodki zwiazek, pod koniec maly dramat i szczesliwe zakonczenie i tak tez bylo w przypadku "Upojenia".
Kat poznaje Maca w drodze na konferencje, pierwszy raz leci samolotem i to wlasnie on pomaga jej przetrwac ten lot. Na miejscu okazuje sie, ze biora udzial w tej samej konferencji i przez tydzien spedzaja milo czas. Ona traktuje to jak sexwakacje i mysli, ze po powrocie wiecej sie nie zobacza tym bardziej, ze zna tylko jego imie.
Mac do tej pory bronil sie od zwiazkow na powaznie ale po powrocie do domu nie potrafi sie skupic na niczym i ciagle mysli o Kat.
Duzo mozemy przeczytac o przyjaciolkach Kat, ktor uwielbiam (bohaterkach kolejnych tomow serii "Pokusa"), jest problem z jego ojcem, a calosc czyta sie bardzo milo, polecam!

mala5317 | 2018-03-03
Przeczytana: 03 marca 2018

To już trzecia część przygód przyjaciółek z restauracji POKUSA, które potrafią zapewnić idealny wieczór z kieliszkiem wina. A o winie w tej książce będzie nawet sporo, gdyż główna bohaterka jest barmanką.

Katrina Meyers, dla znajomych Kat jest ponad przeciętnie uzdolnioną barmanką. Jej rodzice naukowcy wpajali jej wiedzę już w łóżeczku, a ona mimo wielu dyplomów wybrała własną działalność. Razem z przyjaciółkami rozkręcają restaurację, która cieszy się coraz większą popularnością. Katrina wyjeżdża na wycieczkę po winiarniach, by znaleźć ciekawe smaki. Można powiedzieć o niej wszystko: pewna siebie, rzeczowa dla przyjaciół i rodziny w potrzebie potrafiąca rzucić własne sprawy i biec na ratunek. Panicznie jednak boi się latać. Podczas tego lotu przychodzi jej na ratunek Ryan MacKenzie, który dziwnym trafem też wybiera się na tę samą wycieczkę. Razem spędzą tydzień seks wakacji bez zobowiązań, a później pójdą w dwie różne strony.

Jednak ani jedno ani drugie nie spodziewało się że...

Joanna J | 2018-02-03
Przeczytana: 31 stycznia 2018

Pokusa to modna, erotyczna restauracja, którą założyło 5 przyjaciółek i to właśnie o nich są kolejne tomy tej serii. Dziewczyny sa przebojowe, dojrzałe, wyluzowane, piękne, seksowne, mądre i przede wszystkim oddane sobie i swojej przyjaźni. Jedynej rzeczy jakiej im brakuje to miłość.
Kolejna, trzecia już część to bliskie spotkanie z Katriną, chyba moją ulubioną bohaterką. Kat to miłośniczka wina, odpowiadająca w Pokusie za bar. Jest pewna siebie, konkretna, bardzo inteligentna z niesamowitym poczuciem humoru. Do tego ma swój styl i prezencję, co pobudza moja wyobraźnię. Książka wciągająca, zabawna i ociekająca erotyzmem. Kolejny miło spędzony wieczór.

Cyrysia | 2017-08-03

anka30 Ania | 2018-02-27
Na półkach: Z wymiany, Posiadam, Przeczytane

Kat to kolejna bohaterka i właścicielka restauracji "Pokusa". Inteligenta, przebojowa, cyniczna a w głębi duszy marzycielka i romantyczka. Kolejna świetna część , którą równie przyjemnie się czyta , tych dziewczyn po prostu nie da się nie lubić ! I przyznajmy szczerze każdy chyba chce mieć tak oddanych przyjaciół ;). Poleca!

Eveline_Raspberry | 2017-10-01
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 29 września 2017

Weronika Pabianek | 2017-09-13
Przeczytana: 03 września 2017

Katrina i Mac stworzyli piękny duet, duet który miał być na krótki czas. Jednak życie chciało inaczej, skutkiem czego otrzymaliśmy piękny romans pełen pasji. Trzecia część serii Pokusa niczym nie odbiega od wcześniejszych tomów. Mamy jednak wpleciony, choć krótko wątek kryminalny (ba, nawet gangstersko-mafijny) związany z ojcem Mac'a. Polecam.

Bebe | 2017-10-09
Na półkach: Legimi, Przeczytane
Przeczytana: 09 października 2017

Trafiłam na książkę przypadkiem, ale bardzo mi się podobała.Jedyne, co bardzo mi się nie podobało to fakt, że opis okładki opisuje zdarzenia z 3/4 książki. Czegoś takiego bardzo nie lubię. Oprócz tego książka lekka, przyjemna i zabawna, choć przewidywalna. Chętnie przeczytam pierwsze dwie części tej trylogii ;)

Gosia | 2018-02-13
Przeczytana: 12 lutego 2018

Kolejna, lekka i przyjemna, pełna dialogów z humorem książka z cyklu "Pokusa" Bardzo fajnie wykreowane bohaterki i ich panowie w każdej z części. Warto przeczytać ten cykl,bo książki są napisane lekkim, prostym stylem, który się chłonie w jedną noc.