Hot Flash Club

Wydawnictwo: Bellona

Świetnie napisana, dowcipna, a przy tym bardzo życiowa powieść autorstwa jednej z najpopularniejszych amerykańskich pisarek młodego pokolenia. Przez długi czas utrzymywała się na szczytach list bestsellerów w wielu krajach świata. Przedstawia historię czterech współczesnych kobiet (Faye artystka, pogodna wdowa, Shirley uzdrowicielka, doświadczona przez życie, Marylin naukowiec paleontolog, Alice manager, rozwódka), którym dzięki wzajemnemu wsparciu i własnej determinacji udało się odkryć siebie takimi, jakimi w głębi duszy zawsze były: namiętnymi, pełnymi życia, gotowymi stawić czoła nadchodzącym latom.

layla | 2015-07-12
Przeczytana: 06 lipca 2015

Książka bardzo młodzieżowa, ale przeczytać może ją każdy. Trochę naiwna w fabule, ale podobała mi się. Idealna na wakacje, wspaniała do poczytania na plaży.
Lekka.
Podczas lektury można się zrelaksować, wypocząć i oderwać się od codziennych obowiązków.
W książce opisana jest historia czterech kobiet.

jenne | 2014-02-09

Niezwykle lekka książka.Połyka się ja od razu.

Aviel | 2015-04-20
Spartanka | 2014-06-22