Czas przypływu

Prószyński i S-ka
Beachcombers
literatura piękna
Magdalena Rychlik

Bardzo przyjemna lektura. Czasem lubię przeczytać takie niewymagające książki.
Nancy Thayer ma lekkie pióro i z łatwością wprowadza nas w historię trzech sióstr. Ich losy są dość poplątane. Nieco też pogubiły się w swoich wyborach. Nie bez wpływu na to pozostaje tragiczna śmierć matki. Brakuje im wzorca i odniesienia, a także dobrej rady. Jednak w obliczu problemów potrafią...

Takie sobie trochę nastrojowe, romantyczne czytadło. Lekkie, łatwe do przewidzenia, ale i optymistyczne historie, które czyta się szybko.

Czy w życiu łatwo i warto kierować się sztywnymi zasadami? Czy utarty schemat jest najbezpieczniejszy i zagwarantuje nam szczęście w życiu? Czy warto walczyć z przeciwnościami losu? Dać się porwać i iść za głosem serca? Autorka pokazuje, jak zaskakujące potrafi być życie i jak w jednej chwili potrafi wszystko zmienić. To ciepła opowieść o poszukiwaniu miłości i szczęścia w...

To tylko lekkie czytadło, ale nastroiła mnie jakoś optymistycznie.

Bardzo sympatyczna i pochłaniająca historia :)

Bardzo lekka lektura. Jak dla mnie za lekka ale czyta się łatwo. Taka książka na jeden wieczór.

Bardzo przeciętna,przewidywalna,można przeczytać ale nie wnosi nic nowego.

inna zaskakujące za kączenie

Ciepła opowieść rodzinną. Taka w sam raz aby wypocząć przy książce

Świetna książka pochłonięta przeze mnie w jedno popołudnie. Lekkie pióro, ciekawa historia, fajni bohaterowie... brakło tylko jakiejś katastrofy, żeby nie było aż tak cukierkowo..ale i tak polecam..

• 2014
  • Biblioteka