Czas przypływu

Prószyński i S-ka
2012-03-20
2012-03-20
Magdalena Rychlik

Bardzo przyjemna lektura. Czasem lubię przeczytać takie niewymagające książki.
Nancy Thayer ma lekkie pióro i z łatwością wprowadza nas w historię trzech sióstr. Ich losy są dość poplątane. Nieco też pogubiły się w swoich wyborach. Nie bez wpływu na to pozostaje tragiczna śmierć matki. Brakuje im wzorca i odniesienia, a także dobrej rady. Jednak w obliczu problemów potrafią się zjednoczyć prawie jak trzej muszkieterowie.
Pragnienie miłości i stworzenia szczęśliwego związku to dążenie każdej z sióstr, a także ich ojca, w którego życiu pojawia się tajemnicza Marina.
Każda z nich napotyka swoje przeszkody i dylematy na tej drodze.
Niejednokrotnie aby zyskać miłość trzeba poświęcić coś innego. Te uniwersalne prawdy przypomina nam pisarka w swojej książce.
Momentami historia toczy się zbyt idealnie, ale to taki gatunek i nie ma co wymagać więcej. A czyta się przyjemnie i lekko.

Bardzo przyjemna lektura. Czasem lubię przeczytać takie niewymagające książki.

Czy w życiu łatwo i warto kierować się sztywnymi zasadami? Czy utarty schemat jest najbezpieczniejszy i zagwarantuje nam szczęście w życiu? Czy warto walczyć z przeciwnościami losu? Dać się porwać i iść za głosem serca? Autorka pokazuje, jak zaskakujące potrafi być życie i jak w jednej chwili potrafi wszystko zmienić. To ciepła opowieść o poszukiwaniu miłości i szczęścia w życiu, a także o jednoczącej sile rodziny.

Bardzo sympatyczna i pochłaniająca historia :)

Bardzo sympatyczna i pochłaniająca historia :)

Historie czterech kobiet,które łączą się w jedną. Każda z nich przeżywa swoje życie, każdego dnia dokonuje ważnych wyborów,boryka się z przeszłością.Opowieść o miłości,przyjaźni,relacji między siostrami.

Świetna książka pochłonięta przeze mnie w jedno popołudnie. Lekkie pióro, ciekawa historia, fajni bohaterowie... brakło tylko jakiejś katastrofy, żeby nie było aż tak cukierkowo..ale i tak polecam..

Ciepła opowieść rodzinną. Taka w sam raz aby wypocząć przy książce

Ciepła opowieść rodzinną. Taka w sam raz aby wypocząć przy książce

inna zaskakujące za kączenie

inna zaskakujące za kączenie

Bardzo przeciętna,przewidywalna,można przeczytać ale nie wnosi nic nowego.

Bardzo przeciętna,przewidywalna,można przeczytać ale nie wnosi nic nowego.

Bardzo lekka lektura. Jak dla mnie za lekka ale czyta się łatwo. Taka książka na jeden wieczór.

Takie sobie trochę nastrojowe, romantyczne czytadło. Lekkie, łatwe do przewidzenia, ale i optymistyczne historie, które czyta się szybko.

• Biblioteka
  • Nie wymieniam!