Tak, panowie, idę umrzeć. O Hrabalu i piwoszach

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Zbiór opowiadań albo zbeletryzowanych wspomień autora z lat spędzonych w praskich piwiarniach jest świadectwem dożywotniego zauroczenia Hrabalem. Tego bliskiego sobie człowieka autor pokazuje bez smokingu.

Marysia | 2013-02-17

Pierdoły i masakryczny styl!!! Ten wszech obecny wielokropek, porażka... w dodatku "wielki lód" - je się lody, a nie lód!!!

MaPaKi | 2012-05-29
Przeczytana: 29 maja 2012

Jedną gwiazdkę odjąłem za styl Bielaszewskiego - książka bardziej jak notatki; do tego wielokropki wplatane co najmniej raz na zdanie - ale da się przeżyć.

Da się przeżyć, gdyż historyjki przez niego opisywane są wyborne, niezwykłe. Sama ich treść powoduje, że niezależnie od stylu opisywania śmieszyłyby do łez.
Oczywiście - jeżeli ktoś ma wstręt do piwa to nie polecam.

bigblood | 2013-10-27
| 2013-06-20