Kwiat nieśmiertelności

Tłumaczenie: Tomasz Wilusz
Cykl: In Death | Oblicza śmierci (tom 3)
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Immortal in Death
detektyw, zbrodnia, śledztwo

Joanna | 2016-07-24
Przeczytana: 24 lipca 2016

Kolejna książka z serii o dzielnej porucznik Dallas. poznajemy trochę szczegółów z życia prywatnego Eve i jej narzeczonego, a pod koniec książki już męża. oczywiście głównym wątkiem jest morderstwo i udana próba rozwiązania zagadki kto zabił? polecam czytać książki z tej serii po kolei, wtedy fajnie życie osobiste Eve i jej przeszłość układają się w całość. ale jeżeli ktoś weźmie książkę przypadkowo to też będzie wiedział o co chodzi.

Basia | 2018-01-23

Nadal lekko, miło i przyjemnie ale coraz bardziej schematycznie i przewidywalnie. Jest tak cukierkowo, że aż nierealnie, a wszyscy bohaterowie stają się czarno -biali. Ponieważ ta seria dostarczyła mi kilku chwil miłej rozrywki, to żeby nadal ją lubić robię chwilę przerwy. Zgadzam się jednak z przedmówcami w zakresie tego, że seria wymaga czytania tomów po kolei, ze swojej strony dodam - byle nie ciągiem ;).

isabelle142 | 2013-10-29
Przeczytana: 29 października 2013

Jedna z lepszych (a może i najlepsza) książek w serii In Death!
Skrzy się genialnym humorem, jest w niej dobrze rozbudowany wątek narkotykowy, kto jest zabójcą też się nie spodziewałam. Jako że czytałam kilka dalszych części, ta wiele rozjaśniła mi w głowie: w kwestii przeszłości Eve i Summerseta, jej relacji z Peabody (chociaż tu jest znacznie bardziej zażyła niż w późniejszych), związku Mavis i Leonarda itd. Polecam i z niecierpliwością czekam, aż dane mi będzie zapoznać się z pozostałymi powieściami o Eve Dallas.

zabulak | 2014-03-22
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 22 marca 2014

To trzecia część przygód porucznik Dallas, zwykle bywa tak, że im więcej tomów tym książki stają się coraz gorsze, ale nie w przypadku Nory Roberts, ta część jak dla mnie najlepsza, przeczytam wszystkie to wiem na pewno :-), a co do samej intrygi kryminalnej, bardzo pomysłowa, ale z racji tego, że tych kryminalnych książek już sporo przeczytałam, od początku morderca wydał mi się bardzo podejrzany i nie myliłam się. Nie mniej warto przeczytać, bo trzyma w napięciu do ostatniej chwili.

Marysieńka | 2011-12-25

Kolejna powieść z cyklu o Eve Dallas, nie mniej zajmująca od innych przeze mnie przeczytanych z tej serii. Porucznik Eve Dallas tym razem musi znaleźć zabójcę sławnej modelki Pandory i oczyścić tym samym z zarzutu dokonania tego przestępstwa swoją przyjaciółkę, piosenkarkę Mavis Freestone...Eve jest pewna niewinności przyjaciółki, mimo iż dotychczas zgromadzone dowody jasno wskazują na Mavis...Skrupulatnie prowadzone śledztwo przynosi pożądane efekty. Jak wszystkie i ta powieść Nory Roberts napisana jest bardzo lekko, przez co świetnie się czyta. Polecam.

merusia | 2014-05-29
Przeczytana: 14 maja 2014

Porucznik Eve Dallas z wydziału zabójstw nowojorskiej policji ma przed sobą trudne zadanie. Piękna, sławna modelka Pandora została w brutalny sposób zamordowana, a główną podejrzaną o zbrodnię jest Mavis Freestone, najserdeczniejsza przyjaciółka Eve. Dallas, przekonana o jej niewinności, postanawia wykryć prawdziwego sprawcę. Jednak coraz to nowe dowody świadczą przeciwko Mavis i wszyscy radzą Eve, aby zakończyła śledztwo. Wierna przyjaźń obu kobiet zostaje wystawiona na ciężką próbę. W tym tomie nasza porucznik szykuje się do ślubu z przystojnym Roariem. Jednocześnie prowadzi śledztwo, przez które może odwołać ślub. Czy dojdzie on do skutku?

Małgorzata Chabzda | 2014-05-14
Przeczytana: 13 maja 2014

Trzecia część kultowej serii z porucznik Dallas w roli głównej. Tym razem bohaterka ma do czynienia z morderstwami na tle narkotykowym. W między czasie organizuje swój własny ślub w który nie może uwierzyć. Jak zwykle Nora Roberts zabiera nas na kryminalną przygodę pełną zagadek nawet z dodatkiem humoru. Jak na razie ciężko mi powiedzieć która część mi się podoba najbardziej. N a ten temat wypowiem się po przeczytaniu wszystkich części. Oczywiście tę polecam a ja zabieram się za kolejną:)

Izabela Szady | 2014-01-11
Przeczytana: 24 grudnia 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Trzecia książka z serii jest również wspaniała. Już w połowie książki nabrałam podejrzeń co do policjanta Casto i na końcu się okazało, że trafiłam.

| 2012-02-09

Rewelacyjna seria książek In Death, książki opisują policjantkę i jej życie. Wspaniałe opisy, fabuła, akcja, połączenie romansu i sensacji.. świetne zakończenie.

Krzema | 2017-07-26

Mimo że czytałam ją już jakiś czas temu to pamiętam i nadal utrzymuje że cała seria jest wciągająca :)