Encore in Death

Okładka książki Encore in Death J.D. Robb
Okładka książki Encore in Death
J.D. Robb Wydawnictwo: Piatkus Cykl: In Death | Oblicza śmierci (tom 56) fantasy, science fiction
In Death | Oblicza śmierci (tom 56)
Encore in Death
Piatkus
2023-02-09
2023-02-09

[...]
Miłość, kiedy jest prawdziwa, nie zależy od warunków ale małżeństwo, cholera, zależy od kompromisu.
Roarke
[...]
Tá grá agam duit (Kocham Cię)
Ghrá, mo chroí (Miłości mojego serca)
Roarke do Eve
- ​I love you more now.
- Eve.
- Because I know more now. It was all such a rush, wasn’t it? And I know more now. What it takes, who you are, what we have. Even when I piss you off, you’re going to be there. Like I’m going to be there even when you piss me off. So there’s more.
- Loving you changed everything for me. Being loved by you opened everything for me. Every day is more,” he said, and lowered his mouth to hers.
Roarke i Eve.

𝗙𝗨𝗧𝗨𝗥𝗬𝗦𝗧𝗬𝗖𝗭𝗡𝗔 𝗛𝗜𝗦𝗧𝗢𝗥𝗜𝗔 𝗣𝗢𝗟𝗜𝗖𝗬𝗝𝗡𝗔 ! 𝗔𝗡𝗗 𝗜 𝗟𝗢𝗩𝗘𝗗 𝗜𝗧 !
Kolejna doskonale napisana, jak zawsze jeśli chodzi o 𝗝.𝗕. 𝗥𝗢𝗕𝗕, część serii, która wprowadza morderstwo, suspens i dramat na wyższy poziom. Akcja toczy się w 2061 w NY a Eve Dallas ma kolejne śledztwo do rozwiązania.
𝗝.𝗕. 𝗥𝗢𝗕𝗕, po 56 tomach wciąż znajduje nowe sposoby i nowe miejsca śmierci dla swoich bohaterów. Naprawdę podziwiam jej kreatywność.
𝗭𝗗𝗘𝗖𝗬𝗗𝗢𝗪𝗔𝗡𝗜𝗘 𝗣𝗢𝗟𝗘𝗖𝗔𝗠 𝗖𝗔Ł𝗬 𝗖𝗬𝗞𝗟 "𝗜𝗡 𝗗𝗘𝗔𝗧𝗛" !
𝗪 𝗞𝗢𝗟𝗘𝗝𝗡𝗢Ś𝗖𝗜 𝗖𝗛𝗥𝗢𝗡𝗢𝗟𝗢𝗚𝗜𝗖𝗭𝗘𝗝 ... 𝗢𝗖𝗭𝗬𝗪𝗜Ś𝗖𝗜𝗘 😉👍

[...]
The dead aren’t the only victims.

Roarke
[...]
Tá grá agam duit (Kocham Cię)
Ghrá, mo chroí (Miłości mojego serca)
Roarke do Eve
- ​I love you more now.