Payback in Death

Okładka książki Payback in Death J.D. Robb
Okładka książki Payback in Death
J.D. Robb Wydawnictwo: St. Martin's Press Cykl: In Death | Oblicza śmierci (tom 57) fantasy, science fiction
In Death | Oblicza śmierci (tom 57)
Payback in Death
St. Martin's Press
2023-09-25
2023-09-25

Miłość nie cieszy się z niesprawiedliwości,
lecz współweseli się z prawdą.
—1 Koryntian 13:6. - fragment Hymnu Miłości
[...]
Rodzina, pomyślała Eve. Podstawa ich życia i rdzeń.
[...]
W tej pracy nie chodziło o jej uczucia, ale o prawo, o sprawiedliwość.

𝗣𝗢𝗪𝗥𝗢𝗧𝗬 𝗭 𝗪𝗔𝗞𝗔𝗖𝗝𝗜 𝗗𝗢 𝗖𝗢𝗗𝗭𝗜𝗘𝗡𝗡𝗢Ś𝗖𝗜 𝗕𝗬𝗪𝗔𝗝Ą 𝗭𝗔𝗕𝗢́𝗝𝗖𝗭𝗢 𝗣𝗥𝗭𝗬𝗧Ł𝗔𝗖𝗭𝗔𝗝Ą𝗖𝗘 ! 🎈
To kolejna 57 część tego fascynującego, futurystycznego kryminalnego cyklu, a ja już nie mogę doczekać się kolejnej odsłony. Każda jest tak samo wciągająca i trudno jest się oderwać od czytania. I proszę się nie zrażać "futurum", tu nie ma jakiś udziwnień, jest kilka ciekawych nowinek technicznych, o których możesz dowiedzieć się więcej czytając tę serię. Fascynują mnie takie rzeczy, więc tym bardziej cieszy mnie, że J.D. Robb ją napisała.
Mamy tu zatem sielankowy wstęp i trzecią rocznicę małżeństwa, greckie wakacje, irlandzkie spotkanie rodzinne, prezent rocznicowy Eve dla Roarke, którzy po powrocie do NY od razu wrzuceni są w wir pracy nad rozwikłaniem zawiłej sprawy morderstwa byłego policjanta.
Niesamowite jak "Norka" potrafi wprowadzić taką różnorodność bez powtórek. To nie są dla mnie zwykłe książki to jest jak spotkanie z jakiś czas niewidzianymi przyjaciółmi. Tak bardzo się z nimi zżyłam, fajnie było znowu ich spotkać i odnowić wiadomości o nich. Galahad no cóż to Galahad, koci książę 🐱‍👓
Pozostali też wspaniale sobie radzą. Jest ciężarna Mavis, Summerset w swoim pogrzebowym stroju majordomusa, opiekuńcza doktor Mira, Kapitan Ryan Feeney z EDD – Electronics Detection Division, detektyw Delia Peabody partnerka Eve Dallas, kilku policjantów detektywów z bullpen w tym Jenkinson ze swoimi psychodelicznymi, kolorowymi krawatami. I najważniejszy Roarke kochający, wspierający i opiekuńczy mąż Eve.
W każdym razie to była doskonała praca detektywistyczna. Eve dała z siebie wszystko by rozwikłać tę sprawę.
Trudno będzie mi sie z nimi rozstać, jeśli J.D. Robb będzie chciała zakończyć tę serię. Naprawdę mam nadzieję, że to będzie distant future.
𝗦𝗭𝗖𝗭𝗘𝗥𝗭𝗘 𝗣𝗢𝗟𝗘𝗖𝗔𝗠 ! 𝗗𝗟𝗔 𝗙𝗔𝗡𝗢́𝗪 𝗧𝗘𝗝 𝗦𝗘𝗥𝗜𝗜 𝗧𝗢 𝗟𝗘𝗞𝗧𝗨𝗥𝗔 𝗢𝗕𝗢𝗪𝗜Ą𝗭𝗞𝗢𝗪𝗔 !
𝗔 𝗪𝗦𝗭𝗬𝗦𝗧𝗞𝗜𝗠 𝗧𝗬𝗠, 𝗞𝗧𝗢́𝗥𝗭𝗬 𝗖𝗛𝗖Ą 𝗭𝗔𝗣𝗢𝗭𝗡𝗔Ć 𝗦𝗜Ę 𝗭 𝗣𝗘𝗥𝗬𝗣𝗘𝗧𝗜𝗔𝗠𝗜 𝗣𝗢𝗥𝗨𝗖𝗭𝗡𝗜𝗞 𝗘𝗩𝗘 𝗗𝗔𝗟𝗟𝗔𝗦 𝗜 𝗪𝗬𝗥𝗨𝗦𝗭𝗬Ć 𝗪 𝗧Ą 𝗙𝗨𝗧𝗨𝗥𝗬𝗦𝗧𝗬𝗖𝗭𝗡Ą 𝗣𝗢𝗗𝗥𝗢́Ż 𝗗𝗢 𝗣𝗥𝗭𝗬𝗦𝗭Ł𝗢Ś𝗖𝗜, 2060 ROKU, 𝗭𝗔𝗟𝗘𝗖𝗔𝗠 𝗭𝗔𝗖𝗛𝗢𝗪𝗔𝗡𝗜𝗘 𝗖𝗛𝗥𝗢𝗡𝗢𝗟𝗢𝗚𝗜𝗜 𝗖𝗭𝗬𝗧𝗔𝗡𝗜𝗔, Ż𝗘𝗕𝗬 𝗣𝗢𝗭𝗡𝗔Ć 𝗪𝗦𝗭𝗬𝗦𝗧𝗞𝗜𝗖𝗛 𝗕𝗢𝗛𝗔𝗧𝗘𝗥𝗢́𝗪 𝗜 ŁĄ𝗖𝗭Ą𝗖𝗘 𝗜𝗖𝗛 𝗥𝗘𝗟𝗔𝗖𝗝𝗘 𝗢𝗥𝗔𝗭 𝗕𝗬 𝗡𝗜𝗘 𝗣𝗢𝗠𝗜𝗡𝗔Ć 𝗜𝗦𝗧𝗢𝗧𝗡𝗬𝗖𝗛 𝗣𝗢ŁĄ𝗖𝗭𝗘Ń 😉👍

𝗖𝗼ś 𝗗𝗼 𝗣𝗼𝘀ł𝘂𝗰𝗵𝗮𝗻𝗶𝗮 𝗣𝗼𝗱𝗰𝘇𝗮𝘀 𝗖𝘇𝘆𝘁𝗮𝗻𝗶𝗮 :
p.s.
obraz w filmie wizualizuje futuryzm w książce, kto czytał ten będzie wiedział...

~~~~~~~~~~~~~~~~
Notka autora
Liczba samobójstw w Stanach Zjednoczonych stale rośnie. To tragedia, która nie tylko skraca życie, ale także pozostawia pogrążonych w żałobie bliskich, przyjaciół i sąsiadów.

Samobójstwo 988 & Crisis Lifeline oferuje bezpłatną, poufną pomoc przez cały dzień, każdego dnia. Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, jest zagrożony, zadzwoń lub wyślij SMS-a pod numer 988 i skontaktuj się z osobą, która chce pomóc.

Miłość nie cieszy się z niesprawiedliwości,
lecz współweseli się z prawdą.
—1 Koryntian 13:6. - fragment Hymnu Miłości
[...]
Rodzina, pomyślała Eve. Podstawa ich życia i rdzeń.
[...]
W tej pracy nie chodziło o jej uczucia, ale o prawo, o sprawiedliwość.

𝗣𝗢𝗪𝗥𝗢𝗧𝗬 𝗭 𝗪𝗔𝗞𝗔𝗖𝗝𝗜 𝗗𝗢 𝗖𝗢𝗗𝗭𝗜𝗘𝗡𝗡𝗢Ś𝗖𝗜 𝗕𝗬𝗪𝗔𝗝Ą 𝗭𝗔𝗕𝗢́𝗝𝗖𝗭𝗢 𝗣𝗥𝗭𝗬𝗧Ł𝗔𝗖𝗭𝗔𝗝Ą𝗖𝗘 ! 🎈
To kolejna 57 część tego fascynującego,...

• 2024 luz blues/sort
  • E-booki / pdf