Czarne lustro

Tłumaczenie: Barbara Osuchowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Bestsellers". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Dark Water
przeszłość, tragedia, powrót

Sarah jest kobietą sukcesu. Prowadzi wytworną restaurację w Nowym Orleanie, lecz wciąż ścigają ją cienie przeszłości. Dwadzieścia lat temu jej ukochany ojciec zniknął w tym samym dniu, w którym obrabowano państwowy bank w Marmet. Cieszący się dotąd nieposzlakowaną opinią człowiek został natychmiast okrzyknięty przestępcą, choć policyjne śledztwo utknęło w martwym punkcie. Po tej tragedii życie Sahar i jej matki zmieniło się w koszmar. Gdy teraz, po latach, szeryf z Marmet powiadomił Sarah, że z jeziora wyłowiono ciało jej ojca, zareagowała agresją. Nie chciała tam wracać, nie chciała znów spotkać ludzi, którzy tak bardzo skrzywdzili jej rodzinę. A jednak wyrusza w podróż, zdecydowana przeprowadzić na miejscu prywatne śledztwo. Wie, że naraża się na niebezpieczeństwo i że nie wolno jej nikomu zaufać. Nawet przyjacielowi z dzieciństwa, który oferuje jej pomoc...

Monika | 2015-11-11
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 27 października 2015

Przeciętna książka opisująca przeciętną historię. Do szybkiego czytania i szybkiego zapomnienia.
Szkoda, bo moje pierwsze spotkanie z Autorką było znacznie bardziej obiecujące.

Aksamitt | 2013-09-07

Fabuła nie szczególnie napięta.Wątek miłosny potraktowany szablonowo. Czegoś tu brakowało. Jakiegoś mocnego punktu. A tak...trochę jakby i kryminału i romansu było za mało, i wyszło co wyszło.
Ale jeśli nie ma sie wielkich oczekiwań można rzucić okiem ;)

Ło matko, jaka szmira! Wątek kryminalny całkiem ciekawy, ale styl w jakim została napisana to połączenie "Zmierzchu" i "50 twarzy Greya", bleee... Drażni mnie jedna z moich wrodzonych cech, mianowicie kiedy zaczynam czytać książkę, muszą ją skończyć. Bywa, że cierpię, głośno komentuję mało parlamentarnymi słowami, ciśnienie mi rośnie, ale czytam. Zgroza! Nie polecam tej książki.

monika | 2012-07-07
Na półkach: Przeczytane, Ebooki
Przeczytana: 14 czerwca 2012

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Po dwudziestu latach z dna jeziora wydobyto metalową skrzynię zawierającą zwłoki. Jak się okazuje są to szczątki zaginionego przed laty dyrektora banku podejrzanego o dokonanie kradzieży gotówki. Na miejsce zbrodni przybywa córka zamordowanego. I tak rozpoczyna się dochodzenie prawdy, chęć oczyszczenia imienia ojca.

sygin | 2013-06-24
Na półkach: Przeczytane, 2013, Romans
Przeczytana: czerwiec 2013

Przyznaję, że fabuła zapowiadała się niezwykle obiecująco i w zasadzie taka też jest. Pani Sale przedstawia nam grono dobrze skonstruowanych, ciekawych postaci i nie szczędzi także urozmaicających motywów jak jasnowidząca ciotka. Przyznam się jednak, że spodziewałam się czegoś trochę innego i w moim odczuciu książce czegoś brakuje. Może trochę więcej emocji, jakieś zwroty akcji, czy nieco mniej szablonowy wątek romansu. Jakby jednak nie patrzeć książkę lekko i przyjemnie się czyta – mimo ciągle powtarzających się fraz jak „pan domu” stosownych jako zamiennik do imienia Tonyego i kliku innych trochę irytujących elementów. Być może byłabym pod większym wrażeniem gdyby udało mi się zaprzyjaźnić z główną bohaterką, a tak się niestety nie stało, co znacznie utrudniło mi czytania. W tekście wielokrotnie podkreśla się jaką dzielną i zdeterminowaną kobietą jest Sarah, ale nie znajduje to potwierdzenia w jej czynach czy emocjach. Trochę szkoda, ale mimo wszystko „Czarne lustro” to lekka i...

siasia | 2011-12-10
Przeczytana: 10 grudnia 2011

Bardzo dobra książka, lekko romantyczna ale z przewijającymi się wątkami dramatu i kryminału.

daria | 2011-10-12

Fajna książka.