Uwolnij się od długów. To możliwe

Wydawnictwo: Betters
poradniki
youstyna

Tłumacząc mechanizm prania mózgu, jaki fundują nam banki i instytucje finansowe, zachęcając do zakupów na kredyt, pokazuje, jak często wydajemy pieniądze na rzeczy, które wcale nie są nam potrzebne i nie czynią nas bardziej szczęśliwymi. Dzięki logicznym i praktycznym poradom możemy podliczyć swoje wydatki i dochody, skalkulować zmniejszenie wydawanych kwot, spłacić długi i w łatwy sposób zwiększyć kwoty, które możemy po prostu zaoszczędzić. Książka bardzo przydatna młodym osobom, które uczą się gospodarowania finansami i często podejmują spontaniczne decyzje zakupowe, które w konsekwencji przerastają ich możliwości. Allen Carr daje nam instrukcję, dzięki której uwolnienie się od długów jest proste, a co najważniejsze nie wywołuje poczucia obniżenia standardu życia, likwiduje panikę i strach oraz daje poczucie, że całkowicie panujemy nas naszymi finansami.

źródło opisu: https://aros.pl/ksiazka/uwolnij-sie-od-dlugow-to-mozliwe

źródło okładki: https://aros.pl/ksiazka/uwolnij-sie-od-dlugow-to-mozliwe