Możesz rzucić palenie – zrób to teraz. Prosta metoda

Wydawnictwo: Betters
Stop smokng now. Without gaining weight
poradniki
MrCN

Metoda Easyway Allena Carra jest najskuteczniejszym sposobem wychodzenia z nałogu nikotynowego. Dzięki niej miliony ludzi na całym świecie rzuciły palenie natychmiast, w sposób prosty i bezbolesny, a co najważniejsze na zawsze. Możesz rzucić palenie – zrób to teraz. Prosta metoda to nowa, unowocześniona wersja tej metody. Uaktualniony tekst, przejrzysty, wartki styl oraz załączona płyta CD z...

Możesz rzucić palenie – zrób to teraz. Prosta metoda to nowa, unowocześniona wersja tej metody. Uaktualniony tekst, przejrzysty, wartki styl oraz załączona płyta CD z nagraniem sesji hipnoterapii – wizualizacji – wszystko to jeszcze bardziej ułatwia palaczowi zerwanie z nałogiem.

Metoda Easyway Allena Carra nie wymaga silnej woli. Sprawia, że mija nam ochota na papierosa. Rozwiewa wszystkie obawy, które utrudniają człowiekowi wyjście z nałogu. Sprawdza się w przypadku nałogowców palących jednego za drugim, jak i palaczy okazjonalnych – i to bez względu na to, jak długo trwają w nałogu. Nie polega na żadnych sztuczkach, nie ucieka się do taktyki zastraszenia. Zrywając z paleniem tą metodą nie utyjesz. No i podczas lektury tej książki wolno Ci cały czas palić.

źródło opisu: www.allen-carr.pl

źródło okładki: www.allen-carr.pl

Mędrek | 2015-05-27
Przeczytana: 25 maja 2015

Przeczytałem ją po raz drugi.
Za pierwszym razem byłem niejako do niej zmuszony co nie miało kompletnie żadnego sensu.

Teraz, 2 dni po ponownym przeczytaniu książki efekt zapowiada się optymistycznie ;)

Gdyby ktoś był ciekawy jaki będzie efekt później, proszę pisać.